کالیفرنیا تابستان سرگرم کننده برخورد با کروناویروس خطر بستری شدن در بیمارستان موارد جدید در حفظ و افزایش

کالیفرنیا سنت از سرگرم کننده در تابستان — کباب باغ احزاب و گروه گشت و گذار در سواحل و کوه — برخورد با دولت را ناامید تلاش برای جلوگیری از موج جدید از coronavirus موارد به عنوان اقتصاد باز می شود و مردم شروع به آزاد کردن خود از ماه از اقامت در خانه قوانین.

تایید coronavirus موارد همچنان به صعود به عنوان کالیفرنیا مجاز بسیاری از کسب و کار به بازگشایی شده است. اما روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت COVID-19 بستری شدن در بیمارستان نیز شروع به افزایش دوباره در سطح ایالت یک مشکل تغییر است که می آفریند سوال جدید در مورد این که آیا بازگشایی ممکن است نیاز به کاهش یافته است.

“کسانی که نشان می دهد ما از جنگل آن است که نشان می دهد این به نحوی است که رفتن به ناپدید می شوند این اعداد بگویید بسیار متفاوت و جدی داستان” Newsom گفت.

تعداد افراد بستری با تایید عفونت کروناویروس در کالیفرنیا شد تا 16 درصد در طول دو هفته گذشته رو به افزایش به 3,702 از یکشنبه. از آنها 1,199 شد در بخش مراقبت های واحد 11% پرش به بیش از مدت مشابه.

تبلیغات

در برخی از شهرستان مقامات گره خورده است افزایش بستری شدن در بیمارستان به تجدید حیات از گردهمایی های اجتماعی به عنوان به خوبی به عنوان برخی از مردم تمایل به پوشیدن ماسک ، به سادگی تنفس سوق می تواند به طور بالقوه عفونی قطرات از دهان یک فرد فاصله 4½ پا; یک عطسه می تواند ارسال قطرات تا آنجا که 26, پا, Newsom گفت.

Face coverings can significantly reduce the spread of potentially infectious oral droplets.

پوشش صورت می تواند به طور قابل توجهی کاهش گسترش بالقوه عفونی دهان و دندان قطرات است.

(ایالت کالیفرنیا)

در ساکرامنتو مقامات بهداشت گفت: آنها را دیده ام چند نسل شیوع بیماری از تجمعات با برخی از ساکنان با فرض آن خوب بود برای شروع به معاشرت در حال حاضر که کسب و کار تا به حال بازگشایی شد. در San Diego County, مقامات ثبت چندین شیوع بیماری های جدید در طول هفته گذشته از جمله در برخی از تجمعات.

تبلیغات

مقامات بهداشت در حال تلاش برای دست و پنجه نرم کردن با چگونه به نگه داشتن coronavirus در خلیج در حالی که همچنین پرداختن به مقید کردن نیازهای بسیاری از ساکنان معاشرت در طول ماه های تابستان.

در منطقه خلیج سان فرانسیسکو مقامات را منتشر کرده اند قوانین جدید اجازه می دهد کوچک و محدود گردهمایی تصدیق کرد که مردم در حال ملاقات و نیاز به دستورالعمل ها را به نگه داشتن آنها را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

“ما … می دانم که مردم در حال حاضر در تجمع در خارج از خانواده خود را بیشتر در مخاطره آمیز راه. این مدل فراهم می کند guardrails خیلی کوچک تجمعات می تواند رخ دهد در یک راه امن به خصوص که ما در حرکت به فصل تابستان,” دکتر گفت: Matt Willis, بهداشت افسر شهرستان مارین.

در قوانین منتشر شده در سان فرانسیسکواجتماعی گردهمایی که آیا رزومه) برگزار می شود در خارج از منزل به جز برای استفاده از سرویس بهداشتی و بیش از دو ساعت است. و مردم باید پوشیدن پوشش صورت در همه زمان ها به جز در هنگام غذا خوردن و نوشیدن مگر اینکه آنها نوشته شده معافیت از یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و یا زیر 12 سال سن داشتند.

تبلیغات

“آن را کمتر احتمال دارد به خارج از منزل منتقل,” دکتر گفت: اعطای, Colfax, سان فرانسیسکو مدیر بهداشت عمومی. “من ماسک محافظت از شما و ماسک خود را محافظت می کند مرا.”

