کت و شلوار کلاس اقدام علیه پلیس لس آنجلس می افزاید: تازه ادعای آسیب غم و اندوه در میان معترضان

طرح دعوی در دادگاه ادعا خشونت آمیز و سوء استفاده از قدرت توسط پلیس لس آنجلس در طول تظاهرات اخیر شده است تا حد زیادی گسترش یافته شامل جزئیات بیشتر در اعتراض صدمات و خود را از اتهامات بدرفتاری و همچنین صریح ادعای رهبری ضعیف در میان نیروهای پولیس برنج.

اولین ثبت در اوایل این ماه توسط Los Angeles فصل National Lawyers Guild, سیاه زندگی ماده و لس آنجلس جامعه شبکه اقدام به طرح دعوی در دادگاه اصلاح شد یکشنبه به ارائه کامل تر تفکیک دستگیری — وجود بیش از 3000 طی چند روز — و متهم به پلیس لس آنجلس از بارها و بارها misapplying قانون برای پاک کردن خیابان ها. طرح دعوی در دادگاه می گوید تظاهرکنندگان’ حقوق اساسی نقض شده و بسیاری از آنها به سمت چپ خون آلود و کبود.

“ما می خواستیم برای نشان دادن دامنه از آنچه اتفاق افتاد بیش از همه از این روزها و طیف وسیعی از صدمات گفت:” کارول سوبل یک دیرین حقوق مدنی وکیل است که برای کمک به نمایندگی از شاکیان. “چه خبر فوق العاده ای در مورد این است که چگونه بسیاری از مردم به ضرب گلوله در نیم تنه بالایی یا سر, زیرا کسانی که به طور بالقوه مرگبار به اعتصاب است.”

به روز شده در طرح دعوی در دادگاه نیز شرح و تفصیل در امکان قرار گرفتن در معرض از دستگیرشدگان به coronavirus پس از کهنه در اتوبوس برای ساعت ها اغلب به صورت سنگین است که شاکیان استدلال می کنند نیست و از نظر قانونی توجیه دستگیری یا بازداشت تنها استناد در خیابان. آن را متهم به پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور از condoning دستگیری با وجود دانستن خطرات ناشی از ویروس و سفارش انواع نیروی است که می تواند به شدت زخم تظاهر کنندگان از جمله شلیک فوم و اسفنج گلوله به جمعیت.

تبلیغات

“این نه فقط ضعیف افسران آموزش دیده” سوبل گفت. “این شد mis-افسران آموزش دیده بودن کارگردان رئیس.”

پلیس کاهش یافته است به نظر خاص اتهامات.

گسترش کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام و بر اساس اطلاعات جدید و تصاویر از بیش از 1 ، 000 افرادی که در تماس با وکلای صنفی و دیگر وکلای مدافع در مورد شرح زیر است یک بار بررسی است که افسران پلیس لس آنجلس زخمی بسیاری از تظاهرکنندگان با استفاده از باطوم و کمتر کشنده پرتابه اغلب در راه است که به احتمال زیاد نقض پروتکل است.

همچنین در میان نصب دادخواهی بیش از LAPD پاسخ به روز اعتراض در پایان ماه گذشته و اوایل این ماه بیش از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس و قتل از دیگر سیاه و سفید مردان و زنان در دست پلیس در سراسر کشور است.

تبلیغات

به طور جداگانه در دوشنبه 22 ساله ای به نام لورا منتیللا ثبت خود او طرح دعوی در دادگاه در برابر پلیس لس آنجلس و دیگر مقامات اجرای قانون ادعا سوء استفاده — از جمله این که او احاطه شده بود و یا “kettled” توسط افسران پلیس جلوتر از شب حکومت نظامی بود که ضربه بدون هشدار بسیار پس از آن مسدود شده و از ترک دستگیر و در سمت چپ دستبند برای ساعت.

مناسب در برابر پلیس لس آنجلس نیز شامل یک آورده که گفت که او به ضرب گلوله در سر با یک پلیس پرتابه در حالی که در ماشین خود را در نزدیکی تظاهرات در Fairfax منطقه و همچنین پرونده های حقوقی با آیتالله سیستانی و دیگر سازمان های حمایتی بیش از این اداره را اجرای حکومت در این شهر برای چند شب در یک ردیف.

سروان. Gisselle اسپینوزا یک سخنگوی پلیس لس آنجلس گفت: بخش نیست در انتظار دادخواهی نظر بود اما “به طور کامل متعهد به بررسی هر اتهام سوء رفتار و یا نیروی بیش از حد مربوط به تظاهرات اخیر” بود و اختصاص 40 امور داخلی محققان به این کار نیست.

این گروه قبلا اذعان دریافت حداقل 74 شکایت علیه افسران حدود 40 از آنها ادعا نیروی بیش از حد. آن را قرار داده است حداقل 10 افسران روی میز وظیفه در انتظار نتیجه تحقیقات است اما نه مجازات هر افسران.

تبلیغات

با توجه به پروتکل افسران می توانید با استفاده از باتوم به مردم فشار در جمعیت زیادی که آنها در حال تلاش برای پراکنده اما تنها به معنای حمله به مردم با باتوم و هنگامی که این افراد در حال حاضر یک خطر است. افسران مجاز به شلیک پرتابه در کمربند خط اما نه در سر و یا گردن. آنها قرار نیست به شلیک پرتابه به جمعیت اما در اهداف خاص و آنها قرار نیست به آنها شلیک در افرادی که در حال فرار است.

گسترش طرح دعوی در دادگاه مدعی پلیس لس آنجلس نقض بسیاری از قوانین خود را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر قوانین حاکم بر چگونه و آیا پلیس می تواند مقابله با معترضان در خیابان.

