سهل انگاری سعی خواهد کرد دوربین های حرارتی به نقطه مسافران با COVID-19

امید به پرواز امن تر, فرودگاه بین المللی لس آنجلس در روز سه شنبه آغاز خواهد شد تست دوربین های حرارتی برای شناسایی مسافران با درجه حرارت بالای بدن به عنوان راهی برای کاهش گسترش coronavirus.

سه دوربین را اسکن جریان از مسافران با ورود و خروج از تام برادلی ترمینال بین المللی به امید لکه مسافران با درجه حرارت 100.4 درجه یا بالاتر — یک علامت شایع در COVID-19 همه گیر است که تحت فشار قرار دادند مسافرت هوایی و تقاضا به پایین ترین سطح در چند دهه.

“توانایی ما به نقطه مردمی برگزاری نمایشگاه COVID[-19] علائم و همانطور که دیدیم در آغاز این بیماری همه گیر است و بنابراین مهم برای توقف گسترش آن و اطمینان حاصل کرد که مردم می توانند با خیال راحت سفر,” شهردار اریک Garcetti گفت: در یک کنفرانس خبری از ترمینال.

متوسط چک هستند نه یک گلوله نقره ای: کارشناسان بهداشت می گویند مردم می تواند گسترش ویروس در حالی که نشان دادن چند و یا هیچ نشانه ای ندارند. نه باید متوسط چک بود تنها احتیاط. بهداشت و سلامت دیگر پروتکل های اضافه شده در این فرودگاه عبارتند از: نیاز است که مسافران پوشیدن ماسک و حفظ فاصله فیزیکی از یکدیگر در هر زمان ممکن و سهل انگاری نصب شده 250 اسپری ضد عفونی کننده دست در سراسر ترمینال.

تبلیغات

فرودگاه ها در سراسر جهان تبدیل شده اند به تکنولوژی برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس. در علاوه بر این به دوربین های حرارتی و فرودگاه در حال تست بهداشت غرفه مستقل تمیز کردن روبات ها و دیگر ابزارهای امید و سفر هوایی امن تر در حالی که کاهش خطر افشای کارکنان فرودگاه به این بیماری است.

سهل انگار یکی از شلوغ ترین فرودگاه, برنامه ای برای کار با دوربین 12 هفته برای تست اثر تکنولوژی و ارزیابی کارکنان’ روش قبل از تصمیم گیری که آیا به گسترش استفاده از دوربین های دیجیتال به پایانه های دیگر. بر خلاف دستی بدون تماس دماسنج دوربین های حرارتی می تواند سنج دمای چند نفر در همان زمان حتی به عنوان مردم حرکت می کند.

تحت LAX برنامه مسافران به سمت خروج پروازهای که دمای 100.4 درجه یا بالاتر خواهد بود را کنار کشیده و دوباره تست شده توسط تکنسین های پزشکی و یا یک دستیار با یک دست-برگزار دماسنج; اگر دوم بررسی تایید بالا و دمای آنها خواهد بود توصیه به سفر نیست — اما نه مانع از سفر. ورود مسافران بین المللی است که شناخته شده به عنوان داشتن یک دمای بالا خواهد شد به کارگردانی به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از کارکنان ممکن است برای قرنطینه.

سهل انگاری در پرداخت برای پزشکی حرفه ای از یک صندوق ذخیره به بیش از 150.000 دلار در طول برنامه آزمایشی با طرح به دنبال بازپرداخت از سازمان مدیریت اضطراری فدرال با توجه به سهل انگاری مقامات. سهل انگار است و نه اتهام توسط توسعه دهندگان و اپراتورها از این دوربین ها برای استفاده از این فن آوری در طول دوره آزمایش.

تبلیغات

غربالگری مسافران خروج سهل انگاری داوطلبانه است و کسانی که مسافران می توانند با اجتناب از دوربین ها با در نظر گرفتن یکی از چندین ورودی به ترمینال. CDC, اما, نیاز به حرارت غربالگری برای مسافران پس از رسیدن به برخی از کشورها مانند چین و ایران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>