الاییواسدی هیئت مدیره برای تصمیم گیری که آیا برای پال خواستار قطع بودجه دولت مدرسه پلیس

یک لباس شخصی و مسلح به مدرسه افسر پلیس فلفل-اسپری دانشجویان در پردیس در لس آنجلس. این است که از نیروی بیش از حد و حتی خشونت پلیس و یا نادر اما قابل توجیه de-تشدید حادثه که در غیر این صورت می تواند تبدیل به بیشتر خطرناک است ؟

به عنوان لس آنجلس Unified School District مدیره آموزش و پرورش در بحث آینده از آن 471-عضو اداره پلیس روز شنبه دو متمایز تفاسیر در حال ظهور از داده های مشابه در پلیس دخالت در مدارس: یک امتیاز نسبت به از بین بردن افسران در پردیس; دیگر نسبت به نگه داشتن آنها را در محل.

هفت عضو L. A. هیئت مدیره آموزش و پرورش در روز سه شنبه را در نظر بگیرید سه رقابت قطعنامه. عضو هیئت مدیره مونیکا گارسیا پیشنهاد کرده است که در اصل از بین بردن این گروه در یک رویکرد مرحله به مرحله آغاز ژوئیه 1 2021. او طرح حمایت از فعالان گروه های دانش آموزان و اعضای جامعه که به نام ام برای defunding مدرسه پلیس.

خود دیرین مبارزات انتخاباتی را به دست آورد کشش در سراسر کشور در میان تظاهرکنندگان و پلیس فرانسه تحت پرچم سیاه زندگی موضوع موجب شده توسط مارس 25 مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. دو هفته پیش رهبری لس آنجلس صنفی معلمان رای به انجام دور با $70-میلیون, مدرسه, اداره پلیس و استفاده از بودجه برای نیازهای از جمله به عنوان مشاوران و پرستاران.

تبلیغات

هیئت مدیره مدرسه نیز در نظر بگیرید دو پیشنهاد دیگر. هر تماس به صورت یک پنل به مطالعه policing; یکی شامل تغییرات اضافی مانند استخدام توقف و ممنوعیت استفاده از اسپری فلفل.

L. A. مدارس Supt. Austin Beutner حمایت کرده است ممنوعیت اسپری فلفل. اما او هشدار داد دوشنبه در برابر حرکت بلافاصله به فسخ مدرسه اداره پلیس.

“هیچ فرد باید احساس حضور یک افسر ایمنی در یک دانشگاه به عنوان یک کیفرخواست از آنها یا خود شخصیت” Beutner گفت. “دانشجویان شایسته را به شنیده می شود در مورد این موضوع و دیدگاه های خود را به حساب گرفته شود.”

همان او گفت: “کسانی که می خواهند برای لغو مدرسه پلیس باید با ارائه یک پاسخ منطقی چگونه تهدیدات خشونت جمعی و بروز جرم جدی خواهد بود به کار گرفته شده در مدارس است. و آنها نیاز به توضیح برای کسانی که به نفع مدرسه پلیس چرا دانشگاه ها در امان خواهند بود و در غیاب آنها.”

تبلیغات

همچنین دوشنبه, کسانی که مخالف مدرسه پلیس خود را در مورد آنلاین کنفرانس خبری با هر دو روایات شخصی و جدید سیاست مختصر از UCLA محققان و طرفداران.

سیاست مختصری از سیاه نر موسسه در UCLA به ذکر است که گزارش به منطقه حادثه سیستم ردیابی — که سوابق هر چیزی که بر مدرسه توابع — در حال افزایش است.

در حالی که این حوادث می تواند شامل مسائل دنیوی مانند کلید های از دست رفته کسانی است که به نظر می رسد به سقوط تحت قلمرو اجراء پلیس رز 76 درصد بیش از هشت سال زندان و پایان دادن به در 2018-19. در ضمن تماس برای دانش آموزانی که در معرض ضربه و خشونت و یا که در حال نمایش رفتارهای خودکشی رز 906% که بیش از مدت مشابه در آنچه محقق Elianny ادواردز گفت: “تا یک نیاز رو به افزایش برای ارائه دهندگان خدمات سلامت روان.”

گزارش از رفتار خودکشی — که شامل افکار آسیب به خود و بستری شدن در بیمارستان — اختصاص 24 درصد از تمام حوادث است.

تبلیغات

مختصر همچنین اشاره کرد که پس از این 2005-06 سال تحصیلی, L. A. واحد را تجربه کرده است 18% کاهش در ثبت نام حتی به عنوان پلیس مدرسه بودجه تا 48 درصد افزایش یافت. در ضمن نسبت مشاور به دانش آموزان به عنوان مشخص شده در اتحادیه معلمان قرارداد 500 به 1 برای مدارس متوسطه.

مختصر خواستار دو برابر شدن تعداد مشاوران علاوه بر افزایش صفوف اجتماعی کارگران و سایر کارکنان اختصاص داده شده به سلامت روان. منطقی منبع مالی خواهد بود که مدرسه پلیس بودجه محققان نوشت.

Beutner روز دوشنبه پیشنهاد کرد که حدود 10 درصد از پلیس در حال حاضر بودجه می تواند به سرعت هدایت به مشاوره بدون خدشه امنیتی است.

