مخزن مرکز صوتی هنر دریافت $25,000 NEA اعطای

برای بیش از چهار دهه نوازندگان و هنرمندان از سراسر کشور به مهاجرت به Rangely حدود 200 کیلومتری غرب دنور به ثبت و انجام در آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان مخزن مرکز صوتی هنر. آنها کشیده می شوند و در آنجا توسط رها تانک فوق العاده ای رزونانس صوتی و طنین.

از جمله در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده و هنرمندان به عنوان جسیکا مایر Rinde اکرت بقدر یک اتاق پر از دندان Jolle Greenleaf ران مایل R. Carlos Nakai و دیگران در بازدید از مخزن. James Paul, مدیر اجرایی, مخزن, می خواستم ببینم گیتاریست لایحه Frisell — که در دنور و در حال حاضر زندگی در بروکلین — انجام در فضا است.

پل, که همچنین دارای یک محل در بروکلین رسیده به Frisell و همچنین به عنوان فیلمساز لایحه موریسون مدیر سیل بزرگیک فیلم که Frisell تا به حال به ثمر رساند. پل دعوت دو به مخزن حدود یک سال پیش برای چهار روز اقامت به اشفتگی فکری موقتی همکاری. نتیجه این شد مخزن و غربیک پروژه را که شامل یک نمره انجام شده توسط Frisell در کنار یک فیلم نصب و راه اندازی توسط موریسون خواهد شد که پیش بینی شده در چشم انداز و همچنین به عنوان طرف هفت داستان corten-جراحی مخزن. تصاویر و صداها را بگویید مخزن داستان و نشان دهد که چگونه آن را یک تجسم از غرب آمریکا.

مخزن به تازگی تایید شده برای $25,000 اعطای توسط موقوفه ملی برای هنر برای Frisell/موریسون پروژه که ترکیب فیلم مصاحبه با برخی از Rangely را به 2000 یا بیشتر ساکنان سنین هشت تا هشتاد.

Frisell و موریسون در ابتدا میله میله برای شروع کار خود را در مخزن در ماه سپتامبر اما coronavirus آنها را مجبور به عقب راندن این پروژه برای آخر هفته روز یادبود 2021; همکاری خود را نیز برای فیلم برداری یک فیلم مستند می شود منتشر شده در سال 2022. این پروژه نیز توسط کمک های مالی از نیل D. Karbank بنیاد و William H. Donner بنیاد خانواده. مخزن خود را مرکز تشکیل شد غیر انتفاعی دوستان این تانک که زد دو kickstarters در سال 2013 برای خرید ملک و بهبود — از جمله واقعی استودیو ضبط.

امروز مخزن صندلی نزدیک به پنجاه نفر در داخل برای اجرای برنامه; یکی دیگر از 300 کرسی می تواند تنظیم شود تا در پارکینگ که در آن مهمان می تواند گوش دادن به کنسرت بیش از یک صدای فراگیر سیستم. این سازمان اجرا می شود که تولید آن بیشتر از درآمد خود را از جلسات ضبط; شده اند وجود دارد حدود 125 بیش از دو سال گذشته.

اگر چه عملیات شده رسمی در آخرین سال و نیم دوجین موسیقی در مخزن قدمت بیش از چهل سال است. آهنگساز و مهندس صدا بروس good morning america بود که پس از آن بر اساس در دنور برای اولین بار معرفی شد به نقطه در سال 1976 زمانی که او در Rangely در یک تور جمع آوری برای تلفن های موبایل در شهرهای کوچک در سراسر کلرادو.

“این آخرین توقف در تور” پل می گوید. “او را در راه رفتن در امتداد جاده یک شب و یک گل سیاه وانت می کشد تا با دو بچه و آنها نگاه مانند نفت از میدان کارگر به دلیل آن را یک نفت شهر. و گفتند: آیا شما صدای مرد؟’ او گفت: “آره.’ گفتند: در ما برخی از تلفن های موبایل را برای شما.’ آنها در زمان آنها را به خارج از شهر تا این تپه و تا به این غول مخزن آب. این یک راه دوست داشتنی برای پایان دادن به تور.”

The mary sue از طریق رفت و چه شد و سپس نوزده اینچ دریچه به مخزن و سپس دو نفر از بچه ها شروع به تپش در مخزن با سنگ و دو-با-چهار دست و پا.

“هنگامی که بروس متوقف مرگباری وحشت زده” میگوید: “او متوجه شد او در یک فضای صوتی از امثال او هرگز شنیده ام و واقعا نشنیده است پس.” مخزن عمیق موسیقی طنین که می توانید آخرین چهل ثانیه در برخی از یادداشت ها.

“آن را زرق و برق دار به اندازه کافی برای او و دوستان خود را برای بازگشت به برش قفل برای سال” پل می گوید. “که کاملا خرابکارانه چیز. آنها رفت و برگشت وجود دارد با شمع و ثبت شده است،”

دهه رفت و در سال 2013 صاحب مخزن در نظر گرفته شده را برای فروش ضایعات اما به لطف دو کمپین Kickstarter مخزن امن شد همراه با زمین های اطراف آن و بودجه نیز پرداخت می شود برای نصب خدمات برق, تهویه و روشنایی; ساخت یک جاده دسترسی و پارکینگ و برش کامل-اندازه درب برای دسترسی قانونی و به جای بزرگتر ابزار است.

قبل از همه گیر یوتا مبتنی بر فلز باریتون گیتار و فلوت بومی آمریکایی بازیکن از توسان ثبت شده در مخزن; avant-garde, آهنگساز, آلوین Lucier بازدید از ماساچوست برخی از زمان به زودی. در این میان برخی از محلی زنان گاهی اوقات در آمده به خواندن “گریس شگفت انگیز.” کلرادو و صنایع خلاق اسپانسر daylong مجازی کنسرت برای انقلاب تابستانی.

به دلیل COVID-19 تمام وقایع عمومی لغو شده است به سپتامبر پل می گوید و مخزن رزرو بیش از یک مشتری در هر روز به منظور حفظ فاصله اجتماعی و به کارکنان زمان برای تمیز کردن. وجود دارد دیگر اقدامات ایمنی در محل به عنوان به خوبی.

“این بسیار متفاوت سال برای ما” میگوید: “اما از سوی دیگر ما همیشه می خواستم برای به اشتراک گذاشتن با ما بایگانی و به بیش از یک حضور آنلاین. پس این بهار ما پنج آنلاین کنسرت که ما به نام مخزن استاد سری.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مخزن رفتن به سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>