L. A. عضو شورای خوزه Huizar بازداشت شده به اتهام فساد مالی

لس آنجلس شهر, عضو شورای خوزه Huizar بلند پروازانه بازیکن در شهر سیاست برای نزدیک به دو دهه دستگیر شد سه شنبه او را به برجسته ترین شکل به صورت اتهامات فدرال تحقیقات مربوط به فساد در تالار شهر با توجه به افراد با آگاهی از این مورد است.

Huizar چهره اتهامات ناشی از اتهامات او زد وسیع پرداخت به طرح بازی که در آن توسعه دهندگان املاک و مستغلات گفته بودند متزلزل کردن پول رشوه و کمک های مالی مبارزات انتخاباتی در ازای Huizar کمک گرفتن بالا و افزایش پروژه های توسعه از طریق این شهر دشوار فرآیند تصویب.

در طول راه این عضو شورای و همکاران خود را از متهم با بهره گیری رایگان هواپیما سفر اسراف غذا تراشه پوکر و قدرت پردازش دیگر ارائه شده توسط توسعه دهندگان.

اتهامات عنوان شده علیه Huizar تا به حال مدت طولانی است که پیش بینی شده است.

تبلیغات

پس از ماموران اف بی آی حمله خود را در خانه و دفاتر در سال 2018 دادستان از باراک اوباما بسته اند در Huizar در ماه های اخیر با متد شارژ همکاران مراجعه کننده به شرکت در قاچاق معاملات مربوط به شورای. در درخواست معاملات آنها زده با دولت سابق دستیار به Huizar یکی از سیاسی جمع آوری اعانه و یک مشاور املاک و مستغلات توافق کردند به همکاری با این تحقیقات به Huizar و دیگران در شهرستان سالن.

Huizar است که انتظار می رود برای ایجاد اولیه دادگاه ظاهر سهشنبه بعد از ظهر. یک وکیل برای Huizar را بلافاصله نظر.

قبل از دستگیری, دادستان تا به حال مشخص نشده Huizar با نام امید بستن به مراجعه به او در همکاران موارد به سادگی به عنوان “Councilmember A.”

تبلیغات

اما Huizar هویت روشن بود در دادگاه اسناد و مدارک که در آن دادستان توضیح یک عضو شورای بود که به شدت درگیر در این شهر نظارت از املاک و مستغلات برنامه ریزی و نسبی در حال اجرا به جای او وقتی که دوره محدودیت تمام شده است.

Huizar ریاست نفوذ برنامه ریزی و استفاده از زمین کمیته مدیریت و همسرش به طور خلاصه سوار یک کمپین به جای او قبل از رها کردن ایده در مدت کوتاهی پس از حملات FBI.

Richelle Huizar را در کوتاه مدت اجرا برای شوهرش شورای صندلی چهره های برجسته در مورد دولت در برابر عضو شورای که دادستان گفته بود قصد گرفتن همسر خود را انتخاب و به منظور حفظ نفوذ و دسترسی به توسعه دهندگان پول نقد او انباشته بود در حالی که در دفتر.

پول شویی اخاذی و دیگر فعالیت های غیر قانونی Huizar متهم از استقرار به انجام طرح خود را به مبلغ یک جنایتکار سازمانی دادستان استدلال در دادگاه براده.

تبلیغات

Richelle Huizar شده است متهم در پرونده و معلوم نیست از سوابق دادگاه که آیا دادستان به اعتقاد او شرکت در شوهرش جرائم.

Huizar بازداشت می آید نزدیک به سه ماه پس از یکی از همکاران سابق عضو شورای شهر Mitchell انگلند توافق به اعتراف به گناه در یک مربوط به فساد مورد محور در پاکت نامه پول نقد و دیگر رشوه ارائه شده توسط کالیفرنیای جنوبی تاجر.

می آید و آن را تقریبا دو سال پس از ماموران FBI جستجو Huizar خانه و دفاتر دادن مردم خود نشانه این است که شورای تحت بررسی بود.

پس از آن حملات Huizar حذف شد از دو قدرتمند شورای کمیته — که بررسی عمده پروژه های املاک و مستغلات و دیگری که چراغ سبز معافیت های مالیاتی برای توسعه دهندگان. و در هفته های اخیر Huizar متوقف حضور در جلسات شورای مجموع در میان تماس از همکاران خود را برای او است.

دستگیری نشان دهنده گیج کننده سقوط Huizar. پنج سال پیش او برنده قاطع انتخابات ریاست جمهوری, تامین امنیت خود سوم و پایانی ترم در شورای. که در آن نقطه او حمایت گسترده از رهبران کسب و کار شهر های کارگری و طرفداران برای بهبود حمل و نقل مانند دوچرخه خط.

تبلیغات

که در طول مبارزات انتخاباتی و پس از آن — رئیس شورای گیاه Wesson توصیف Huizar به عنوان بهترین دوست خود در شورای. توسط 2018 Huizar به عنوان یک نامزد قوی برای اجرا به صندلی خود را هنگامی که او مجبور شد به مرحله پایین در پایان این سال با توجه به محدودیت مدت.

Huizar شروع به فشار دادن خیرین را به یک عمل سیاسی کمیته تنظیم تا حمایت خود را از نامزدی — فعالیت هایی که بعدها بخشی از دولت فدرال است. اما Richelle Huizar رها مبارزات انتخاباتی او در پی حملات FBI.

در ماه های اخیر دادستان پرونده یک سری از موارد ادعا این عضو شورای دریافت کرده و یا تلاش برای به دست آوردن رشوه از سه توسعه دهندگان مختلف به دنبال سه پروژه های مختلف در منطقه خود را.

سیاسی جمع آوری کمک جاستین Jangwoo کیم التماس کرد به جرم کمک به توسعه 20-داستان برج مسکونی به ترتیب رشوه برای عضو شورای. کیم بستری در گذر گاه پول نقد به یک Huizar aide که در نوبت تحویل $200,000 در یک جعبه به Huizar با توجه به جزئیات در فدرال براده.

Los Angeles City Councilman Jose Huizar, seated at a council meeting in 2018 with an unidentified person next to him.

لس آنجلس شهر, عضو شورای خوزه Huizar نشسته در یک جلسه شورای اسلامی در سال 2018 با یک فرد ناشناس در کنار او.

(کتی Falkenberg / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

دادستان نیز زده در مورد درخواست با املاک و مستغلات مشاور جورج چیانگ بستری برای شرکت در یک جداگانه رشوه طرح مربوط به شورای و توسعه دهندگان از برنامه ریزی هتل برج.

اگر چه توسعه دهندگان به نام نمی شد, جزئیات, در فدرال براده نشان می دهد که تجار و بازرگانان به دنبال به redevelop سایت هتل لوکس در فیگوئروا خیابان سراسر از L. A. Live entertainment پیچیده است.

ماه گذشته سابق Huizar دستیار جورج اسپرزا برتر خود درخواست معامله افزوده است که یک میلیاردر چینی ارائه شده او و عضو شورای سفر به لاس وگاس, کازینو, تراشه و دیگر رشوه.

که همان میلیاردر ارائه Huizar با $600,000 در کمک های مالی برای کمک به او در حل و فصل یک آزار و اذیت جنسی شکایت ثبت شده توسط یکی از دستیاران سابق با توجه به دادستان. حل و فصل مجاز Huizar به دور از یک خاردار مشکل سیاسی ماه قبل او رو انتخاب مجدد در سال 2015.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de