یکی شاکی ابیگیل ردس گفت که او در تلاش بود به ترک اعتراض در Fairfax منطقه در 30 مه هنگامی که افسران پلیس لس آنجلس شروع به تیر اندازی پرتابه در او و یک دوست. او گفت که او بود در صورت از دست داده آگاهی. طرح دعوی در دادگاه شامل یک عکس از ردس’ خون آلود دهان با گاز بیرون آمدن از آن است.

ردس رانده شد به Cedars-Sinai Medical Center, که در آن او تشخیص داده شد با یک شکستگی شدید به سمت راست فک پایین و با عجله به عمل دعوی در دادگاه ادعا می کند. او به ترک بیمارستان و دو روز بعد با بخیه های داخل و خارج دهان و ورق فولاد همراه او استخوان فک آن را ادعا می کند.

تبلیغات

“او قادر به صحبت برای حدود 10 روز است. برای یک هفته او تنها می تواند نوشیدن مایعات است و هنوز هم در یک نرم رژیم غذایی” طرح دعوی در دادگاه متحده است. “نزدیک به سه هفته پس از آسیب او پیچ در لثه ها و باندهای لاستیکی برای جمع کردن فک در حالی که استخوان دوباره.”

یکی دیگر از شاکی جفری پاچه, 51, زندگی می کند که در Rosslyn هتل در skid row گفت: او در راه رفتن به خانه هنگامی که ماموران ضد شورش مواجه او و از او خواست که در آن او بود. پس از او گفت که او از بازگشت به خانه از یک راه رفتن به مراسم کمک به طرح دعوی در دادگاه متحده افسر بدون بحث بیشتر “در زمان چند گام به عقب و شات شاکی با لاستیک یا فوم پرتابه در محدوده نزدیک چهار بار در قفسه سینه دو بار در معده و هنگامی که در دست چپ.”

او در درد شدید برای بیش از یک هفته از طرح دعوی در دادگاه می گوید و پرتابه پاره پوست از قفسه سینه و دست.

در خود طرح دعوی در دادگاه واصل دوشنبه در برابر پلیس لس آنجلس رئیس مور Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا و دیگر ناشناس افسران منتیللا ادعا می کند که او تجاوز جنسی توسط افسران.

تبلیغات

چندین افسران اتوبوس سینه و واژن, او ادعا می کند در طرح دعوی در دادگاه. او را شناسایی کردند. او همچنین گفت: یک افسر پلیس لس آنجلس دست به دستبند او را محکم در روابط فایل های فشرده است که او از دست رفته احساس در دست راست بود و “خراش و کبودی” بر روی مچ دست خود را برای روز. او گفت که او و دیگران دستگیر و در کنار او از جمله افرادی که بی خانمان شده اند معاف از مقررات منع رفت و آمد بودند و در معرض “شکنجه غیر انسانی شرایط است.”

او گفت که او بود لود شده در یک اتوبوس همراه با دیگران که شروع به وحشت و فریاد در تاریکی. او گفت: آنها داده شد و بدون هیچ توضیحی توسط پلیس به جایی که آنها در حال گرفته شد و ماموران در معرض آنها را به وافغان موسیقی هوی متال است.

“هر افسر بود که در حال حاضر که روز به همدستی در آن ظلم و ستم” منتیللا گفت: در مصاحبه روز شنبه. “پلیس مواجه می شوند آیا آنها به خاطر آنها توسط یک سیستم است که نمی نگه دارید و آنها را پاسخگو باشد.”

کلانتر گفت آن نظر نیست در انتظار دادخواهی.

تبلیغات

هر دو منتیللا و شاکیان در گسترش طرح دعوی در دادگاه استدلال می کنند که پلیس لس آنجلس بی ارزش در معرض آنها را به کروناویروس از جمله نیاز نیست افسران به پوشیدن ماسک. کارشناسان پزشکی به انتقاد از این بخش استفاده از شلوغ اتوبوس برای حمل و نقل های غیر خشونت آمیز حکومت نظامی متخلفان با توجه به در جریان همه گیر.

مدافع سازمان هایی که در زمینه گسترش طرح دعوی در دادگاه گذاشته سرزنش برای که و برای بسیاری از صدمات شدید به معترضان به طور مستقیم در پای مور که نظارت بخش پاسخ و شخصا در صحنه در Fairfax منطقه on May 30, زمانی که برخی از وحشیانه ترین اجرای پلیس رخ داده است.

“رئیس مور مجاز و مورد تایید و تصویب بی جا حمله به معترضان با پرتابه و باطوم” طرح دعوی در دادگاه متحده است. “متناوبا او هیچ چیز برای جلوگیری از حمله به معترضین را به عنوان او شاهد آن است.”

خواست روز دوشنبه در مورد این ادعا در طرح دعوی در دادگاه مور معوق به Espinoza بیانیه اضافه کرد که تنها افسران “موضوع بی شماری ضرب و جرح به عنوان شاهد خرابکاری و آتش سوزی و غارت.”

تبلیغات

مور قبلا گفته او مجبور شد به پراکندگی دستور و به اجرا درآوردن حکومت در نقاط مختلف در طول تظاهرات به دلیل چیزهایی که خارج از کنترل فزاینده و زندگی مردم را در معرض خطر بودند.

او همچنین گفت که او را دیدم برخی از چیزهایی که او را دوست ندارم, از جمله استفاده از باتوم توسط برخی از افسران و ساخته شده برخی از سفارشات در این زمینه به آنها را متوقف کند.

پلیس قبلا گفت که ده ها تن از ماموران مجروح شدند از جمله یک افسر که جمجمه شکسته شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>