کالیفرنیا نام برای یک مؤتلفه به طور کلی قرار نیست تغییر نام در انتخابات نوامبر

شورای شهر فورت براگ کوچک شمال کالیفرنیا شهر به نام بعد از Braxton براگ یک مؤتلفه ژنرال ارتش و صاحب تصمیم گرفت که آن را نمی خواهد یک شهر تغییر نام در انتخابات ماه نوامبر.

این تصمیم دوشنبه شب در ساحلی Mendocino County شهر 7,400 پس از بیش از سه ساعت از نظر عمومی در اولین فرد در جلسه شورای شهر در میان شیوع کروناویروس. به جای اندازه گیری رای گیری فورت براگ شهردار خواهد لی تعیین خواهد شد و یک کمیته موقت با اعضای شورای شهر و شهروندان به بحث در مورد گزینه های در شهر نام.

“ما نمی توانیم چشم پوشی از صدها نفر از نظرات که به ما داده شد در زمان دو هفته و به خصوص بسیار [از] این افراد جوان که آمده اند به ما … آنها به ما آموزش مردمی و آن را قابل توجه” لی گفت.

فورت براگ شورای شهر در اوایل این ماه توافق کردند که به نظر گزینه های متعددی از جمله انتخاب یکی دیگر از معروف براگ به افتخار. این بحث در میان ملی حساب با نژاد پرستی پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس در مینیاپولیس و یک جنبش ملی به پاره کردن مؤتلفه مجسمه ها و همنام مرتبط با برتری برده داری و استعمار.

تبلیغات

فورت براگ تاسیس شد و در سال 1857 توسط سرهنگ Horatio G. گیبسون که تاسیس یک پست نظامی برای کنترل جمعیت بومی آمریکا در Mendocino County است. گیبسون نام آن را پس از براگ سابق خود افسر فرمانده مکزیکی-آمریکایی جنگ. به عنوان داستان می رود براگ هرگز پا در این شهر است.

برگ رهبری مؤتلفه ارتش تنسی است. اخیر , بیوگرافی کلی, که استعفا پست خود تحت فشار در نیمه راه از طریق جنگ پس از تعیین ضرر و زیان است و به عنوان یک ناموفق نظامی رهبر است, زیرنویس “منفور ترین مرد کنفدراسیون.”

این شهر نام به چالش کشیده شده است قبل از. در سال 2015 و پس از سفید supremacist Dylann سقف به ضرب گلوله کشته و نه سیاه نمازگزاران در Emanuel AME church in Charleston, S. C., کالیفرنیا قانونی سیاه حزبی شهرستان خواست رهبران به در نظر گرفتن یک نام را تغییر دهید. آنها کاهش یافته است.

روز دوشنبه تعداد زیادی از مردم وزن در شورای شهر ایستاده پشت پلکسی گلاس و با پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر coronavirus و تماس از طریق زوم. این برنامه شامل بیش از 350 صفحه از نظرات.

تبلیغات

برخی که در خانواده زندگی می کردند در شهر برای دهه گفت: این نام به آنها نشان داده اما فقط یک مرده مؤتلفه کلی و که آنها نمی خواهید به آن را ببینید تغییر کرده است. دیگران پیشنهاد تغییر آن را به افتخار مردم بومی آمریکا که به زندگی در این منطقه قبل از قلعه و شهر تاسیس شد.

مقامات شهرستان برآورد آن را هزینه بیش از $271,000 برای تغییر نام. فورت براگ اقتصاد متکی بر گردشگری که گرفته شده یک ضربه شدید به دلیل بیماری همه گیر. این شهرستان در حال حاضر دارای کاهش کارکنان.

روز دوشنبه در شهر Councilmember تس Albin-اسمیت گفت که او pained توسط بخش میان بحث بیش از این تغییر نام و این که آیا آن را “رایگان ساکنان از albatross و خجالت از اینکه پس از یک مؤتلفه عمومی که متعلق به بردگان است.”

“این جایی است که ما موافق: من خوشحال می گویند یکی از نظرات ابراز تایید نژادپرستی در راه هر شکل یا فرم” او گفت:. “یکی نیست به حال میل به جشن شهر اسم … هیچ کس ابراز تمایل برای جشن گرفتن وجود یک ارتش اعزام به این منطقه با هدف مقهور ساختن بومی آمریکایی است.”

تبلیغات

“هیچ کس تا به حال هر اعتقاد است که تغییر نام شهر ما را حل کند برابری نژادی یا محلی و یا در سطح جهانی. آن را به سادگی جدا کردن ما با یک نژادپرست” او اضافه شده است.

او گفت: او پشتیبانی rededicating شهر دیگری معروف به براگ داشتن هیچ جشن یا بناهای تاریخی به Braxton براگ و ایجاد یک قومی نیروی کار.

“ترس من این است که نه حمایت از تغییر نام خواهد label آمریکا نژادپرست است. اما من امیدوارم که ما می توانیم بالا و من نمی خواهم به تقسیم و قضاوت به نظر من امشب,” او گفت:. “ما باید در تعامل مراقب باشید گفت و گو را به تصمیم می گیرید بهترین عمل است. اجازه دهید ما را نمی توان به داستان زندگی یک راش حرکت برای نشاندار.”

سیرا Wooten یک فورت براگ مقیم و سخنگوی MendoCoast BIPOC (سیاه بومی و مردم رنگ) گفت که او ترجیح داده به یک نیروی کار متنوع صدای بیش از یک رای گیری در تغییر نام. نام شهر او گفت: در حالت ایده آل می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آموزش مردم در مورد زشت سابقه در پشت آن. او پیش بینی یک مرکز آموزشی و نقاشی های دیواری, در میان چیزهای دیگر.

تبلیغات

“نژادپرستی و نفرت است که هنوز هم در اینجا. تغییر نام نمی خواهید به تغییر همه چیز” Wooten که سیاه و مکزیکی آمریکایی گفت: بار.

خاویر سیلوا, یک عضو از شروود دره گروه از Pomo سرخپوستان خواسته این شورا به گوش دادن به اعضای قبیله ای که “هرگز واگذار این سرزمین است.”

“من موافق نیستم با نام” او گفت:. “من نمی خواهم نام خودم اما من فقط می خواهم آن را به عنوان یک یادآوری است که این محل از ظلم و ستم نمی کند چرا که از برگ نه به خاطر این, اما به دلیل بومی آمریکایی است که در اینجا برای اولین بار مردم در اینجا. …. ما هرگز داده های صوتی و هنگامی که ما بدست صدای آن را هرگز در هر نقطه رفته.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>