پلیس سپس به گرجستان جنایات نفرت بیل جلو حرکت می کند

آتلانتا (AP) — مخالفت با پیشنهاد جنایات نفرت قانون در گرجستان در حال ساخت از قانونگذاران و حقوق مدنی گروه قبلا به نفع آن پس از جمهوری خواهان در مجلس سنا دولت اضافه شده پلیس به عنوان یک محافظت کلاس.

آیتالله سیستانی و NAACP و همچنین وزارت امور خارجه مجلس نمایندگان و سنا دموکرات قفقاز در میان کسانی که در حال حاضر ایستاده در برابر جنایات نفرت اندازه گیری.

این کشیش جیمز Woodall, دولت, رئیس جمهور گرجستان NAACP گفت: در مصاحبه ای که روز شنبه علاوه بر این از زبان محافظ اجرای قانون است “سمی و سم قرص.”

“ما خواستار آن است که قوه مقننه اصلاح این لایحه را از اولین پاسخ دهندگان ارائه و شامل جمع آوری داده ها به طوری که ما می تواند اطمینان حاصل شود که زندگی همه شهروندان گرجستان ارزش دارد تحت قانون” Woodall گفت.

خواستار گرجستان به حذف خود از فهرست چهار کشور ایالات متحده بدون جنایات نفرت قانون شده اند پس از مرگ Ahmaud Arbery یک مرد سیاه و سفید را دنبال و به ضرب گلوله در نزدیکی نیوبرانزویک گرجستان در ماه فوریه است. سه نفر از جمله یک پدر و پسر هستند به اتهام در مرگ او. تماس شدت بیشتر در میان در سراسر کشور تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

گذشت بیش از یک سال پیش توسط دولت خانه, خانه, لایحه 426 خواهد اعمال مجازات های اضافی برای جنایت با انگیزه قربانی نژاد و رنگ و مذهب و منشاء ملی, گرایش جنسی, جنسیت و یا از کار افتادگی. آن اصلاح شد جمعه در یک کمیته مجلس سنا نیز شامل “وضعیت بودن و یا داشتن یک اولین پاسخ” توسط جمهوری خواهان در پانل.

“اگر شما نگاه کنید در تلویزیون خود را در حال حاضر و گوش دادن به رادیو خود را شما باید مأموران اجرای قانون در آتلانتا و جورجیا که در حال پیاده کردن این کار به دلیل آنها قدردانی نمی کند برای قرار دادن زندگی خود را در خط گفت:” جمهوری خواه ایالت لایحه Cowsert آتن که معرفی شده را تغییر دهید.

لوئیزیانا شد دولت برای اولین بار در کشور به گسترش جنایات نفرت قانون برای محافظت از پلیس و آتش نشان و اورژانس خدمه پزشکی در سال 2016. بیش از یک دوجین متحده به تصویب قوانین مشابه.

علاوه بر این به گرجستان پیشنهاد باعث شده است که بسیاری از افراد و سازمان ها قبلا فشار برای تصویب به بیرون آمدن در مخالفت با این لایحه. بسیاری از منتقدان می گویند که آنها در حمایت از حفاظت پلیس اما جنایات نفرت قانون نیست و یک مکان مناسب برای انجام آن است.

دولت مجلس نمایندگان و سنا دموکرات قفقاز یک بیانیه مشترک صادر یکشنبه گفت: تغییر “مضر است و موجب تضعیف هدف از جرم و جنایت نفرت قانون.”

“از جمله حرفه ای و وابستگی به عنوان یک محافظت کلاس, حمله داعش تصمیم گرفته اند به چشم پوشی از گریه گرجی که در حال التماس برای عدالت” در بیانیه ای گفت:.

دولت از سوی دیگر ، دیوید لوکاس یک دموکرات از Macon گفت: شنبه مجلس سنا در کف که آن اشتباه را شامل پلیس به عنوان یک محافظت کلاس اعتراض بیش تخلف توسط اجرای قانون است.

“در یک جنایت نفرت لایحه که آورده شده است و در حوادث توسط پلیس و پس از آن به آنها را قرار داده و آنها را در به عنوان یک محافظت کلاس … من هرگز به آن رای. هرگز” لوکاس گفت.

این لایحه به زودی می تواند حرکت به طبقه سنا برای رای دادن. زمان در حال اجرا است با دولت قانونی جلسه تنظیم برای قرار دادن تا جمعه.

طرفداران سعی کرده اند برای چندین سال به جنایات نفرت مصوبات پس از گرجستان دیوان عالی کشور در سال 2004 رخ داد یک دولت جنایت نفرت اساسنامه برای بودن بیش از حد وسیع است. اما تلاش های در حال ورشکستگی با برخی از محافظه کاران سرد به این ایده. علاوه بر این از زبان محافظ پلیس می تواند متقاعد کردن گرجستان قانونگذاران جمهوریخواه کنگره به پیشنهاد تعداد بیشتر با وجود انتقاد در سراسر راهرو.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>