قانون جدید آسانسور پنهان کاری از جلب افسر شکایت فایل

نیویورک (AP) — پس از سال ها پنهان کاری ستیز نشت به یک وب سایت خبری و تغییرات اخیر در دولت, قانون, پلیس شهر نیویورک دیده بان آژانس فاش دوشنبه شکایت تاریخچه برای افسر پلیس اخراج برای 2014 سبد, مرگ اریک گارنر.

سوابق نشان افسر سابق دانیل Pantaleo موضوع هفت سوء شکایات قبل از جلب مرگ ارائه شد به آسوشیتد پرس توسط پولیس شکایت بررسی هیئت مدیره در پاسخ به درخواست تحت قانون دولت جدید ساخت پلیس انضباطی فایل عمومی.

Pantaleo شکایت تاریخچه برای اولین بار نشان داد در حال حاضر از بین رفته سایت فکر می کنم پیشرفت در سال 2017 میان یک دعوای حقوقی بر سر اینکه آیا این سوابق می تواند ساخته شده است. در آن زمان دولت قانون محافظت پلیس پرسنل فایل ها از افشای. یک بررسی در هیئت مدیره محقق استعفا داد و پس از شناسایی به عنوان leaker.

این cloak-and-dagger رویکرد به پرونده تغییر این ماه زمانی که دولت قانونگذاران تحریک تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس, تغییر یک قانون است که در دهه های مسدود شده بود پلیس انضباطی پرونده از افشای عمومی.

غیر نظامی شکایت هیئت بررسی سرعت نقل مکان کرد برای پاسخ به درخواست ها برای تازه سوابق موجود. آژانس در روز دوشنبه نیز ارائه شکایت سرگذشت چند تن دیگر از افسران به تازگی متهم به سوء.

افسر Vincent D’Andraia بود که به اتهام حمله پس از اطرافیان ضبط شده او را با خشونت تنه زدن یک معترض به زمین در 29 مه تا به حال پنج شکایات خود را در پنج سال در نیروی. هیئت مدیره بررسی اثبات فقط یکی از آنها ناشی از یک frisking حادثه سال گذشته و توصیه او دریافت آموزش های اضافی.

افسر فرانسیسکو گارسیا که چهره انضباطی اتهامات پس از یک خشونت آمیز دستگیری در حین اجتماعی فاصله اجرای on May 2, موضوع شکایت در چهار قبل از موارد هیچ کدام منجر به نظم و انضباط. شکایت در ماه دسامبر گذشته که گارسیا با استفاده توهین آمیز جنسیتی مرتبط با زبان بسته شد به دلیل انتظار دادخواهی.

همانطور که برای Pantaleo, اتهامات اثبات در دو تا از موارد گزارش شده به هیئت مدیره بررسی شد و او لنگر انداخت دو روز تعطیلات به عنوان مجازات برای یک ماه ژوئن سال 2012 متوقف و frisk حادثه با توجه به سوابق.

یکی دیگر از اثبات شکایت به این شهر غیر نظامی شکایت بررسی هیئت مدیره ناشی از دسامبر 2011, جستجو خودرو به پایان رسید با Pantaleo دستور داد برای دریافت آموزش های اضافی.

Pantaleo وکیل کاهش یافته بود.

هیئت مدیره بررسی سوابق لزوما منعکس کننده تمام انضباطی مسائل مربوط به Pantaleo یا دیگر افسران. NYPD است که همچنین به بررسی شکایت از طریق امور داخلی خود اداره کرده است و در عین حال برای پاسخ به یک درخواست برای آن سوابق انضباطی.

سپس-کمیسر پلیس جیمز اونیل اخراج Pantaleo در ماه اوت گذشته بیش از پنج سال پس از جلب مرگ زیر توصیه های اداری قاضی که ریاست گروه خود انضباطی محاکمه شد.

اطرافیان تصویری نشان داد Pantaleo که سفید بسته بندی بازوی خود را دور گردن گارنر که سیاه و سفید است, حدود هفت ثانیه آنها به عنوان تلاش در برابر یک شیشه نمای پنجره و کاهش یافت و به یک جزیره استاتن پیاده رو. افسران تلاش برای بازداشت گارنر برای فروش سیگار untaxed.

گارنر در حال مرگ بافتی از “من نمی توانم نفس بکشم” را دوباره تبدیل به یک پاره در میان پلیس فعالان اصلاحات پس از فلوید تکرار این کلمات را به عنوان یک مینیاپولیس افسر فشرده یک زانو را به گردن او منجر به مرگ او در ماه گذشته.

Pantaleo پیوست نیرو در سال 2006. این بود تا سال 2009 که او موضوع یک هیئت بررسی شکایت — یک اتهام بی اساس است که او حاضر به دست آوردن درمان پزشکی برای کسی. آخرین شکایت قبل از جلب مرگ یک بی اساس استفاده از نیروی ادعا در مارس 2013.

__

دنبال مایکل در توییتر در سیساک twitter.com/mikesisak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>