L. A. پنل پشت $133 میلیون در LAPD کاهش توقف به مراتب کمتر از مردم بودجه’

کلید کمیته از شورای شهر لس آنجلس به توافق رسیدند دوشنبه به قطع Police Department بودجه بیش از $133 میلیون, کاهش, پلیس پرداخت اضافه کاری در سال آینده و با در نظر گرفتن اندازه از زور و زیر 10,000 افسران.

بودجه و امور مالی کمیته تایید کاهش در 4 به 1 رای گفت: این حرکت را آغاز فرایند reimagining ایمنی عمومی در L. A. در حالی که همچنین کمک به این شهر مقابله با عمده بودجه بحران است.

عضو شورای Curren قیمت بازیگران تنها مخالف رای و پس از هل دادن ناموفق برای بزرگتر کاهش از $150 میلیون. قیمت این کمیته تنها سیاه و سفید, عضو, گفت تهاجمی تر عمل مورد نیاز است اشاره به مرگ اخیر آندرس Guardado, 18 سال, پیر Gardena ساکن به ضرب گلوله توسط یک Los Angeles County sheriff معاون.

“او به ضرب گلوله توسط یک کلانتر معاون اما تا آنجا که به جامعه مربوط می شود که توسط پلیس با اجرای قانون” گفت: قیمت که نشان دهنده بخشی از جنوب لس آنجلس گشت توسط پلیس لس آنجلس. “که مرگ غم انگیز فقط بر مکالمه است که اتفاق می افتد در سراسر این کشور است.”

کمیته بودجه-برش اقدامات نهایی خواهد شد در هفته آینده و ارسال به تمام 15 عضو شورای. هر دو طرح سقوط کوتاه از توصیه های موجود در این “مردم بودجه” یک جایگزین گذراندن طرح برای شهرستان حمایت Black Lives Matter-لوس آنجلس و دیگر مردمی گروه های که بریده بریده پلیس لس آنجلس بودجه حدود 90% است.

تبلیغات

تحت این طرح پس انداز خواهد بود را شخم مسکن طرح های کار با برنامه های سلامت روان مشاوران و دیگر خدمات اجتماعی.

حامیان مردم بودجه phoned به این کمیته جلسه برای نزدیک به دو ساعت گفتن اعضای شورای آنها مشاهده هر گونه برنامه ریزی برای کاهش هزینه های $150 میلیون دلار به عنوان بیش از حد کوچک به هر معنا. پلیس لس آنجلس در حال حاضر مصرف حدود 3 میلیارد دلار در سال است.

“هنگامی که ما می گویند پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس ما معنی پال خواستار قطع بودجه دولت به پلیس گفت:” یک تماس گیرنده. “منظور ما پول را به دور از آنها. همه از آن است.”

تبلیغات

روز دوشنبه مذاکرات نشان داد که چقدر سیاست در اطراف امنیت عمومی صرف شده است طرح میتوانست در ماه های اخیر.

شهردار اریک Garcetti پیشنهاد 7 درصد افزایش به پلیس لس آنجلس بودجه در مارس حتی به عنوان او به دنبال کاهش در بسیاری از سازمان های دیگر. فعالان بلافاصله با انتقاد از این ایده. تلاش های خود را به دست آورده حرکت عظیم پس از تظاهرات سراسر شهر بود را شکست بیش از خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

Garcetti تغییر دوره پیوستن به شورای شهر Nury مارتینز در خواستار کاهش به $150 میلیون. هنوز هم او و چند تن دیگر در تالار شهر باقی مانده اند سرد به رویکرد تهاجمی تر مورد علاقه فعالان.

پل Krekorian که ریاست کمیته بودجه گفت: “به نفع “فوری و اقدامات جسورانه” برای تغییر LAPD. اما او با رد این ایده از عبور مردم بودجه گفت: این امر باعث اخراج هزاران نفر از افسران پلیس و ترک شهر کمتر امن است.

تبلیغات

عضو شورای Paul Koretz که نیز در کمیته بودجه ارائه شده یک پیام مشابه گفت: حامیان مردم بودجه را به یاد داشته باشید که “قتل نرخ بسیار بالاتر است.”

“اگر شما یک مشورتی رای در انتخابات, حامیان مردم بودجه ممکن است تعجب برای پیدا کردن که حذف از اجرای قانون در لس آنجلس به احتمال زیاد عبور نمی کند و در هر بخشی از شهر” گفت: Koretz که نشان دهنده بخشی از Westside.

تحت این کمیته پیشنهاد پلیس لس آنجلس خواهد سقوط به زیر یک بودجه 10,000 افسران برای اولین بار در چند سال, استخدام تنها نیمی به عنوان بسیاری از افسران به عنوان مورد نیاز به جای کسانی که در مسیر به استعفا و یا بازنشستگی. در ماه ژوئن 2021 به پلیس لس آنجلس را 9,757 افسران با توجه به یک گزارش از این شهر سیاست تحلیلگران.

کمیته برنامه ریزی نیز خواهد قطع ده ها میلیون دلار در پرداخت اضافه کاری از بودجه سال آینده آغاز می شود که ژوئیه 1. و آن را با استفاده از برخی از پس انداز از پلیس لس آنجلس به کاهش تاخیر Garcetti طرح برای قرار دادن حدود 16,000 غیر نظامی شهر کارگران در furloughs, اجازه می دهد آن دسته از کارکنان برای جلوگیری از کاهش پرداخت از 10 درصد برای حداقل سه ماه.

پس انداز خواهد بود منحرف شده و به شهرستان اضطراری صندوق ذخیره است که تخلیه به عنوان رهبران شهر در پاسخ به این بحران موجب با شیوع کروناویروس.

تبلیغات

Krekorian گفت که مانور مورد نیاز است برای اطمینان از این شهر به اندازه کافی پول برای پاسخ به زلزله و یا دیگر فاجعه بزرگ.

اما Jerretta Sandoz, معاون رئيس جمهور از اتحادیه است که نشان دهنده افسران پلیس لس آنجلس را محکوم کرد این کمیته اقدامات و گفت آنها را در نتیجه کمتر گشت و دیگر زمان پاسخ.

“این یک معامله بد برای محله ایمنی و برخورد بد برای مالیات دهندگان” او در بیانیه ای گفت.

جسیکا ترسو ساکن کوه واشنگتن در زمان نظر مخالف خواستار $133 میلیون “لاشی مقدار” در مقایسه با زمانی که به پلیس لس آنجلس را به طور کلی بودجه است. Craven گفت: او نا امید شده بود این کمیته نمی تواند بیشتر است.

تبلیغات

رای “احساس می کند بیشتر شبیه به نمایشگری از تعهد به تغییر واقعی” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de