در همان زمان سیستم مدرسه مطرح متفاوت اما با هم تداخل دارند مجموعه داده نشان می دهد که مدرسه پلیس را در کار مهم است که بدون آن مدارس خواهد بود کمتر امن است.

تبلیغات

در 2018-19 گذشته کامل در طول سال تحصیلی است که دانشگاه باز شد و پلیس با بررسی 131 توده تیراندازی تهدیدات چهار تهدید به بمب گذاری و 77 ضرب و جرح با سلاح های مرگبار. وجود دارد 294 پردیس مستندات بیش از نیمی از یک در خارج از دانشگاه ها را انتخاب کنید. وجود دارد نیز 321 تماس برای منازل به قصد سرقت پنج گزارش تجاوز و چهار اسلحه بازیافت در دانشگاه. و در طول 11 ماه گذشته در این منطقه ثبت کرده است 913 “جنایت علیه افراد.”

این منطقه گزارش داد که افسران خود را با استفاده از اسپری فلفل در 11 حوادث در طول 2018-19 سال تحصیلی هفت که درگیر دانش آموزان است.

آمار دوشنبه منتشر شد متفاوت از کسانی که در این منطقه ارائه شده به بار هفته گذشته هنگامی که داده های سازماندهی شده توسط تقویم سال, و مشخص نیست که چگونه بسیاری از حوادث درگیر دانش آموزان است.

به این فعالان تنها تعداد صحیح برای فلفل اسپری حوادث صفر است.

تبلیغات

اما L. A. مدرسه پلیس معاون لسلی رامیرز گفت که در برخی از مواقع استفاده از اسپری فلفل امن تر برای دانش آموزان و افسران از لحاظ جسمی wading را به یک درگیری ،

“ما به دنبال در هر وضعیت که شامل اسپری فلفل و دیگر با استفاده از زور به مطمئن شوید که اگر وجود دارد هر گونه مسئله ای است که ما در حال دیدن با استقرار نامناسب و یا استفاده از, که ما بلافاصله آدرس آن و ارائه آموزش های لازم” او گفت:.

در این منطقه کاهش یافته است به انتشار گزارش حادثه و داخلی بررسی ماموران با استفاده از اسپری فلفل.

مقامات منطقه بارها و بارها مشخص مدرسه اداره پلیس به عنوان یک رهبر ملی در اتخاذ پلیس اصلاحات. آنها به ویژه با تاکید بر تلاش های افسران و دیگر کارکنان مدرسه برای منحرف کردن دانش آموزان به مشاوره برای مشکلاتی که قبلا می توانست منجر به تعلیق و بازداشت ها و اخراج.

تبلیغات

برخی از این تغییرات ذکر شده توسط پلیس و مقامات منطقه به دنبال فشار سیاسی ،

در حالی که برخی از احساس تهدید توسط دانش آموزان ممکن است ناخواسته آن را هنوز هم زیان آور گفت: جان ویلیامز یک L. A. متحد راننده اتوبوس و پدر و مادر است. او گفت که چند سال پیش هنگامی که او پسر 12 بود او وحشت زده بود برای دیدن پلیس در اتوبوس شهری پس از یک کلیولند افسر پلیس به ضرب گلوله Tamir برنج و یک پسر سیاه و سن خود.

دیدن مسلح لباس شخصی پلیس در محوطه دانشگاه تقویت می کند که تروما و ترس گفت: ویلیامز. او همچنین با اشاره به نامتناسب تعدادی از دانشجویان بازداشت شده در محوطه دانشگاه پیدا مستند در پژوهش های پیشین.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است” گفت: 16 ساله امانوئل Karunwi یک 11th-گریدر در دانشگاه مسیرهای پزشکی آهنربا آکادمی. “برخی از افرادی که حداقل نهفته پلیس اند می گویند در مورد چگونه پلیس باید اتفاق می افتد در جامعه ما است.

تبلیغات

“آنچه شما شده اند با دیدن این چند هفته گذشته است که یک جنبش به رهبری, سیاه مردمی [و] متحدان ما خواستار حرکت از یک جامعه وابسته به پلیس به یک جامعه ریشه در مراقبت از,” او گفت:.

در داده های آن منطقه اشاره کرد که یکی مسلح افسر اختصاص یافته به هر یک دبیرستان در حالی که مدارس راهنمایی گزارشی امنیت aide. مدارس ابتدایی در حال نظارت غربت گشت. اما گروه از افسران همگرا می توانید به سرعت در پردیس در پاسخ به یک تماس. این بخش شامل 344 مسلح افسران و همچنین کارآگاهان غیر نظامی کارکنان پشتیبانی و dispatchers.

Beutner اذعان کرد که دانش آموزان صحبت از احساس هدفمند توسط پلیس, اما او اشاره کرد که دانش آموزان سیاه پوست نیز به طور نامتناسبی قربانیان حوادث که پلیس در پاسخ به ارائه کمک.

“کسانی که به دنبال یک پاسخ ساده نا امید خواهد شد دلیل آن وجود ندارد” Beutner گفت.

تبلیغات

اگر شما یا کسی که شما می دانید این است که برگزاری نمایشگاه علائم هشدار دهنده خودکشی به دنبال کمک از حرفه ای و تماس بگیرید و یا متن ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-TALK (8255).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>