چشم گاوی دیزی جدید تصویری برای “مایل”

چشم گاوی دیزی خواننده Lela روی تقریبا نمی انتشار تک آهنگ جدید “مایل” از آنجا که او می ترسید آن را بیش از حد جنسی است. در آن زمان بسیاری از قانع کننده از bandmates خود را به رها کردن آهنگ — که او نوشت: حدود یک سال پیش زمانی که او بسیار تنها و — در طول همه گیر; آنها احساس کردند که دیگران ممکن است تجربه مشابه احساس وحشت و نگرانی و میل.

“ما فکر کردیم که این آهنگ فقط لمس بر بسیاری از چیزهایی که بسیاری از مردم احساس در حال حاضر” Roy می گوید.

هنگام سرودن این ترانه Roy می خواستم چیزی بنویسم که تجسم نفس اماره و تمایلات جنسی زنان در خام اما سازمان ملل متحد-استثماری راه است. موسیقی روی می گوید: بسیاری از آهنگ, مینیمالیستی, اما او می خواست آن را برای ساخت به سمت بالا تاثیر اوج.

“من امیدوارم که می خواند برای مردم,” او می گوید.

در حالی که آن را در زمان برخی از coaxing از ادی Schmid در, Ramel سانچز, Daniel DiMarchi و استفان Pamas برای دریافت روی به انتشار risqué, آهنگ, او هنوز اضطراب در مورد آنچه که او خانواده و یا همکاران ممکن است فکر می کنم.

“این نتیجه رسیدند که من آمد به من فکر نمی کنم هر هنرمند خوب تا به حال ساخته شده هنری است که پدر و مادر خود را تایید شده از,” او می گوید. “و من واقعا دوست دارم این آهنگ. من نمی قرار دادن تمام این روانی و عاطفی انرژی به انتشار چیزی شبیه به این اگر من واقعا فکر می کنم آن را به ارزش انجام می دهند.”

در حالی که چشم گاوی دیزی منتشر شده تنها در تمام جریان سیستم عامل در اوایل ماه ژوئن گروه بود قرار شد همچنین قرار است به تیم Indie 102.3 و شب چراغ دنور به برتر موسیقی فیلم برای “مایل” در ژوئن 3, به عنوان یک اجتماعی فاصله بصری و شنوایی تجربه که در آن تصویری خواهد بود پیش بینی شده در Daniels & Fisher برج در 16 بازار خیابان. اما مایل به ماندن در همبستگی با موضوع زندگی معترضین و با حکومت نظامی اتفاق می افتد چشم گاوی دیزی به تعویق افتاد ویدئو, انتشار شنبه, ژوئن 27 در 9 بعد از ظهر

در اوایل این سال گروه ملاقات لس آنجلس مبتنی بر مشهور پرتره و مد عکاس کیسی کاری در غرب/کاکائو-Cola, حمایت, می خورد و ضربان مسابقه که در آن چشم گاوی دیزی یکی از سه فینالیست. گروه آمار آن را با کاری که در دنور ساخت تجاری با فینالیست و شنود او را به طور مستقیم این ویدئو را برای “مایل.”

طولانی نیست قبل از coronavirus اساسا تعطیل کردن صنعت موسیقی آمریکا, روی پرواز به لس آنجلس به ساقه ، پس همه چیز در این ویدئو به عقب و آهسته کاری اصل خواسته Roy برای یادگیری کلمات به عقب در دو برابر سرعت آهنگ و آنها را ضبط و آن را پس از آن خواهد مطابقت با تصویری بود که آن را آهسته.

به حفظ کردن شعر این آهنگ به عقب Roy آن را در جهت معکوس تکرار درهم زبان چیزی است که بسیار سخت به انجام این کار در شرایط عادی اما حتی سخت تر برای ارائه در طول ساقه هنگامی که او تا به حال انجماد آب ریخت و در او.

“من در تلاش بود به آواز خواندن آهنگ به عقب و نه تنها آن است که فقط غیر ممکن است تحت شرایط مناسب برای مطابقت با کلمات کاملا عقب,” او می گوید. “آن را صد بار بیشتر غیر ممکن است هنگامی که شما در حال ریخته در آب سرد است.”

روی دست پاچه نا امید چیزهایی که کار نمی کند زمانی که او تا به حال پرواز تمام راه را به L. A. و صرف مقدار زیادی از پول را در این ویدئو. اما کاری پس از آن آمد تا با ایده Roy نه آواز ترانه در همه.

“و این را صادقانه میگویم که چگونه از آن بیرون آمد و سپس آن را فقط نگاه زیبا,” او می گوید. “این چیزی است که ما در ابتدا در نظر گرفته شده در, اما واقعا زیبا و ظریف آهسته قطعه از هنر و همه ما واقعا خوشحال با, چگونه آن را معلوم شد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de