منطقه خلیج دوم-پرجمعیت ترین شهرستان آالمدا ارائه می دهد یک چارچوب است که در آن افرادی از بیش از یک خانواده را برآورده می تواند در آنچه به نام “اجتماعی حباب.” این تعریف شده است به عنوان یک گروه پایدار بیش از 12 نفر است که می تواند معاشرت با هم در خارج از منزل. کاربران می تواند بخشی از تنها یک حباب در یک زمان باید پوشیدن ماسک به عنوان آنجا که ممکن است و مطابق با اجتماعی فاصله مورد نیاز برای اقامت شش فوت دور از دیگران است.

در شهرستان کنترا کوستا ایالت همچنین مشخص اجتماعی حباب دستورالعمل و هشدار داد که هم در داخل خانه بسیار ریسک. “اگر شما در دیدار با مردم در داخل خانه شما باید همیشه پوشیدن چهره و پوشش. مطمئن شوید که شما در یک اتاق با پنجره های باز و یا تهویه خوب. سعی کنید به لمس سطوح داخل. … سعی کنید برای جلوگیری از استفاده افراد دیگر حمام و سرویس بهداشتی در صورت امکان” این شهرستان گفت.

که گفت:, Contra Costa مقامات اشاره کرد که از دیدن عزیزان و دوستان “را می توان مهم برای سلامت روان خود را.”

تبلیغات

اما دیگر شهرستانهای سخت تر از برخورد با این بیماری همه گیر در حال مصمم است که آن را خیلی زود برای معاشرت.

“من واقعا متاسفم — من می دانم که چگونه مردم از جان گذشته هستند که قادر به عقب بر گردیم به حوادث … اما این زمان برای احزاب و یا گردهمایی در خانه خود را در” لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت: در اوایل این ماه. L. A. شهرستان ثبت 31 مرگ و میر برای هر 100,000 ساکنان; سان فرانسیسکو وارد شده 5.5 مرگ و میر برای هر 100,000 نفر.

سن دیگو شهرستان است که ثبت 10 مرگ و میر در هر 100 ، 000 ساکنان نیز مجاز گردهمایی های اجتماعی.

تبلیغات

نگرانی بیش از چنین گردهمایی شدن همه مهم تر به عنوان یک درصد بالاتر از آزمون آینده مثبت برای coronavirus.

فقط 10 روز پیش در L. A. شهرستان تنها 5.8 درصد از coronavirus آزمونهای آینده را مثبت بیش از هفته گذشته است. اما روز دوشنبه که به 8.4%, فرر گفت.

و تعداد موارد جدید همچنان به صعود. L. A. شهرستان گزارش شده بیش از 2600 موارد جدید دوشنبه و در سومین روز ثبت شده است که این شهرستان گزارش شده بیش از 2000 مورد جدید در یک روز فرر گفت.

“و در حالی که برخی از این ممکن است به دلیل وقفه در گزارش این شماره را به ما بگویید که ما شاهد افزایش در جامعه انتقال” فرر گفت:, و اضافه کرد که 40 درصد از L. A. شهرستان موارد اتفاق می افتد در میان جوانترین بزرگسالان سنین 18 تا 40.

تبلیغات

“بنابراین در حالی که بسیاری از ما انجام می شود با این ویروس, این ویروس انجام شده است نه با ما” فرر گفت.

هر چند تنها حدود 30 درصد از L. A. ساکنان شهرستان در حال تماس نزدیک با فردی خارج از خانواده خود را در هفت روز دوره حدود اوایل ماه آوریل در حال حاضر بیش از 50 درصد گفت: آنها تا به حال چنین تماس در اوایل ماه ژوئن بر اساس یک نظرسنجی توسط USC Dornsife مرکز پژوهش اجتماعی و اقتصادی است که دادهها توسط L. A. شهرستان است.

More than half of L.A. County residents now say they've had close contact with someone they don't live with.

در حالی که تنها حدود 30 درصد از L. A. ساکنان شهرستان در حال تماس نزدیک با فردی خارج از خانواده خود را در اوایل ماه آوریل در حال حاضر بیش از 50 درصد گفت: آنها تا به حال تماس نزدیک با کسی که آنها زندگی می کنند نه با عنوان از اوایل ماه ژوئن است.

ایالت نرخ آزمونهای آینده را مثبت برای coronavirus عفونت نیز افزایش یافت که بیشتر از کالیفرنیا به دنبال بازگشت به احساس بیشتری از حالت عادی. در هفته گذشته, درصد از آزمایشات نشان مثبت بیش از دو هفته گذشته بود 4.5%; آن 4.8% یکشنبه, Newsom گفت.

تبلیغات

این فرماندار دموکرات شروع به کاهش اقامت در خانه سفارش حدود شش هفته پیش و در حال حاضر اجازه 54 از دولت 58 شهرستانهای استان برای باز کردن کسب و کار دوباره.

