گردهمایی های اجتماعی کمک به سوخت و افزایش coronavirus گسترش در بخش هایی از کالیفرنیا

بالا coronavirus انتقال و مرتبط با بستری شدن در بیمارستان در حال بدتر شدن در برخی از بخش هایی از کالیفرنیا و یک شکست به پوشیدن ماسک و افزایش تجمعات تا حدودی به سرزنش مقامات بهداشت گفت.

ریورساید و سان برناردینو شهرستان به تازگی به نظر می رسد و یا دوباره در دولت لیست استان ها نیاز به هدف نظارت توسط مقامات دولتی. در هر دو شهرستان را افزایش می دهد در تجمعات بودند یک عامل در افزایش انتقال بیماری عنوان شد شیوع بیماری در زندانها و خانه های پرستاری و بیماران در حال انتقال از شهرستان امپریال است که به خصوص بد شیوع.

گردهمایی نیز یک عامل در افزایش بستری شدن در بیمارستان در سانتا باربارا, San Joaquin و استنیسلاس شهرستانهای استان است. مقامات همچنین سرزنش “کاهش توجه به حفاظت شخصی اقدامات مانند پوشش صورت و اجتماعی فاصله” در شهرستان استنیسلاس که بزرگترین شهر مودستو (Modesto).

برای مطمئن شود, کالیفرنیا مقامات بهداشتی می گویند در دراز مدت بستری نرخ پایدار باقی می ماند به عنوان درصد از کسانی که تست مثبت است. اما شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در بستری مربوط به کروناویروس در هفته گذشته; بین ماه های ژوئن تا 14 ژوئن 20 تعداد زیادی از مردم در بیمارستان با تایید و موارد مشکوک COVID-19 گل رز از 4,323 به 4,679 یک 8 درصد افزایش یافته است.

تبلیغات

نگرانی می آید به عنوان کارشناسان بهداشت و درمان صدا زنگ در مورد رشد نرخ انتقال بیماری در سراسر کشور. جامعه انتقال بسیار مسری ویروس همچنان به عنوان یک مشکل نه تنها در کشورهایی مانند آریزونا و فلوریدا و تگزاس بلکه در کالیفرنیا به گفته دکتر اسکات Gottlieb سابق رئیس سازمان غذا و دارو که صحبت کردن در CBS’ “چهره ملت است.”

در واقع همه گیر ممکن است آهسته در طول تابستان به عنوان برخی از کارشناسان امیدوار بودند که این ممکن است. به جای موج مجزا — یک موج اول در بهار پس ساکت تر تابستان و موج دوم در پاییز — ملت هنوز گیر در آن موج اول ممکن است ادامه برای دیدن همه گیر باقی بماند بدون تابستان مهلت.

“این بیشتر شبیه به یک جنگل آتش است. … هر کجا که وجود دارد این است که چوب برای سوزاندن این آتش است که به سوزاندن. و در حال حاضر ما بسیاری از افراد مستعد به” مایکل Osterholm مدیر دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست هشدار داد یکشنبه در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.” “من نمی بینیم و این کاهش از طریق تابستان یا پاییز. … من فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن یک بسیار دشوار است آتش سوزی جنگل از موارد است.”

تبلیغات

برخی از بخش هایی از کالیفرنیا از جمله منطقه خلیج و لس آنجلس دیده نمی خوشه در بستری حتی اگر به طور کلی موارد در حال بالا رفتن است.

باربارا فرر, L. A. شهرستان بهداشت عمومی, مدیر روز جمعه گفت که به طور متوسط روزانه مرگ و میر را به کاهش خود ادامه داد. در اوایل ماه مه L. A. شهرستان با تجربه به طور متوسط 45 مرگ و میر در هر روز در اوایل ماه ژوئن وجود دارد و به طور متوسط 20 تا 30 مرگ و میر گزارش روزانه است.

بستری شدن در بیمارستان در L. A. شهرستان شده است به طور پیوسته در حال کاهش است اما به تازگی plateaued, فرر گفت.

این امکان وجود دارد که یک دلیل این امر ممکن است که همه بیماران بیمارستان در حال آزمایش برای coronavirus حتی اگر آنها در مرکز یک دلیل کاملا متفاوت است. “بنابراین ما نیاز به تماشای این اطلاعات را با دقت بیش از هفته های پیش رو” فرر گفت.

تبلیغات

در کنار رودخانه شهرستان پتانسیل انتقال اتفاق می افتد در تظاهرات عمومی با تعداد زیادی از افراد نزدیک به هم و با پوشیدن چهره پوشانده اند.

