ABC’ کیمل معذرت خواهی برای blackface در مالون لباس

نیویورک (AP) — به درخواست شرکت سازنده Tina Fey, چهار قسمت از این کمدی “30 راک” در حال حذف شدن از گردش زیرا آنها به ویژه شخصیت های نمایشی در blackface.

سری پخش NBC از سال 2006 تا 2013 اما قسمت هنوز در حال نشان داده شده در تلویزیون پیوند و در جریان خدمات از جمله Hulu آمازون نخست آیتونز و طاووس.

فی که همچنین ستاره دار به عنوان لیز لمون در این مجموعه در مورد صحنه جهانی از تلویزیون نشان می دهد گفت: در یک یادداشت به توزیع کنندگان است که “من درک می کنم در حال حاضر که ‘قصد’ است نه یک پاس رایگان برای مردم را به استفاده از این تصاویر است.”

“من عذر خواهی برای درد آنها ناشی از” فی نوشت. “رفتن به جلو بدون کمدی-عشق بچه واقعا نیاز به تلو تلو خوردن بر اين گرايشات و گزیدگی توسط زشتی خود را.”

حذف “30 راک” قسمت آخرین نمونه از چگونه اجتماعی حساب باعث تظاهرات علیه رفتار پلیس از مردم سیاه و سفید ضربه سرگرمی جهان است. آنها شامل لغو طولانی در حال اجرا نشان می دهد تلویزیون “پلیس” و به طور موقت حذف از “بر باد رفته” از HBO حداکثر خدمات.

دو تا از چهار حذف “30 راک” قسمت در اصل پخش در سال 2010 با دیگران اولین بار نشان داده شده در سال 2008 و 2010. آنها عبارتند از: East Coast نسخه از قسمت اول نشان داده شده است زندگی می کنند. سری به طور منظم جین رسمی و مهمان ستاره جان هام به نظر می رسد در blackface.

2012 قسمت با هام نیز شامل “امشب” میزبان نمایش جیمی فالون به عنوان یک مهمان. فالون که به نظر نمی رسد در چنین آرایشی در “30 راک” عذرخواهی ماه گذشته پس از آنلاین گردش زودتر “شنبه شب زنده” skit که میپوشید blackface به رابجای دیگری جا زدن Chris Rock.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de