دشمن عمومی شماره یک: New Doc طول می کشد در جنگ با مواد مخدر

دنور تهیه کننده فیلم کریس Chiari می گوید آن دارای نعمت غیر مترقبه است که دشمن عمومی شماره یکخود را مستند درباره جنگ با مواد مخدر و عواقب آن موجود شد در حدود همان زمان رسانه ها شده است خیط و پیت کردن با تصاویر بیش از حد مجهز پلیس ضرب و شتم Black Lives Matter معترضان در خیابان های آمریکا.

اگر چه جنگ با مواد مخدر در جریان بوده است برای پنجاه سال بعد از آن در خرید اینترنتی شده و برجسته بر روی صفحه نمایش برای چند هفته.

“وجود دارد یک رابطه می گوید:” Chiari. “ارتباط بین مواد مخدر به عنوان یک ابزار سیاسی برای افزایش بودجه و پس از آن چه آنها با استفاده از افزایش بودجه است.”

ادارات پلیس او می گوید: به مدت طولانی استفاده می شود, به بهانه مبارزه با جنگ با مواد مخدر ابزار مانند عمران جریمه به پرداخت برای “اسباب بازی” آنها نمی خواهد در غیر این صورت باید. ظهور جنگ جهانی علیه تروریسم ادامه داده است که سنت با ادارات پلیس با توجه به سخت افزار نظامی از رویاهای خود را, همه چیز از مخازن به صدای سلاح های مورد استفاده برای متفرق کردن معترضان.

این مستند به کارگردانی رابرت Rippberger همچنین نشان می دهد که چگونه سیاستمداران به رهبری ریچارد نیکسون رئیس جمهور آغاز جنگ با مواد مخدر در اواخر دهه 1960 به عنوان یک راه برای تحکیم بیشتر اجرای قانون قدرت به طور سنتی یک دولت محلی و ماده به دست دولت فدرال است.

آن شروع به احساس زیادی مانند سال 1968 دوباره. “مغلوب ساختن پیشی جستن است و حتی با استفاده از این زبان دوباره” Chiari می گوید. “به” قانون و نظم ” رئيس جمهور؟’ او با استفاده از نیکسون اسکریپت.”

سیاستمداران نیز فشرده ماری جوانا در با مقدار بیشتر و مضر مواد مخدر مانند هروئین به عنوان یک راه برای به حاشیه راندن نیکسون را درک دشمنان — یعنی سیاه مردمی و مردم در چپ سیاسی. کسی که به جرم جنایت دیگر نمی تواند رای در بسیاری از موارد. ماری جوانا شده است قانونی یا حداقل جرمزدایی در سراسر آمریکا در حال حاضر, اما برای چند دهه هزاران نفر از مردم دریافت کرده اند واقعا طولانی زندان برای فروش و گاهی فقط در اختیار داشتن مواد مخدر است.

“آنها نمی تواند محدود کردن مردم چه گفت که آزادی بیان” Chiari می گوید. “به طوری که آنها چیزی است که مردم معمولا با قرار دادن در دهان خود و عمل قرار دادن آن در دهان خود یک جنایت است. آن را محدود سیاسی کسی صدای از آن نقطه.”

نتیجه این شد یک کشور با کمترین تعداد از مردم قفل شده است تا سرانه در جهان بسیاری از آنها سیاه و سفید و یا قهوه ای و پلیس است که بیشتر آنها در حال آماده حمله به فلوجه را به جای دست کردن بلیط پارکینگ. افزایش NBA ستاره تعصب لن مرگ از مصرف بیش از حد کوکائین در سال 1986 به کمک کشیدن حزب دموکرات به نزاع بنابراین overfunding پلیس این است که یک موضوع در هر دو طرف چپ و راست طیف سیاسی.

“ما در حال نگاه کردن به آن در حال حاضر از طریق یک لنز [از] پنجاه سال بعد و به دنبال چه چیزی اتفاق می افتد با جرم و جنایت — حداقل تعریف ما از جرم” او می گوید. “ما نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است با حبس و می گویند که وجود دارد نه یک تعصب نژادی به حبس, من نمی خواهد که بیانیه.”

Chiari است مدت زمان طولانی از ماری جوانا کاربر — او صاحب یک قطعه از یک درمانگاه دنور و unabashedly pro-شاهدانه — و می گوید که او تلاش برای ارائه یک نمای متعادل جنگ با مواد مخدر و عواقب آن در جامعه آمریکا از پنجاه سال ، این مستند شامل مصاحبه با اعتیاد متخصصان; Keith Stroup بنیانگذار سازمان ملی اصلاح قوانین ماری جوانا; سه سابق مواد مخدر czars و چند نفر از ضد ماری جوانا, جنبش, در میان دیگران. رپر و بازیگر Ice-T که یک مدیر اجرایی-تولید کننده اعتبار در این فیلم نیز برای مصاحبه. (برای ثبت Ice-T نمی دود ماری جوانا به عنوان او می یابد آن را تداخل با فشار دادن.)

Chiari می گوید این مستند بود تا حدودی با الهام از Netflix, مستند, 13thکه به بررسی تقاطع نژاد, عدالت, جرم و حبس در ایالات متحده است. این مستند پس از نامگذاری شد سیزدهمین متمم به پایان رسید که برده داری و خدمت اجباری به جز مجازات برای یک جرم و جنایت است.

“من امیدوارم که در هر راه ما می توانیم کمک حداقل بخشی به این کلی گفت و گو” او می گوید. “فیلم هایی مانند 13th در حال تبدیل شدن مورد نیاز را مشاهده و به درک که در آن ما هستند و انواع بحث های ما باید به سمت حرکت کند. من امیدوار هستم ما جا به آن و من فکر می کنم ما انجام دهد. آن را نمی تواند بیشتر از هر موقع.”

دشمن عمومی شماره یک است که در دسترس برای اجاره و یا خرید آنلاین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>