بیماران از شمال باخا کالیفرنیا به دنبال مراقبت نیز یک عامل در افزایش بستری شدن در بیمارستان در شهرستان, دولت, مقامات گفت. تعداد زیادی از مردم در بیمارستان با تایید و یا مشکوک به عفونت کروناویروس گزارش روز شنبه بود 366 یک 36 درصد افزایش از آنچه در آن بود سه هفته قبل از آن در مارس 30, زمانی که 269 نفر در بیمارستان است.

سن برناردینو کانتی است و همچنین شاهد افزایش بستری شدن در بیمارستان و مقامات دولتی اشاره کرد نگرانی ها درباره افزایش انتقال بيماري در محل بیمارستان های دولتی شهرستان زندان و آکادمی امکانات. تعداد زیادی از مردم در سن برناردینو کانتی با تایید و یا مشکوک به عفونت کروناویروس در یکشنبه بود 330, افزایش 47 ٪ از آنچه در آن بود سه هفته قبل از آن در مارس 30, زمانی که 225 نفر در بیمارستان.

تبلیغات

ریورساید و سان برناردینو شهرستان در میان کسانی که لغو اجباری ماسک سفارشات. هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تحمیل ایالت سفارش نیاز به ماسک پوشیده می شود ، تا Newsom را تنها در حدود دو دوجین California counties تا به حال حکم نیاز ساکنان به سایش پوشش صورت بزرگترین بودن Los Angeles, San Diego, سانتا, کلارا, Alameda, Sacramento, Contra Costa, سان فرانسیسکو و سن ماتئو.

از کالیفرنیا 58 شهرستان شهرستان ریورساید مشاهده شده بيشترين درصد افزایش بستری شدن در بیمارستان در طی سه روز, یکشنبه, tallying یک 20.9% پرش. دیگر استان ها در دولت پیگیری شامل استنیسلاس (19.7%) پادشاهان (17.9%), San Joaquin (16.2%) در سن برناردینو (13.9%) و بردسير (12.4%).

برخی از مقامات بهداشت عمومی ابراز نگرانی کرده اند که به عنوان اقتصاد باز می شود تا مردم با فرض آنها می توانید به دیگر امور روزمره مانند گردهمایی های اجتماعی.

تبلیغات

“ما یافت می شود به عنوان کسب و کار شروع به باز کردن برای برخی از مردم وجود دارد یک حس که همه چیز OK کن و آنها شروع به داشتن تجمعات در خانه و جشن تولد” Sacramento County health افسر دکتر اولیویا Kasirye گفت: ساکرامنتو زنبور عسل در اوایل این ماه.

“است که بیشتر از قرار گرفتن در معرض. آنها چند نسل. آنها باید مردم را با خطر بالاتر,” او اضافه شده است. “شما مردم با هم برای یک دوره طولانی از زمان” نه رعایت شش پا اجتماعی فاصله و اغلب با پوشیدن چهره پوشانده اند.

سن دیگو شهرستان نیز ثبت چندین شیوع بیماری های جدید در طول هفته گذشته — برخی به تجمعات.

از هشت شیوع گزارش شده در آخرین هفت روز, بزرگترین تا به حال چهار یا پنج مورد دکتر ویلما Wooten این شهرستان بهداشت عمومی افسر گفت: در هفته گذشته. او گفت: هیچ مرگ و میر بوده است در ارتباط با هر یک از شیوع بیماری.

تبلیغات

دو تایید چهارشنبه و پنجشنبه اعلام کرد در یک اردوگاه و یک “باشگاه اجتماعی” با توجه به مقامات شهرستان.

San Diego County سرپرست ناتان فلچر گفت: اجتماعی باشگاه باید باز شده است.

مقامات گفته بودند درخواست شهروندان به صورت داوطلبانه با رعایت بهداشت عمومی ، اگر مقامات پیدا کردن نقض فاحش در کسب و کار آنها می تواند تعطیل و یا ذکر شده توسط سازمان های اجرای قانون.

شهرستان حاضر به انتشار نام از امکانات مرتبط با شیوع است. آنها گفت: شیوع بیماری در کسب و کار تا به حال درگیر تنها کارکنان و شناسایی مکان را ایجاد خطر ابتلا به کسب و کار و نه گزارش و یا همکاری با تماس با ما-ردیابی کردند.

تبلیغات

فلچر اذعان کرد که تجمعات در خانه های مردم که شامل افراد مختلف خانواده را در حال حاضر یک چالش برای سازمان های اجرای قانون. چنین تجمعات غیر قانونی تحت این شهرستان بهداشت عمومی به منظور.

Wooten گفت: این گردهمایی در خانه که در آن مردم کمتر تمایل به پوشیدن ماسک, احتمال ممنوع تحت سلامت عمومی سفارش تا گله ایمنی می تواند زمانی که بعید است به این سال اتفاق می افتد.

پل سیسون و مورگان طبخ San Diego Union-Tribune کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>