مولی Zackary انتشار Mixtape آشپزی در مورد موسیقی که به شکل

مولی Zackary می خواستم برای قرار دادن افکار خود را در موسیقی و زندگی به کاغذ. به طور طبیعی چند نوع دنور خواننده رسیده به انجام آن خودتان را اخلاق از صحنه پانک او بخشی از به عنوان یک نوجوان و تولید آشپزی.

“این است که با عشق گردد با چسب و نوار” Zackary می گوید از آشپزی به نام Mixtape. “این من رفتن به فتوکپی در محل و با استفاده از X-Acto چاقو و پایین و کثیف با تولید واقعی روند.”

شصت صفحه آشپزی تا حدی الهام گرفته از لیست پخش های او ساخته شده است که به برخی موارد شامل فصل های مختلف در مورد آهنگ های مورد علاقه خود گروهها و نوازندگان — مردم مانند Cat Stevens فلیتوود مک, بازماندگان, Fugazi تسلیم نگه دارید و لباس شنای زنانه دوتکه کشتن و چگونه آنها نهفته زندگی خود را. او می گوید که او نیز فقط دوست دارد به نوشتن در مورد موسیقی و افرادی که مانند موسیقی و روزنامه نگاری باید لذت بردن از آشپزی است. (این در واقع به نام Mixtape #4اما آن را برای اولین بار چاپ شده و درست آشپزی نسخه از این پروژه است.)

“من فقط عاشق نوشتن در مورد موسیقی و من عاشق نوشتن در مورد چگونه یک آهنگ تولید شد,” او می گوید. “من دوست دارم نوشتن در مورد چگونه خواننده نشستن در مسیر. من دوست دارم به کاوش در شعر. من دوست دارم به بحث در مورد چگونه درام دام است عامل برای ایجاد یک شیار. وجود دارد بسیاری از اکتشاف nitty ریگ دار از آهنگ خوب است.”

فصل دیگر نگرانی افکار خود را بر روی چیزهایی مثل سوء مصرف مواد و غم و اندوه. مرگ پدر او حدود بیست سال پیش برای مثال در بازدید چند از سیزده عکس های شرح داری را تشکیل می دهند که Mixtape.

“شده است وجود دارد به عنوان بسیاری از زندگی من بدون او از آنجا با او بود,” او می گوید. “پس از آن بازتاب عمیق او در زندگی من تا به حال با او و چگونه او بخشی از من که به خودم و سپس…این همه جوان بزرگسالی بود که واقعا با تجربه از طریق لنز از داشتن او و پردازش است که غم و اندوه به تنهایی.”

Zackary که همچنین به عنوان انجام مولی غرغرو است کلاسیک آموزش دیده و بازی کرده است همه چیز را از پانک به موسیقی جاز. او یک آنلاین کنسرت برنامه ریزی شده در چهار شنبه, ژوئن 24 در 6 بعد از ظهر قرار داده و در هماهنگی با هیل موسیقی که در آن او می آموزد صدا. در طول سال Zackary بازی های برگزار شده است در بسیاری از دنور باند — از جمله طناب ترفند اثر چهار قطعه “جاز, پانک-آشغال-funk لباس — و و متعلق به اداره ثبت فروشگاه را کتمان می گویند او عاشق موسیقی است. او به دنبال در این کنسرت به عنوان یک راه را به شنوندگان گذشته نگر از آهنگ ها که به شکل زندگی خود را.

“من فقط فکر کردم این امر می تواند کامل قالب برای من به نوعی می گویند در اینجا چگونه من به موسیقی,” او می گوید. “در اینجا اولین آهنگ من همیشه بازی در گیتار چیزهایی مانند آن. و نوع ردیابی شاید برخی در اوایل دوران کودکی موسیقی تجارب بلکه برخی از گروهها و موسیقی است که من انجام شده و انجام شده با اینجا در دنور.”

او همچنین برنامه ریزی در آوردن یکی از موسیقی alter egos, سیبیل, پره, مرتب کردن بر اساس از کاباره عمل است که مخلوط کمدی بزن و بکوب و عملکرد هنر و همچنین اکران مواد جدید را پوشش می دهد. نوازندگان محلی Squirrely McSquirrelington و داستین Adams ملحق خواهد شد بر روی باس و پیانو بود.

آنلاین نشان می دهد که بخشی از یک سری در حال انجام به نام “فرو هیل در 6 p. m.,” تلاش های موسیقی بر اساس غیر انتفاعی به جریان موسیقی زنده در میان COVID-19 بیماری همه گیر. بینندگان این فرصت را به کمک های مالی خواهد شد که تقسیم میان Zackary و تپه.

نشان می دهد همچنین به عنوان یک نسخه برای آشپزی و بینندگان می توانید اطلاعات در مورد چگونه به منظور آن را در طول livestream. پرسید: اگر zines تا به حال رفته بودند و یا آماده برای ساخت باز گشت او می گوید:

“این یک زمان عجیب و غریب. بسیاری از مردم در خانه هستند. ما تقریبا باید برای رفتن به مدرسه راه های ارتباط با مردم و نوع ادبیات است. من فکر می کنم مردم باید آنقدر آنها می خواهند می گویند و آنقدر آنها می خواهند برای به اشتراک گذاشتن. مانند آن فقط خود را چیز خود را تم. شاید zines خواهد شد که یک انفجار در سال 2020 است.”

برای اطلاعات در مورد چگونه به تماشای این کنسرت که اتفاق می افتد در 6 p. m. روز شنبه, ژوئن 24, رفتن به Facebook. Mixtape در دسترس خواهد بود در دنور شورش اطلاعات کافه در برادوی و در طناب ترفند اثر Bandcamp صفحه. Zackary همچنین دارای یک Patreon صفحه و اطلاعات بیشتر بر روی موسیقی خود را در دسترس است در وب سایت خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>