قهوه و پا زدن می خواهد برای کمک به شما پا زدن تا خود صبح روال

قهوه علاقه مندان به کوری Westerfield و دیوید هاف می خواهید برای کمک به شما پا زدن تا خود صبح روال درجه یک. در ژوئن 8, دو, راه اندازی قهوه ضربه اشتراک مبتنی بر نمونه جعبه که شامل هفت بسته های قهوه از هفت دنور سرخ همراه با مزه یادداشت ها به کمک راهنمای خود را کام.

قهوه و پا زدن جعبه با هفت 1.1 اونس بسته از کل باقلا قهوه— به اندازه کافی برای دو هشت اونس فنجان قهوه در هر روز برای یک هفته. لوبیا نمایندگی جامد صف سرخ: باز کردن شیرین, شکوفه, هاکلبری, جشن MiddleState Corvus و مس درب شامل مقدماتی ، انواع سرخ اجازه می دهد تا قهوه و پا زدن برای مصرف کنندگان به مقایسه سبک های مختلف و ریشه های منحصر به فرد با عطر و طعم یادداشت برای کمک به آنها را با دقت اشاره کردن تنظیمات خود را.

“من نمی دانم در مورد جهان شگفت انگیز از قهوه می گوید:” قهر کردن. “جلسه این [سرخ] من شده است قادر به یادگیری در مورد قهوه و من شگفت زده به یاد بگیرند که چگونه مشابه این است که به شراب. اگر شما یک منبع از یک مکان آن طعم خاکی در مقابل از جای دیگری است که سلیقه fruitier و غیره.”

قهر کردن تجربه یادگیری است که شبیه به آنچه که او و Westerfield امید مشترکین به دست آوردن از نمونه گیری هر یک قهوه— کوچک قهوه آموزش و پرورش بدون تظاهر.

Coffee Kick Wants to Help You Kick Up Your Morning Routine

حسن نیت ارائه میدهد از قهوه و پا زدن

قهر کردن و Westerfield شد توسعه دهندگان نرم افزار که ملاقات در یک کار پروژه در سال 2016 اما آنها پیوند می خورند بیش از قهوه و نه برنامه نویسی. بنابراین زمانی که Westerfield تصمیم به گسترش یک ایده او تا به حال برای یک قهوه جعبه نمونه بردار او می دانست که هاف را ارائه بازخورد حیاتی برای توسعه و موفقیت این محصول است.

“قهوه ضربه آمد و به عنوان یک کردن کاف ایده زمانی که من مشغول به کار بود با ملکه شهرستان در سال 2017,” Westerfield به یاد می آورد. “من مشغول به کار بود در ساختمان خود شرکت قهوه در آن زمان [تلاش برای] شکل چه چیزهایی هستند که آنها مورد نیاز برای کسب و کار خود را… به زندگی خود را آسان تر است.”

در ابتدا پس از شناور نمونه ایده Westerfield می گوید که آن را کنار گذاشته و برای یک سال و نیم تا زمانی که او به دنبال از طریق برخی از یادداشت ها و اندیشه “من تعجب می کنم اگر که یک چیزی است؟” به عنوان آن معلوم نبود. هیچ کس دیگری ارائه شد چیزی شبیه بنابراین او مجموعه ای به کار, استخدام خود توسعه دهنده طبیعت برای ساخت یک نمونه اولیه و قهوه پا زدن به دنیا آمد.

اگر چه این ایده از تخم در آمده و قبل از coronavirus همه گیر قهوه لگد مدل به شرح زیر تحویل خدمات است که به فنر یا تکامل یافته از آجر و ملات کسب و کار پس از اجتماعی فاصله شد قاعده کلی. و ماهیت تعاملی اجازه می دهد تا مشتریان به راحتی سفارش قهوه بیشتر به طوری که آنها می تواند به گسترش دانش خود را در حالی که حمایت از کسب و کارهای محلی. حتی اگر آن را در یک قرنطینه پروژه قهوه لگد متناسب به زمان راه زندگی را با خدمت به کافه با کیفیت قهوه در خانه.

“هنگامی که شما همان [قهوه] بارها و بارها شما ممکن است متوجه نیست که چگونه منحصر به فرد و خاص آن این است که” قهر کردن یادداشت. “شما باید در پیدا کردن آن لحظات چگونه می تواند شما را به سمت لذت بردن از چیزهای کوچک. آن را هنوز هم به وجد من است.”

قهوه ضربه منابع لوبیا از دنور مبتنی بر فعالیت های تجاری, اما کشتی ها در سراسر کشور. هدف نهایی می گوید Westerfield: “ما bringin’ قهوه سرد به مردم است.”

قهوه و پا زدن جعبه نمونه بردار است که در حال حاضر در فروش برای $24 آنلاین و شما نیز می توانید خرید دوازده-کیسه انس از تمام هفت سرخ هنگامی که شما در پیدا کردن مورد علاقه خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>