شکستن دیوار 2020 اتفاق می افتد با وجود COVID-19 مبارزات

به یازده سال گذشته له دیوار به ارمغان آورده است در خیابان هنر به RiNo هنر منطقه تبدیل جوامع اطراف آن به باغ از نقاشی های دیواری.

در حالی که دنور جشنواره صحنه شده و محو شده توسط COVID-19 له دیوار هنوز هم بیش از سی و بلوک در اطراف محله از سپتامبر 14 تا 20 است. سازمان دهندگان این رویداد, که دریافت بیش از 730 برنامه های طرح شامل حداقل صد هنرمندان کار با هم در چهل و نقاشی های دیواری و فعالانه. هنرمندان شامل آنتونی گارسیا, Alicia Cardenas, اشلی جون توماس “مسیر انحرافی” ایوانز, Jodie هررا تکان خوردن خانمها Fancywork جامعه از دست Meeg, و بیشتر.

“این همه در مورد همکاری در این سال ما باید سازماندهی چندین هنرمند تیم” توضیح می دهد که شکستن دیوار بنیانگذار رابین Munro.

هنگام تماس برای هنرمندان رفت و هیچ کس می تواند پیش بینی COVID-19 همه گیر ضربه دنور.

“این یک جهان بسیار متفاوت هنگامی که ما اولین فراخوان برای سال 2020 له دیوارها” یادداشت تریسی ویل RiNo هنر منطقه, مدیر اجرایی, در بیانیه ای. “این COVID-19 بحران شروع به ضربه در اواسط ماه مارس. به عنوان صدها نفر از برنامه های کاربردی ریخت و ما واقعا مطمئن نبودند که چگونه همه چیز را در این سال و چه اقدامات ما را به قرار دادن در رویداد ما.”

در حالی که این رویداد را در آن برای رفتن به کوچکتر از سال قبل است. حمایت پایین است به عنوان برخی از کسب و کار است که به طور معمول به جشنواره در حال تلاش برای به دست آوردن خود را. با اینحال همه هنرمندان پرداخت خواهد شد و اگر این سازمان می تواند به افزایش بیشتر پول اضافی نقاشان دیواری آورده شود ممکن است.

برخی از احزاب بزرگ از نسخه های گذشته خواهد بود از دست رفته در این سال; هنرمند پانل دیواری, تور و فعالیت های جوانان را تا حد زیادی حرکت آنلاین; و هر فرد حوادث را سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل. هنرمندان ارائه خواهد شد با ایمن محیط به رنگ در.

هنرمندان متعدد طرح به آدرس سیاه زندگی ماده تظاهرات که در حال حاضر با الهام از چندین نقاشی های دیواری یاد جورج فلوید Breonna تیلور و دیگر قربانیان نژادپرستانه و خشونت پلیس.

رویداد شرکت دو بخش است که مصرف بیش از تولید و آنلاین قطعات از جشنواره خواهد شد و میزبان خود هدایت تورهای پیاده روی, محتوای آنلاین و بیشتر.

برای یک لیست کامل از هنرمندان شرکت کننده در نمایشگاه, رفتن به شکستن دیوار سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>