لس آنجلس مقامات بهداشتی گزارش 2,571 موارد جدید COVID-19 روز دوشنبه در سومین روز از هفته گذشته که این شهرستان گزارش شده بیش از 2000 عفونت.

این شماره است که به خصوص بالا با توجه به این که موارد گزارش شده در روزهای دوشنبه به طور معمول پایین تر به دلیل محدود تست در تعطیلات آخر هفته و تاخیر در گزارش.

در این شهرستان اعلام کرد 18 اضافی COVID-19 مرگ و میر آوردن تلفات به 3,137.

آن را “بسیار محتمل” است که افزایش متصل به تظاهرات توده ای که فوران در هفته های اخیر بیش از مرگ جورج فلوید, L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفت.

تبلیغات

اما از آنجا که تماس با ردیاب نیست و پیگیری موارد که بنیادی از تنظیمات عمومی آن است که اغلب غیر ممکن است به دقت اشاره کردن منشاء گسترش در چنین رویدادهایی به خصوص با توجه به این که اعتراضات رخ داده است در حالی که شهرستان بود بسیاری از بلند کردن اجسام از خود اقامت در خانه محدودیت.

فرر گفت: رستوران تنظیمات و احزاب نیز ممکن است مربوط به چند خوشه از عفونت در هفته های اخیر با وجود این شهرستان در حال انجام ممنوعیت تجمعات فراتر از خدمات مذهبی و سیاسی شد. به تازگی بازگشایی محل که در آن مردم در تماس نزدیک نیز ممکن است یک عامل است.

“این ویروس انجام شده است نه با ما,” او گفت:.

تبلیغات

این شهرستان را به روز رسانی به دنبال یک اطلاعیه توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom که دولت رای مثبت در میان کسانی که تست شده اند برای coronavirus و همچنین به عنوان تعدادی از بستری شدن در بیمارستان مربوط به این بیماری از جمله بیماران در بخش مراقبت های ویژه افزایش یافته است به عنوان موارد یافت در هفته های اخیر.

شده اند وجود دارد 46,735 coronavirus موارد گزارش شده در گذشته 14 روز Newsom گفت. که حساب برای 36.5 درصد از همه موارد. علاوه بر این, بستری شدن در بیمارستان را با 16 درصد افزایش یافته و ICU بیماران را افزایش 11٪. مثبت رای در سراسر کشور افزایش یافته است از 4.5 درصد به 4.8%; بدتر در لس آنجلس نرخ مشخصی از 5.8% دو هفته پیش به 8.4% در دوشنبه فرر گفت.

دکتر کریستینا Ghaly مدیر L. A. شهرستان بخش خدمات بهداشت و درمان گفت: یکی در حدود 400 L. A. ساکنان شهرستان در حال ندانسته آلوده با کوروناویروس. که شماره حساب نیست برای کسانی که خود منزوی پس از قرار گرفتن در معرض بالقوه.

“Angelenos در طول دوره از یک روز معمولی به احتمال زیاد رفتن به ارتباط برقرار کردن با افرادی که عفونی,” او گفت:. “این افراد ممکن است به نظر می رسد بیمار است.”

تبلیغات

با وجود این برآورد نرخ انتقال کاهش یافته و به کمتر از یک در شهرستان مدلسازی سیستم که در حال حاضر حساب برای افرادی که ممکن است سیستم ایمنی بدن به این بیماری است.

تعداد تخت های بیمارستانی از جمله کسانی که در بخشهای ويژه و دستگاه تهویه مصنوعی در ظرفیت های سراسر کشور خبر داد. اما Ghaly هشدار داد که تعداد تخت ICU ممکن است بیشتر محدود به عنوان COVID-19 بيمار رقابت برای فضا با دیگران که در بیمارستان بستری هستند و با بیماری های مختلف.

مقامات بلند انتظار COVID-19 مورد تعداد به افزایش به عنوان ماه-طولانی محدودیت برداشته شد در سراسر دولت است. همانطور که در حال حاضر وجود دارد به سرعت بازگشایی تلاش در این شهرستان خبر داد.

تبلیغات

“ما همیشه پیش بینی کرد که بازگشایی خواهد آورد جدید موارد” Ghaly گفت.

اجتماعی فاصله و ماسک صورت باقی می ماند کلیدی سلاح در مبارزه با ویروس’ گسترش در علاوه بر این برای تست مقامات بهداشت حفظ کند. بیش از 960,000 افراد آزمایش شده برای این ویروس در L. A. شهرستان است. از کسانی که 8 درصد تست شده اند مثبت است.

اوایل روز دوشنبه افراد بدون علامت در شهرستان قادر به ثبت نام برای تست با توجه به تقاضای بالا. تست شده است چیزی است که مقامات به شدت تشویق در هفته های اخیر در میان خروش در COVID-19 موارد است.

این شهرستان روز دوشنبه اعلام کرد که با وجود خطر مداوم مقامات دیگر نمی خواهد نگه اخبار جلسات سه بار در هفته تعویض به یک جلسه در روز دوشنبه.

تبلیغات

خبر آمد که فرر علنا نشان داد که او مانند بسیاری از افسران بهداشت در سراسر شهرستان دریافت کرده است تهدید به مرگ و نفرت ایمیل در طول سه ماه گذشته در میان stay-at-home سفارشات او صادر شده برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری است.

“ما در حال انجام بهترین ما می توانیم در طول همه گیر برای نجات زندگی,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de