رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت که بستری شدن در بیمارستان از COVID-19 رشد 16 درصد بیش از دو هفته گذشته به وزارت امور خارجه گزارش داد بیش از 46,000 مورد جدید از این ویروس مارک قابل توجهی افزایش می دهد که بیشتر در کالیفرنیا شروع به بازگشت به حس ظاهر ،

این فرماندار دموکرات شروع به کاهش اقامت در خانه سفارش حدود شش هفته پیش و در حال حاضر اجازه 54 58 شهرستان در دولت برای باز کردن کسب و کار دوباره. Newsom نیز اشاره کرد متوسط چشم انداز مثبت در میزان موارد مثبت — از 4.5 درصد به 4.8 درصد — در هفته گذشته است. تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه نیز 11 درصد افزایش یافت بیش از دو هفته است.

“کسانی که نشان می دهد ما از جنگل آن است که نشان می دهد این به نحوی است که رفتن به ناپدید می شوند این اعداد بگویید بسیار متفاوت و جدی داستان” Newsom گفت.

دولت از نزدیک تحت نظارت بستری شدن در بیمارستان و مثبت نرخ به عنوان معیارهای کلیدی در تعیین گسترش coronavirus در کالیفرنیا است. Newsom بارها گفت که دولت ممکن است نیاز به بازگرداندن برخی از محدودیت های اعمال شده از اقامت در خانه سفارش اگر کسانی که معیارهای سنبله اما تا کنون کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در سطح را افزایش می دهد که در خدمت به عنوان یک انگیزه ای برای انجام این کار است.

تبلیغات

فرماندار گفت که او احساس اعتماد به نفس است که دولت قادر خواهد بود برای پاسخ به این ویروس در هفته ها و ماه های آینده.

“ما همیشه به این با چشم باز. ما همیشه آماده برای یک موج” Newsom گفت. “ما در این گروه جایی که من احساس می کنم که ما پیش بینی این احتمال که ما بازگشایی شد و از این تعداد در حال افزایش است و آنها باید.”

وقتی پرسید که چگونه نگران احساس او در مورد اطلاعات Newsom با اشاره به برخی از اثرات اقتصادی از shutdown از جمله 5.7 میلیون کالیفرنیا به دنبال مزایای بیکاری و گفت: فقر و گرسنگی نیز “عمیق سلامت اثرات.”

تبلیغات

“یکی باید آگاه از آن به عنوان” Newsom گفت. “همین دلیل است که ما سخت کار کرده ام با خیال راحت به بازگشایی اقتصاد است. همین دلیل است که ما با توجه به ابزار به محلی برای تصمیم گیری برای خود.”

هفته گذشته Newsom مورد نیاز کالیفرنیا به پوشیدن ماسک در اکثر تنظیمات عمومی. روز دوشنبه او تکرار یک تماس برای مردم به حرکت با خیال راحت در ملاء عام.

“پوشیدن ماسک. تمرین فیزیکی فاصله. ادامه بهداشتی است که بسیار بنیادی در شرایط کاهش گسترش این ویروس” Newsom گفت. “ما در حال بحث در عین حال موج دوم از آنجا که ما هنوز هم نیاز به کار را از طریق موج اول از این ویروس است.”

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de