اولین COVID-19 مورد در کالیفرنیا کنگره پس از کارمند تست مثبت

مجمع کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19 مارک اولین مورد تایید شده از رمان coronavirus در دولت و کنگره آمریکا با توجه به یک ایمیل ارسال شده به قوه مقننه کارکنان دوشنبه.

مثبت صورت می آید به عنوان قوه مقننه گرفته اقدامات بی سابقه برای کاهش گسترش COVID-19 داخل ساختمان از جمله نمایش های بهداشتی و متوسط چک در ورودی به کنگره. آسانسور شده اند محدود به یک فرد در هر سوار و محدودیت های سفت و سخت ایجاد شده در فرد صندلی برای جلسات عمومی است.

مجمع کارمند که تست مثبت برای COVID-19 تا به حال مشغول به کار در این ساختمان در هفته گذشته.

“کارمند نیست انجام کار در هر اداره دیگر از خود کاپیتول office suite, حال, حداقل, تعاملات با یک همکار و عینک در صورت پوشش در حالی که در محل کار” دبرا Gravert, مجلس رئیس اداری افسر نوشت: در یک ایمیل به کارکنان دوشنبه.

تبلیغات

کارمند که تست مثبت است “مطابق با قرنطینه توصیه” Gravert گفت.

کارمند همکار مطلع شد و محل های کار در حال ضد عفونی در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل Gravert گفت: در ایمیل. مجمع موکول برای تابستان زنگ تفریح روز جمعه در حالی که سنا خواهد شکست جولای 2.

هر دو مجلس قوه مقننه متوقف جلسه در ماه مارس به کاهش خطر ابتلا به این ویروس در کنگره. مجلس بازگشت آوریل 4 و سنا از سر گرفته مارس 11 به منظور ادامه کار قانونگذاری و تصویب بودجه, همه در حالی که پیوستن به فاصله فیزیکی و ماسک پروتکل های.

در ماه مارس گزارش کارمند که با این نسخهها کار در جنوب کالیفرنیا دفتر منطقه آزمایش مثبت برای COVID-19. که کارمند غافل شد که آنها در معرض شده بود و تا به حال ادامه داد: به گفته دبیر سنا اریکا Contreras. تشکیل دهنده مسئول پرونده تا به حال کار نکرده در کنگره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de