معترضان تقاضا پاسخ برای چرا 18 ساله, لاتینی, مرد به ضرب گلوله کشته شد توسط یک کلانتر معاون

معترضان و معاونین کلانتر درگیر در تنش بن بست یکشنبه شب بیش از افسر-درگیر تیراندازی از یک Gardena با مقامات با استفاده از آنچه در ظاهر به گاز اشک آور برای متفرق کردن یک گروه کوچک که تا به حال شکسته از در غیر این صورت مسالمت آمیز تظاهرات.

“ما نمی خواهیم برای دیدن فرزندان خود را صدمه دیده است” کسی که اعلام کرد از یک کلانتر هلیکوپتر که دور سربار اصرار خانواده ها برای ترک به طوری که آنها در معرض اسپری فلفل یا گاز اشک آور و برای محافظت از خود را از مشکل.

جمعیت حدود 100 جمع آوری شده در گردنا زودتر به تقاضای عدالت برای آندرس Guardado 18 ساله, لاتینی, مرد به ضرب گلوله پنج شنبه توسط یک Los Angeles County sheriff معاون. مقامات گفتند Guardado مسلح بود و فرار کرده بود از نمایندگان نیست گفت: آنچه باعث تیراندازی.

“او زد چرا که او ترسیده بود” یکی از معترضان نشانه های خوانده شده است. “چرا می خواهم شما را بکشند که بچه ؟” جمعیت شعار می دادند.

تبلیغات

مردم در اتومبیل های مطرح مشت خود را در همبستگی و honked خود شاخ. آزتک ها, رقصنده ضرب و شتم (درامز) در مقابل صفوف.

معترضان راهپیمایی پایین غرب ردندو بیچ بلوار که در آن Guardado به ضرب گلوله کشته شد, پر کردن خیابان به عنوان آنها به سمت کلانتر ایستگاه در کامپتون بیش از سه مایل دورتر.

Guardado را عمه Edis Abarca وجود دارد با یک ال سالوادور پرچم پیچیده شده در اطراف بدن او بازتاب کشور خود فرار از خانواده به دلیل جنگ های داخلی.

وقتی پرسید که چگونه خانواده او احساس او گفت: “شکسته” است.

تبلیغات

Protesters at a rally for Andres Guardado, a security guard was fatally shot by a Los Angeles County sheriff's deputy.

معترضان در تجمع برای آندرس Guardado یک گارد امنیتی بود به ضرب گلوله توسط یک Los Angeles County sheriff معاون.

(Jason آرموند / لس آنجلس تایمز)

معترضان گفت: آنها نگران بودند تیراندازی شد ناموجه و خواستار پاسخ های بیشتر از مقامات که تا کنون ارائه شده چند جزئیات در حوادثی که منجر به Guardado مرگ است.

“چه اتفاقی افتاد به آندرس شد نه تنها یک فاجعه آن بود آشکار جرم” گفت: Ron Gochez عضو اتحادیه del Barrio که سازماندهی تظاهرات. “این فقط یکی از بسیاری از افرادی که کشته شده اند توسط L. A. County sheriffs و پلیس … این است که وحدت بین سیاه و سفید و قهوه ای جامعه گفت: ما خسته از این است.”

Guardado به ضرب گلوله کشته شد در حدود 6 بعد از ظهر دوشنبه پس از رویارویی با نمایندگان نزدیک به یک Gardena خودکار فروشگاه بدن گفت: سروان ، کنت Wegener از قتل اداره است. Guardado بود صحبت کردن با کسی که در یک ماشین که مسدود کردن محل سکونت زمانی که نمایندگان از کامپتون کلانتر ایستگاه کشیده تا Wegener گفت.

تبلیغات

Guardado فرار برگزاری یک تفنگ با دو معاون او را تعقیب و در Wegener گفت. یکی از نمایندگان مواجه او و آتش گشودند قابل توجه او در نیم تنه بالایی شش بار. او در صحنه مرده.

مقامات گفتند آنها نمی دانند که آیا Guardado تا به حال اشاره کرد و سلاح خود را در معاون و آنها نمی گویند که آیا Guardado اخراج هر عکس.

Guardado خانواده گفت: او به عنوان یک گارد امنیتی برای خیابان Dynamic Auto بدن نزدیک به جایی که او به ضرب گلوله کشته شد. مقامات گفتند Guardado بود که زیر 21 سال سن نیاز به یک گارد امنیتی در کالیفرنیا است.

