آخرین: کالیفرنیا زندانی می میرد از آشکار coronavirus

واشنگتن — کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو خواستار coronavirus یک “محصول” حزب کمونیست چین” و بدون شواهد نشان می دهد این ممکن است به عمد ایجاد شده توسط دولت چین.

ناوارو می گوید در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که هنوز مشخص نیست که چگونه این ویروس آغاز شده و “تا زمانی که ما برخی از اطلاعات در مورد آنچه اتفاق افتاده در آن آزمایشگاه و یا چه چیزی اتفاق افتاده است که بازار ما می دانیم که این ویروس باعث شد در چین است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود شده اند تکرار بی اساس نظریه ارتباط منشاء شیوع است به یک حادثه ممکن است در یک آزمایشگاه ویروس شناسی. مقامات ایالات متحده توصیف شواهد صرفا ضمنی.

پیشرو در تئوری این است که عفونت در میان انسان ها شروع به در بازار حیوانات در ووهان.

ناوارو می گوید آن را “سوال باز” که آیا این ویروس به صورت هدفمند ایجاد شده است. او می گوید در دولت چین است که “گناه تا ثابت.”

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— کاخ سفید مشاور می گوید تهمت صحبت کرد زبان در گونه در “نور لحظه ای” در راهپیمایی زمانی که او گفت که او خواسته برای کندتر ویروس تست

— اسپانیا بازگشایی مرزهای خود را برای گردشگران اروپایی

— پاپ فرانسیس را تشویق می کند جنبش مردمی برای حفاظت از محیط زیست پس از مستندات آشکار “زیبایی از بسیاری از مکان ها”

— روزانه فقره ویروس جدید موارد در ایالات متحده بالاترین آنها بوده است در بیش از یک ماه اما کارشناسان بهداشت عمومی می گویند “موج دوم” است که احتمالا اشتباه اصطلاح برای توصیف آنچه اتفاق می افتد. “هنگامی که شما از 20 ، 000 به علاوه عفونت در هر روز چگونه می تواند به شما صحبت کردن در مورد موج دوم?,” دکتر گفت: Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت. “ما در موج اول.”

— زیمبابوه وزیر بهداشت به نظر می رسد در دادگاه به صورت اتهامات غیر قانونی اعطای چند میلیون دلار قرارداد برای COVID-19 لوازم پزشکی به سایه شرکت به فروش می رسد که دولت $28 ماسک و مواد دیگر در قیمت های متورم.

— کره جنوبی گزارش کرده است 48 مورد جدید از COVID-19 به عنوان مقامات بهداشتی مبارزه حاوی یک تجدید حیات است که پاک کردن برخی از کشور سخت موفق به کسب سود در برابر ویروس. کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: نزدیک به 200 عفونت تا کنون شده است مربوط به کارمندان یک درب به درب فروش شرکت در Seou که عمدتا استخدام افراد بیش از 60 سال سن دارند.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

OKLAHOMA شهرستان — تعداد تازگی تایید coronavirus موارد در اوکلاهما مجموعه جدید رکورد روزانه از 478.

اوکلاهما امور خارجه وزارت بهداشت وزارت گزارش روز شنبه که در مجموع مورد تأیید رز به 10,515 از 10,037 یک روز پیش از آن.

دولت قبلی رکورد 450 موارد جدید در یک روز تعیین شد شنبه. موقت دولت کمیسیون بهداشت و درمان دکتر لنس ریچارد فرای گفت: افزایش coronavirus مورد انتظار بود پس از دولت شروع بازگشایی در اواخر ماه آوریل است.

موج جدید می آید در میان جریان تظاهرات برای اعتراض به کشتار سیاه شهروندان Juneteenth جشن ها و یک شنبه تجمع مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد در یک سالن در تولسا.

وزارت بهداشت و درمان روز یکشنبه گزارش داد یک ویروس مرتبط با مرگ است. اوکلاهما را COVID-19 تلفات چگونه می ایستد در 369.

___

تالاهاسی فلوریدا. — فلوریدا گزارش شده نزدیک به 3,500 جدید تر coronavirus موارد به مقامات بهداشت عمومی درخواست صدور مجدد مشاوره اصرار اجتماعی فاصله.

برخی از کسب و کار هستند reevaluating تصمیم گیری برای بازگشایی درهای خود را و برخی از فلوریدا تا به حال برای تجدید نظر پدر بعد از صبحانه برنامه به دلیل نگرانی های بهداشتی.

تعداد موارد جدید گزارش روز شنبه بود یک قطره از رکورد 4000 گزارش روز قبل از.

فلوریدا در حال حاضر بیش از 97,000 تایید coronavirus موارد در همه. تعداد COVID-19 مرگ و میر تحت الشعاع 3,160 با علاوه بر این از 17 بیشتر اعلام شده توسط مقامات بهداشتی در روز یکشنبه.

