مریلند اقیانوس شهر به دنبال استخدام هزاران نفر

در حالی که برخی از کسب و کار خرید و فروش شده اند با مبارزه به پرداخت کارکنان خود را در طول همه گیر Ocean City, مریلند, کسب و کار در حال تلاش برای پیدا کردن به اندازه کافی کارکنان برای فصل تابستان است.

بسیاری از کسب و کار در شهر توریستی تکیه بر دانش آموزان خارجی که برای آمدن به ایالات متحده در یک J-1 ویزای کار هر یک از تابستان است.

“ما معمولا چندین هزار دانشجویان بین المللی است که در آن آمده J-1 دانش آموزان آمده است که با این برنامه کار هر فصل و متاسفانه وجود دارد رفتن به یک دقیقه مقدار از آنها در این سال بود که ویزا قبل از سفارتخانه های تعطیل” گفت: نانسی Schwendeman موقت مدیر اقیانوس شهرستان اتاق بازرگانی است.

این شهر میزبانی مجازی و حضوری کار عادلانه این هفته, امید به استخدام افراد از درون ایالات متحده به پر کردن برخی از آن موقعیت.

در فرد کار نمایشگاه برگزار خواهد شد در این غرفه در Sturgis پارک در برف هیل از ساعت 10 صبح تا 1 بعد از ظهر روز چهارشنبه.

“ما همه درخواست برای رعایت اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک و همه از پروتکل هایی است که نیاز به abided” گفت: Schwendeman که امیدوار است که آنها قادر خواهد بود برای مطابقت با افرادی که بیکار هستند و در طول همه گیر با کسب و کار است که نیاز به کمک.

“ما تعداد زیادی از کسب و کار است که وجود دارد خواهد بود به دنبال استخدام کارکنان بنابراین ما امیدوار است که بسیاری از مردم می خواهید به نشان می دهد و می خواهید برای کار,” او گفت:.

جویندگان کار لازم نیست که به مردم محلی ، در برخی از موارد مسکن های موجود برای این فصل است.

“خوشبختانه بسیاری از کسب و کار که به طور معمول خانه J-1 دانش آموزان و یا کمک به آنها را با مسکن آنها نیز در یک موقعیت برای کمک به کارگران فصلی که می خواهید به در آمده و از مناطق دیگر برای کمک به آنها احتمالا مسکن است,” او گفت:.

در حالی که این شهر امیدوار است برای پر کردن به اندازه کافی موقعیت های به نگه داشتن چیزهای در حال حرکت هموار Schwendeman گفت که ممکن است اگر شما بازدید از اقیانوس شهرستان در تابستان امسال شما ممکن است تجربه کمی دیگر منتظر غذا و کمک در فروشگاه ها. بنابراین, بسته, کمی, صبر و شکیبایی است.

“ما فقط می توانید بپرسید و ما نشانه های ارسال شده بیش از همه تحت فشار بوده اند از یک کمپین برای گفتن لطفا نوع” او گفت: “صبر یک فضیلت است که آنها همیشه می گویند.”


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de