Guardado نمی شد با پوشیدن یونیفرم در زمان مرگ 40 کالیبر تپانچه نیمه اتوماتیک او حمل نمی شد مجوز, مقامات گفت.

تبلیغات

کلانتر الکس بیانوبا به خبرنگاران گفت: در روز شنبه که محققان هنوز شواهد جمع آوری آن را توضیحی برای اینکه چرا Guardado به ضرب گلوله کشته شد.

در همین حال اعضای خانواده و مقامات دولتی را تحت فشار بخش کلانتر برای پاسخ.

آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه Nanette Barragán و ماکسین واترز و لس آنجلس سرپرست مارک ریدلی-توماس گفت: برای تحقیقات مستقل از جمله یک led توسط دولت Atty. ژنرال خاویر بکررا.

“یک روز دیگر و دیگری سیاه و سفید و یا قهوه ای بچه به ضرب گلوله کشته شده است در پشت توسط پلیس” Barragán و آب گفت: در یک بیانیه مشترک. “این کشتار باید متوقف شود. … ما پاسخ تقاضا و تماس برای تحقیقات مستقل به این مرگ غم انگیز. وجود دارد باید با شفافیت کامل به طوری که مردم می تواند اعتماد تحقیقات و ما می دانیم که ما در حال گرفتن حقیقت است.”

تبلیغات

قتل کارآگاهان انجام هر گونه تصویری از تیراندازی Wegener گفت و آنها هنوز در حال کار برای گرفتن فیلم از صحنه ای از یک شخص ثالث فروشنده.

Barragán و آبهای انتقاد نمایندگان برای پوشیدن بدن دوربین — تجهیزات است که با توجه به بیانوبا او درخواست شده است از دسامبر 2018 خود را در اول ماه در کار است. او مقصر تاخیر در عدم حمایت از هیئت شهرستان از سرپرستان.

در یک کنفرانس خبری کلانتر Cmdr. کریس علائم گفته مقامات نزدیک به اعطای یک قرارداد برای دوربین های بدن است که عرضه خواهد شد به 5,200 لباس شخصی نمایندگان کار گشت مشاغل.

زمانی که جمعیت معترضان وارد کامپتون ایستگاه در روز یکشنبه بودند ملاقات با موانع فلزی و حداقل یک دوجین از نمایندگان ضد شورش.

تبلیغات

“ما نشان می دهد نوار!” آنها شعار می دادند.

به عنوان معترضان در یک حصار فلزی یک معاون با اشاره آنها را با یک زرد, غیر کشنده تفنگ پرتاب.

“قرار دادن تفنگ پایین!” جمعیت فریاد زد در پاسخ.

به عنوان بسیاری از معترضان شروع به سر کردن یک گروه کوچک از مردم مواجه خاموش در برابر یک خط از معاونین کلانتر ضد شورش. به زودی پس از به وجود میآید و دود و خواستار یک پزشک. معترضان شستشو داده و چشم خود را با شیر.

تبلیغات

در 6:30 p. m. و معاونان گفت: معترضان برای متفرق کردن یا آنها خواهد بود در بازداشت غیر قانونی مجمع.

قبل از رویارویی این جمعیت جدا به طوری که کریستوفر, Guardado پدر می تواند راه خود را به جلو. کریستوفر نگه داشته عذرخواهی به عنوان او تلاش برای پیدا کردن کلمات.

“به عنوان یک پدر شما خیلی احساس درد” او گفت:. “شما نمی خواهید بچه های خود را بسیار جوان و با تمام زندگی خود را جلوتر از آنها به زندگی خود ناعادلانه نابود شده است.”

At the rally for Andres Guardado, mourners pay their respects at a makeshift memorial in his honor.

در این تجمع برای آندرس Guardado, عزاداران ادای احترام خود را در موقت یادبود به افتخار او.

(Jason آرموند / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

Guardado پسر عموی استیو Abarca نیز در میان جمعیت.

“من نمی دانم به چه فکر کنم. من نمی دانم چه می گویند,” او گفت:. “من به اینجا.”

Guardado حضور در لس آنجلس تجارت-دانشکده فنی برای تبدیل شدن به یک مکانیک یا برق خانواده اش گفت. او همچنین با توجه به پیوستن به ارتش بود و تنها به تازگی شروع به کار در خیابان Dynamic Auto بدن.

“پسر عموی من بود و نه قرار است به مرگ مانند این که” Abarca گفت.

تبلیغات

بار تصویری روزنامه نگار Jackeline لونا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de