در ضمن عفونت رای بالا باقی می ماند با نزدیک به 12 درصد از آزمایشات اخیر از بازگشت از آزمایشگاه به عنوان مثبت است.

با وجود افزایش موارد در روزهای اخیر رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است و نه نشانه امکان هر گونه عقب نشینی از بازگشایی دولت پس از سه ماه تعطیلی.

___

رم — ایتالیا وزارت بهداشت درخواست مشاوران دولت به ارزیابی جدید سازمان بهداشت جهانی توصیه هایی است که مردم با COVID-19 می تواند بیرون آمدن از انزوا و حتی قبل از آنها تست منفی برای ویروس.

که در هفته گذشته گفت: بیمارانی که صرف 10 روز متوالی در انزوا و علائم می تواند منتشر شود اگر آنها پس از آن علامت رایگان برای حداقل سه روز است. قبلا که توصیه می شود پایان دادن به جداسازی افراد آلوده تنها پس از آنها آزمایش منفی دو بار در نمونه گرفته شده از 24 ساعت از هم جدا.

تغییر قابل توجه است با توجه به این که بسیاری از کشورهای در حال دست و پنجه نرم کردن با چگونه به مقابله با هزاران نفر از افرادی که از لحاظ فنی با این ویروس آلوده شده اما ممکن است هنوز هم در برخواهد داشت خطر انتقال به دیگران است.

ایتالیا روز یکشنبه گزارش 224 جدید کروناویروس موارد و 24 و میر در روز گذشته در آوردن این کشور به شمار مرگ و میر در این بیماری همه گیر به 34,634.

___

ققنوس — ایالت آریزونا در حال حاضر به تصویب 50,000 علامت در تایید COVID-19 موارد پس از گزارش 2,952 جدید.

بیشتر موارد گزارش شده توسط وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و درمانی روز یکشنبه در زمان آریزونا ایالت در مجموع در این بیماری همه گیر کوروناویروس به 52,390.

مقامات بهداشت نیز گزارش داد یکی از شناخته شده مرگ, هل دادن, ایالت, شمار کشته شدگان تا کنون به 1,339.

دولت های اخیر افزایش جدید تایید موارد روزانه تنظیم پرونده برای بستری شدن در بیمارستان ونتيلاتور استفاده و استفاده از تخت های مراقبت ويژه برای coronavirus بیماران.

آریزونا گزارش ثبت موارد جدید شماره 3,109 در شنبه 3,246 روز جمعه و 2,519 در روز پنج شنبه. مقامات بهداشت باید نسبت به افزایش به گسترده تر تست و به جامعه گسترش ویروس.

___

واشنگتن — اقدام آمریکا وزیر امنیت داخلی می گوید او فکر می کند که برگ برنده دولت در حال انجام یک “کار بزرگ” با بازگشایی این کشور در طول coronavirus بیماری همه گیر وجود عفونت در حال افزایش کلیدی متحده است.

چاد گرگ گفت: ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” در روز یکشنبه که کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی کار کرده است با فرمانداران را به مطمئن شوید که ایالات متحده “می تواند باز کردن این اقتصاد در امن و راه معقول و منطقی” و “من فکر می کنم که آنچه که ما شاهد آن هستیم.”

در مورد 120,000 آمریکایی کشته شده از ویروس جدید و موارد گزارش شده اند افزایش می یابد در جنوب و غرب ایالات متحده آمریکا است.

گرگ گفت: CBS “چهره ملت” که کاخ سفید نیروی کار است “در بالای تمام این بیماری” از جمله در آریزونا و تگزاس و فلوریدا دیگر آمده است که “با داشتن نقاط داغ.”

او می گوید: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارسال تجهیزات پزشکی و کارکنان وزارت امنیت داخلی پرسنل به بسیاری از مناطق برای کمک به بازگشایی تلاش.

___

واشنگتن — کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو می گوید رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که “زبان در گونه” زمانی که او ادعا کرد در یک کمپین تجمع در اوکلاهما که او خواسته مقامات آهسته coronavirus تست.

ناوارو گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در روز یکشنبه که برنده شده نظر در “نور لحظه.”

در روز شنبه تجمع در تولسا تهمت توضیح داد که “بد” گسترده تست شده است که این منجر به ورود بیشتر ویروس موارد است. موارد جدید به تازگی مشخصی در چندین ایالت های ایالات متحده, اما نه فقط با توجه به تست.

ایالات متحده آزمایش قرار گرفته است و بیش از 25 میلیون نفر برای رمان coronavirus. کشور گزارش شده بیش از 2.2 میلیون مورد تأیید و مورد 120,000 COVID-19 مرگ و میر. با توجه به تعداد دانشگاه جانز هاپکینز. اعداد حقیقی هستند که بالاتر است.