دولت از نزدیک تحت نظارت بستری شدن در بیمارستان و مثبت نرخ به عنوان معیارهای کلیدی در تعیین گسترش coronavirus در کالیفرنیا است. Newsom بارها گفت که دولت ممکن است نیاز به بازگرداندن برخی از محدودیت های اعمال شده از اقامت در خانه سفارش اگر کسانی که معیارهای سنبله اما تا کنون کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در سطح را افزایش می دهد که در خدمت به عنوان یک انگیزه ای برای انجام این کار است.

فرماندار گفت که او احساس اعتماد به نفس است که دولت قادر خواهد بود برای پاسخ به این ویروس در هفته ها و ماه های آینده.

“ما همیشه به این با چشم باز. ما همیشه آماده برای یک موج” Newsom گفت. “ما در این گروه جایی که من احساس می کنم که ما پیش بینی این احتمال که ما بازگشایی شد و از این تعداد در حال افزایش است و آنها باید.”

تبلیغات

وقتی پرسید که چگونه نگران احساس او در مورد اطلاعات Newsom با اشاره به برخی از اثرات اقتصادی از shutdown از جمله 5.7 میلیون کالیفرنیا به دنبال مزایای بیکاری و گفت: فقر و گرسنگی نیز “عمیق سلامت اثرات.”

“یکی باید آگاه از آن به عنوان” Newsom گفت. “همین دلیل است که ما سخت کار کرده ام با خیال راحت به بازگشایی اقتصاد است. همین دلیل است که ما با توجه به ابزار به محلی برای تصمیم گیری برای خود.”

هفته گذشته Newsom مورد نیاز کالیفرنیا به پوشیدن ماسک در اکثر تنظیمات عمومی. روز دوشنبه او تکرار یک تماس برای مردم به حرکت با خیال راحت در ملاء عام.

برخی از بخش هایی از کالیفرنیا در حال مبارزه با COVID-19 بیش از دیگران است.

تبلیغات

ریورساید و سان برناردینو شهرستان به تازگی به نظر می رسد و یا دوباره در دولت لیست استان ها نیاز به هدف نظارت توسط مقامات دولتی. در هر دو شهرستان را افزایش می دهد در تجمعات بودند یک عامل در افزایش انتقال بیماری عنوان شد شیوع بیماری در زندانها و خانه های پرستاری در بیماران در حال انتقال از شهرستان امپریالاست که به خصوص بد شیوع.

گردهمایی نیز یک عامل در افزایش بستری شدن در بیمارستان در سانتا باربارا, San Joaquin و استنیسلاس شهرستانهای استان است. مقامات همچنین سرزنش “کاهش توجه به حفاظت شخصی اقدامات مانند پوشش صورت و اجتماعی فاصله” در شهرستان استنیسلاسکه بزرگترین شهر مودستو (Modesto).

برخی از چند شیوع بیماری های جدید در طول هفته گذشته در سن دیگو شهرستان شده اند به تجمعات.

از هشت شیوع گزارش شده در آخرین هفت روز, بزرگترین تا به حال چهار یا پنج مورد دکتر ویلما Wooten این شهرستان بهداشت عمومی افسر گفت: در هفته گذشته. او گفت: هیچ مرگ و میر بوده است در ارتباط با هر یک از شیوع بیماری.

تبلیغات

دو تایید چهارشنبه و پنجشنبه اعلام کرد در یک اردوگاه و یک “باشگاه اجتماعی” با توجه به مقامات شهرستان. San Diego County سرپرست ناتان فلچر گفت: اجتماعی باشگاه باید باز شده است. مقامات گفته بودند درخواست شهروندان به صورت داوطلبانه با رعایت بهداشت عمومی ، اگر مقامات پیدا کردن نقض فاحش در کسب و کار آنها می تواند تعطیل و یا ذکر شده توسط سازمان های اجرای قانون.

همانطور که از دوشنبه شب وجود دارد 5,564 مرگ و میر نسبت به کروناویروس در کالیفرنیا و 184,715 تایید موارد با توجه به لس آنجلس تایمز’ بررسی های محلی و سازمان های سلامت در دولت است.

در سراسر کشور وجود دارد که بیش از 120 ، 000 مرگ و میر و بیش از 2.3 میلیون نفر به دانشگاه جانز هاپکینز.

Lin گزارش از سان فرانسیسکو, Luna از ساکرامنتو. بار کارکنان نویسندگان کالین Shalby و رایان مورفی کمک به این گزارش به عنوان پل سیسون و مورگان طبخ San Diego Union-Tribune.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>