دمدمی, آلاسکا, شهر توریستی در تلاش برای بقا در میان ویروس

TALKEETNA آلاسکا (AP) — در یک دمدمی آلاسکا شهر کوچک هواپیما گشت و گذار بیکار نشستن بزرگ شومینه تاریک است در معمولا شلوغ تسلیم و فروشگاه عمومی مواجه نگردند با بستنی برای گردشگران که هیچ جا دیده می شود.

آن را تقریبا “شهر ارواح-esque” گفت: فرناندو سالوادور, مدیر یک هتل در Talkeetna نهفته است که در مورد نیمه راه بین لنگرگاه و پارک ملی دنالی.

اواخر ماه مه خیابان اصلی باید این ماجرا با پیچهای تودرتوی گردشگران slurping مخروط بستنی و توقف در مغازه ها هدیه ها در کنار اصلی کابین ساخته شده است در این جامعه حدود 800. اما coronavirus دارای طرح میتوانست همه چیز را.

جوامع در سراسر آلاسکا احساس فشار مالی از کشتی کروز پورت که در آن خطوط عمده را لغو تابستان سفر دریایی به Talkeetna که لوایح خود را به عنوان دروازه ورود به دنالی و که در آن مسافران کشتی می رسند در اتوبوس برای داخلی گشت و گذار. نزدیک به نیمی از دولت 2.2. میلیون بازدید کننده سالیانه معمولا می رسند و در آن عروق.

سالوادور معاون رئیس جمهور و مدیر کل آلاسکا مجموعه با پیگیری که شامل Talkeetna آلاسکا, تسلیم, برآورد کاهش در کسب و کار از 75% و نیروی انسانی خواهد شد کمتر از نیمی از سال گذشته است.

یک اقامت به یاد می آورد این است که آنچه در این شهر مانند نگاه قبل از گردشگری شد و رانندگی نیروی اقتصادی. “این یک زیرچشمی نگاه کردن دوباره به ’80s از Talkeetna گفت:” سرنا Berkowitz. “مردم در حال رفتن به از دست دادن پول است. آن را برای رفتن به یک بد بد تابستان.”

همراه با نفت و ماهیگیری و گردشگری, یک ستون, آلاسکا, اقتصاد, حسابداری برای حدود 2.8 میلیارد دلار مدیر بازدید کننده هزینه با توجه به یک دولت-سفارش 2017 گزارش. یکی از 10 شغل ناشی از صنعت گردشگری آن گفت.

بسیاری از Talkeetna کسب و کار و کارکنان خود را در حقوق و دستمزد سالانه بین ماه مه و سپتامبر.

“مارس و آوریل است که ما نقطه کمترین جریان نقدی” گفت: Sassan Mossanen که موسس شریک دنالی Brewing Co., است که در واقع اصلی بزرگراه بین لنگرگاه و فربنکس. آن را نیز به اجرا در brewpub رستوران در Talkeetna خیابان اصلی.

آوریل اکثر کسب و کار را ساخته اند آن را شش ماه با کمی و یا جریان نقدی منفی است. که زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری این سال به عنوان رویدادی شروع می شود.

دنالی را بالا رفتن نجومی در حال حاضر شده است به نام معنی صدها نفر از کوهنوردان که فرود در Talkeetna قبل از ساخت راه خود را به کمپ اصلی نمی رسند. توسط مه همه بزرگتر کشتی کروز شرکت تا به حال به تعویق افتاده و یا به طور کامل لغو شد فصل خود را.

“تقریبا حدود 30 تا 40 درصد از ما پیش نویس کسب و کار در تابستان از دست رفته است” Mossanen گفت. “در خرده فروشی مقابل این تعداد است که احتمالا نزدیک به 40 یا 50 درصد است .”

آبجوسازی تغییر چرخ دنده ها و ضد عفونی کننده برای کمک به بافر رکود اما یک تعداد انگشت شماری از مردم هنوز هم گذاشته.

کسب و کار است که بیشتر از پول خود را در طول تابستان ممکن است قادر به ساخت تا ذخایر نقدی آن را از طریق زمستان.