در پاسخ به تهمت اظهارات دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب جو بایدن با انتقاد برگ برنده برای قرار دادن سیاست پیش از ایمنی و سلامت از آمریکایی ها است.

___

آتن — مقامات می گویند که این کشور در حال حاضر 10 جدید COVID-19 موارد و هیچ ویروس های مربوط به مرگ و میر بین شنبه و یکشنبه.

روزانه به روز رسانی به ارمغان آورد و کشور را در مجموع تایید موارد به 3,266 از جمله 190 مرگ و میر.

یونانی, مقامات می گویند که متوسط سن افراد آلوده که فوت شده است 76 و همه کسانی که زیر سن 70 تا به حال رنج می برد از شرایط جدی ربطی به ویروس.

___

اورشلیم — بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل می گوید دولت او را وزن ممکن است مراحل را برای توقف گسترش coronavirus پس از اسرائیل را دیدم عمده سربازان ارتش در تایید موارد در روز های اخیر.

اسرائیل بیش از 20 ، 000 تایید موارد coronavirus با موارد جدید پریدن بیش از 300 در روز های اخیر. حداقل 305 نفر فوت کرده اند با COVID-19 از کشور شیوع مارس آغاز شد.

نتانیاهو گفت: در شروع دولت هفتگی جلسه هیئت دولت در اورشلیم در روز یکشنبه “اگر ما تغییر نمی بلافاصله رفتار ما در مورد پوشیدن ماسک و نگه داشتن فاصله ما را بر خودمان در برابر اراده ما یک بازگشت به مستندات. هیچ یک از ما می خواهد این است.”

___

لندن — جدید کروناویروس مرگ و میر ثبت شده است در اسکاتلند یا ایرلند شمالی در 24 ساعت گذشته با توجه به آمار رسمی شواهد بیشتری است که گسترش COVID-19 کاهش در انگلستان

دولت روز یکشنبه گفت که 43 مرگ و میر ثبت شد و تمام تنظیمات در سراسر انگلستان در 24 ساعت گذشته, آوردن رسمی این کشور همه گیر مرگ و میر به 42,632.

روزانه COVID-19 مرگ و میر شکل است که یکی از این کشور کمترین ثبت شده هر چند اعداد اغلب سقوط در تعطیلات آخر هفته به دلیل تاخیر در ثبت مرگ و میر.

دولت بریتانیا می گوید که می خواهد وضع این هفته برنامه های خود را برای مرحله بعدی در بلند کردن اجسام در سراسر کشور مستند می تواند در کافه ها, رستوران ها و بارها در انگلستان بازگشایی در جولای 4.

وزیر بهداشت مت, Hancock, می گوید دولت است به احتمال زیاد به سهولت یک حکومت نیاز مردم به ماندن در 2 متر (6 ½ فوت) از هم جدا چیزی است که کمک خواهد کرد سالن های بازگشایی شده است. هنکاک گفت: این ممکن است برای مردم به نزدیک تر اگر آنها در زمان دیگر اقدامات مانند پوشیدن ماسک.

___

پکن — چین آداب و رسوم آژانس به حالت تعلیق مرغ-واردات از یک تایسون Co. تسهیلات در ایالات متحده پس از coronavirus موارد تایید شده در میان کارکنان آن است.

اعلام یکشنبه به هیچ جزئیات تسهیلات محل سکونت و یا چه مقدار گوشت ممکن است تحت تاثیر قرار.

در ضمن, PepsiCo, Inc. تسهیلات در پکن به حالت تعلیق در تولید و ضد عفونی پس از تایید مورد یافت شد وجود دارد 15 ژوئن این شرکت اعلام کرد که روز شنبه در یک کنفرانس خبری برگزار شده توسط دولت شهرستان. آن گفت: 480 مردم قرار داده شد در انزوا ژوئن 15 و آزمایش منفی برای coronavirus.

___

شهر واتیکان — پاپ فرانسیس تشویق جنبش مردمی برای حفاظت از محیط زیست پس از coronavirus مستندات را “نشان داد یک بار دیگر زیبایی از مکان های بسیاری از ترافیک و سر و صدا.”

فرانسیس صحبت کردن به چند صد نفر با تجمع در میدان سنت پیتر در یکشنبه تشویق ابتکارات برای مراقبت از این سیاره آغاز شد که به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر از جمله در روز یکشنبه به تمیز کردن بانک ها از رودخانه Tiber در رم.

فرانسیس ساخته شده است که حفاظت از محیط زیست یک مشخصه از خود پاپی و فقط این هفته در واتیکان منتشر شد راهنمای اجرای خود را 2015 بخشنامه “ستایش بود” که مقصر کشورهای ثروتمند و منافع شرکت های بزرگ برای از بین بردن زمین در جستجوی سود.

