چرا Kyle کلارک Furloughed در 9News

در میان بزرگترین ستاره در دنور تلویزیون 9News را Kyle کلارک که مجریان متعدد خبری در ایستگاه, از جمله یکی که شامل نام او در عنوان (بعدی با کایل کلارک). کار خود را در طول COVID-19 انجام شده است مشخص شده توسط تمایل به درخواست سیاستمداران سخت ترین سوالات از لحظه ای و متناوب سرگرم کننده و نافذ پست در رسانه های اجتماعی تنها افزایش شهرت خود را.

اما کلارک غایب خواهد بود از 9News امواج رادیو و تلویزیون امروز 22 ژوئن از طریق هفته. به عنوان او اعلام کرد در ژوئن 19, او شده است furloughed.

این حرکت تعجب برانگیز برای بسیاری از بینندگان از جمله یکی که پرسیدم چگونه لنگر دریافت furloughed? این یک @JimmyKimmelLive کردند?”

نوچ. آن چیزی که واقعی است.

کلارک نشده در پاسخ به Westword‘s پرس و جو در مورد کردند اما علامت Cornetta, رئيس جمهور و مدیر کل 9News و خواهر خود ایستگاه KTVD و همچنین به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور برای TEGNA خروجی شرکت مادر ارائه می دهد توضیح زیر از طریق ایمیل:

در آغاز آوریل TEGNA نشان داد “بود که اجرای یک هفته furloughs به طور موقت هزینه-صرفه جویی در اندازه گیری طول ماه مه و ژوئن. اکثر کارکنان از جمله کسانی که در 9News شده اند خواست برای شرکت در یک هفته کردند.”

علاوه بر این Cornetta ادامه می دهد: “یک تعداد انگشت شماری از کلید ایستگاه سر گروه دریافت خواهد کرد متناسب 8 درصد به طور موقت کاهش پرداخت. TEGNA به طور کلی مدیران و شرکت های بزرگ معاون ارشد رئیس جمهور و بالاتر را دریافت 20 درصد به طور موقت کاهش پرداخت. رئیس جمهور و مدیر عامل دیو Lougee و TEGNA هیئت مدیره را به 25 درصد کاهش پرداخت در مه و ژوئن.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

TEGNA را کردند تصمیم همراه بود این بیانیه به شرح زیر به کارمندان: “ما باور داریم که این مراحل عبارتند از منصفانه ترین و بهترین راه برای کاهش هزینه ها در حالی که محافظت و حفظ اشتغال و مزایای پزشکی از همکاران ما در حالی که حفظ تمرکز ما بر ارائه قابل اعتماد و صرفه جویی در زندگی, اخبار و اطلاعات در جوامع محلی ما خدمت می کنند.”

COVID-19 است که در ریشه این حرکت و دیگران گرفته شده توسط سازمان های خبری از جمله Westwordکه در آن 15 درصد کاهش پرداخت شد به تازگی اعمال شده در کارکنان. کسب و کار بسته شدن اجباری توسط دولت stay-در-خانه سفارش ناشی از بی مهابا رها در تبلیغاتی که رسانه ها سازمان ها نیاز به زنده ماندن و هیچ کس انتظار دارد که مرحله به مرحله در بازگشایی رسانه های خرده فروشی به بلافاصله باعث دلار برای شروع جریان در سطح قبلی است. و نه حتی 9News طولانی ترین مشاهده تلویزیون-اخبار اذوقه رسان در دنور بازار مصون است.

Cornetta تاکید می کند که furloughed کارکنان “خود را حفظ مزایای کارمند” در طول اجرا زمان بیکار. کلارک و دیگران furloughed این هفته باز خواهد گشت در ژوئن 29.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>