Talkeetna مدت طولانی است که شایعه به الهام بخش برای شهر Cicely آلاسکا در دهه 1990 نشان می دهد تلویزیون “شمالی قرار گرفتن در معرض.”

“به طور معمول زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد کسب و کار در تابستان ما هجوم مردم” گفت: Berkowitz, یک وقت کارمند در Nagley کلی فروشگاه که در آن ساکن گربه شهردار شهر تا مرگ چند سال پیش. “این یک وضعیت که در آن ما را ببینید, اتوبوس, اتوبوس پس از پس از اتوبوس در روز و روز را.”

در یک سال نرمال Berkowitz پرش بین دو ثبت تقریبا بدون توقف هنگامی که او را نمی اهدای بستنی و ساخت espressos. “من خودم با داشتن شکاف که در آن من واقعا انجام کاری یا من باید برای رفتن به پیدا کردن چیزی برای انجام این کار است که عجیب و غریب برای این نوع از زمان از سال است,” او گفت:.

خرده فروشان امیدواریم دولت ساکنان را انتخاب کنید تا شل.

“این است که در آلاسکا تابستان برای آلاسکا در واقع دولت خود گفت:” سالوادور. تسلیم شروع به باز کردن در تعطیلات آخر هفته به جای در دولت مسافران است. دولت نیز ارائه شده تست گزینه های خارج از کشور مسافران می توانند با جلوگیری از 14 روز در قرنطینه اگر نتایج منفی و تسلیم برنامه ای برای باز کردن روزانه است.

جو McAneney بنیانگذار بالا اعزامی شرکت ، مرکز شهر Talkeetna ماری جوانا, فروشگاه گفت خارج از شهر آلاسکا شده اند و بازدید و صرف پول است.

او گفت: در روز یادبود او در 85 درصد از بالاترین رکورد فروش و فروخته شده به عنوان مقدار در پوشاک به عنوان او در شاهدانه.

مسافران کشتی کروز می توانید محصولات ماری جوانا بازگشت به هتل ها و یا بر روی کشتی با آنها به طوری که اگر آنها خرید هر چیزی در فروشگاه آن را در مقادیر بسیار کوچک و شاید یک تی شرت McAneney گفت.

اما او از دیدن ساکنان دولت خرید مقادیر بزرگتر از حشیش. در حالی که او ممکن است کمتر معاملات مردم صرف بیشتر در هر معامله.

“آن آلاسکا بازآفرینی با آلاسکا و آنها بسیار مشتاق به حمایت از آلاسکا کسب و کارهای کوچک” او گفت:. “و من می دانم که شما نه تنها شما از دیدن آن را در ثبت نام نقدی, اما شما در حال شنیدن آنها در مورد آن صحبت کنید.”

دانا شوالیه, Wasilla سوار با دوستان به Talkeetna به ناهار در یک خاص رستوران اما نا امید شده بود برای پیدا کردن آن بسته شد. آنها خوردند و در جای دیگر و سپس رفت و خرید.

او برنامه های تابستانی بودند برای بازدید از آلاسکا جوامع برای کمک به کسب و کارهای محلی, اما شروع به افکار دوم پس از تعدادی از coronavirus موارد شروع به سنبله. “من عصبی هستم,” او گفت:.

آلاسکا یکی از اولین متحده اجازه می دهد تا کسب و کار برای بازگشایی و برداشته اقامت در خانه محدودیت در مه. حتی اگر موارد روند صعودی دوباره دولت هنوز نسبتا کمی با 755 موارد مربوط به ساکنان یکشنبه و مرگ و میر 12.

“بدترین چیزی که من فکر می کنم که می تواند اتفاق می افتد برای گردشگری برای ما در حال حاضر این است که موج دوم از طریق آمده و مجبور به تعطیل کردن دوباره” سالوادور گفت: “چون که واقعا فلج اقتصاد گردشگری در اینجا نه تنها برای این فصل اما شما همچنین می توانید نگاه کنید به فصل که می دانید بیشتر است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>