دانشمندان در سراسر جهان در حال مطالعه اثرات مستندات و تولیدات صنعتی در هوا و دریا آلودگی و همچنین حیات وحش است.

___

شهر داکا — بنگلادش دولتی هواپیمایی از سر گرفت پروازهای بین المللی در روز یکشنبه پس از یک تعلیق بیش از دو ماه با توجه به کوروناویروس.

Tahera Khandaker یک سخنگوی Biman Bangladesh Airlines گفت: یک پرواز حمل 187 مسافران چپ داکا برای لندن در روز یکشنبه بعد از ظهر. او گفت: یک پرواز برنامه ریزی شده را ترک خواهد کرد داکا هر هفته در روزهای یکشنبه و دیگری را ترک لندن برای داکا در روزهای دوشنبه.

بنگلادش تایید کرده است 112,306 موارد ویروس از جمله 1,464 مرگ و میر.

___

مادرید — ملی اسپانیا وضعیت اضطراری به پایان رسیده است پس از سه ماه محدودیت در حرکت به مهار آن COVID-19 شیوع.

یکشنبه, 47 میلیون اسپانیایی ها خواهد بود قادر به حرکت آزادانه در اطراف کل کشور برای اولین بار از زمان دولت اعلام وضعیت اضطراری در مارس 14. این مستند اقدامات شده اند نورد به تدریج در طول هفته های اخیر.

“این آزادی که ما در حال حاضر که ما لازم نیست که برای توجیه سفر ما به دیدن خانواده ما و دوستان این چیزی است که ما واقعا به دنبال به جلو به” 23 ساله پدرو دلگادو گفت: در مادرید فرودگاه.

مسافران از کشورهای اروپایی از جمله بریتانیا همچنین می توانید وارد اسپانیا در حال حاضر بدون نیاز به قرنطینه برای 14 روز. که قرنطینه قانون هنوز هم به غیر از کشورهای شنگن به جز انگلستان اسپانیا امیدوار است آن را ذخیره کنید می توانید بخشی از آن تابستان فصل گردشگری فراهم می کند که بخش عظیمی از آن در فعالیت های اقتصادی است.

اسپانیایی ها هنوز هم موظف به پوشیدن ماسک صورت هر دو در داخل خانه و خارج از زمانی که در فضاهای عمومی که در آن غیر ممکن است برای تضمین فاصله 1.5 متر (5 فوت) از دیگران است. منطقه ای دولت در حال حاضر در شارژ کامل قرار دادن محدودیت بر حضور در اماکن عمومی از تئاتر به مراسم عروسی به کلاس های درس.

اسپانیا مستند موفق به متوقف کردن گسترش کنترل نشده از کروناویروس که مقامات می گویند که ادعا کرده حداقل 28000 زندگی در کشور است.

___

اسلام آباد — پاکستان می گوید آن را بازگشایی یک کلید عبور از مرز با افغانستان اجازه می دهد تا تجارت بین کشورهای همسایه است.

کامیون های حمل میوه و سبزیجات و موارد دیگر شروع خواهد شد عبور از غلام خان مرز وزیرستان شمالی در شمال غربی منطقه از دوشنبه.

پاکستان در حال حاضر بازگشایی مرز خود را با ایران است.

روز یکشنبه در پاکستان گزارش 119 بیشتر COVID-19 کشته و 4,951 جدید, موارد بالا بردن مجموع آن به 176,617 موارد از جمله 3,501 مرگ و میر.

پاکستان قرار دادن آن در کل جمعیت از 220 میلیون نفر در مستند در مارس اما دولت در ماه گذشته کاسته محدودیت و گفت: لازم بود برای نجات اقتصاد حتی اگر موارد بالا رفت.

___

پکن — مقامات چینی گزارش جدید 25 مورد تأیید — 22 در پکن و سه در کشور همسایه استان هبی.

آنها می گویند 2.3 میلیون نفر آزمایش شده اند در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری در پایتخت که منجر به بسته شدن بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار.

چین که در آن شیوع شروع در ماه دسامبر تا به حال کاسته کنترل در سفر و کسب و کار به عنوان موارد جدید کاهش یافت. اما مانیتورینگ و برخی محدودیت های دیگر شده اند reimposed پس از پرش های اخیر در عفونت.

پکن کمیسیون بهداشت به هیچ جزئیات که در آن آخرین موارد ممکن است سرچشمه گرفته است. چینی پایتخت بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار بسته شد 13 ژوئن پس از ده ها تن از افرادی که در آنجا کار می کرد آزمایش مثبت است.

آژانس مسئول مینگ مقبره یک سایت توریست غربی پکن گفت: مناطق داخلی بسته خواهد شد به عنوان یک احتیاط ایمنی. بازدید کنندگان مجاز در مناطق اما ملزم به پوشیدن ماسک و برای بررسی تب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>