بازار تخلیه شده پس از بسته بندی در بر داشت در نزدیکی ویسکانسین ایران دفتر

HUDSON, Wis. (AP) — پلیس در غرب ویسکانسین تخلیه یک مرکز خرید به نام و در یک بمب گذاری در تیم ملی پس از بسته بندی ساخته شده از یک درجه نظامی مهمات می شد سهشنبه در خارج از محلی حزب جمهوریخواه در مبارزات انتخاباتی ،

ماموران در هادسون فرستاده شدند به صحنه فقط قبل از ساعت 9 صبح به پلیس گفت: بسته شناخته شده است به عنوان یک تهدید بالقوه و منطقه شده است محاصره سنت پل پایونیر پرس گزارش شده است.

هادسون مقامات قرار می گیرد کامیون پر از خاک در مقابل ایران با ستاد و تیم ملی بمب اعزام شده از Wausau, ویسکانسین, هادسون رئیس پلیس جف ویلمز گفت.

هیچ کس در اتاق که بسته شد کشف ویلمز گفت.

“ما باید به تفاوت در دیدگاه ما در فلسفه های ما و چشم انداز ما برای امریکا اما خشونت یا تهدید به خشونت نمی تواند ایستاده به دلیل چنین اقداماتی منجر به پتانسیل تخریب است که نمی توان غلبه بر” حزب جمهوری خواه از ویسکانسین رئیس اندرو Hitt در بیانیه ای گفت.

ایمنی محیط تنظیم شد و یک بازار محلی بود تخلیه کردند. پلیس گفت که آنها در حال کار با سازمان های مختلف به منطقه امن و درخواست های عمومی برای جلوگیری از این منطقه است. تحقیقات در حال انجام است.

هادسون شهر حدود 14 ، 000 واقع در 25 مایل (40 کیلومتر) در شرق مینیاپولیس.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>