رز کاسه می گوید هیچ به آتش بازی اما بله به درایو در فیلم در میان شیوع کروناویروس

به عنوان coronavirus در ادامه به تغییر برنامه های تابستانی برای بسیاری از جنوب کالیفرنیا گل رز کاسه است nixing برخی از وقایع در حالی که اضافه کردن به دیگران.

سالانه 4 ژوئیه جشن AmericaFest تا لغو آن در شخص جشن و مبادله آن معمولی daylong درب عقب اتومبیل برای یک ساعت مجازی برنامه های این سال است.

این رویداد شامل موسیقی از نوازنده سیسیلیا Tsan و رنگارنگ نور صفحه نمایش از حسن نیت ارائه میدهد از “Sunstar” یک منشوری نصب و راه اندازی هنر در Mt. ویلسون.

به جای آتش بازی سال این مراسم را به اوج رسیدن در یک روگذر.

تبلیغات

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد و یا برای ثبت نام مراجعه کنید RoseBowlLive.tv.

و در حالی که COVID-19 همه گیر است مجبور رز باول به دریافت خلاق در آن سرگرمی ارائه شده در این محل می آیند تا با یکی دیگر از استفاده از این ورزشگاه در این تابستان.

علاقمندان فیلم خارش برای دیدن یک فیلم, اما هنوز هم با احتیاط از تلاش های سنتی تئاتر می تواند یک تلنگر در “ترایبکا Drive-In” سری. همکاری بین ترایبکا شرکت های AT&T و Imax را به یک تخته سنگ از فیلم نمایش فیلم و stand-up comedy اجرای برنامه به پاسادنا سایت در روز را انتخاب کنید از طریق جولای.

تبلیغات

سری به معنای “ادای احترام به فیلم و این تجربه مشترک از تماشای آنها حتی اگر از ما ماشین” ترایبکا شرکت و فیلم ترایبکا جشنواره بنیانگذاران رابرت دنیرو در بیانیه ای گفت.

“در انتظار تئاتر بازگشایی imminently ما نگاهی به آنچه که ما در مورد صفحه نمایش بزرگ تجربه,” او اضافه شده است.

در پاسادنا برنامه نمایش شامل یک کمی از همه چیز — از جمله کلاسیک مانند “جادوگر شهر از,” تابستان فیلم های پرفروش از جمله “فک” ابرقهرمان darren gould مانند “Wonder Woman” و آدرنالین پمپاژ ورزشی فیلم هایی مانند “کیش.”

تبلیغات

همچنین در این صف هستند دوستدار خانواده فیلم از جمله “داخل به خارج” و چند stand-up comedy اجرای برنامه.

برای یک برنامه کامل و یا خرید بلیط بازدید tribecafilm.com/drive-in/RoseBowl.

“به عنوان کشور آغاز می شود به ظهور از ماه قرنطینه ما به جلو نگاه به سینما بازگشایی و امیدواریم که ‘درایو’ در خدمت به عنوان یک یادآوری از سحر و جادو از moviegoing تجربه” ترایبکا شرکت و فیلم ترایبکا جشنواره از بنیانگذاران و مدیر اجرایی جین روزنتال در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

اقدامات هنوز هم خواهد بود در محل برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. شرکت کنندگان برای رز باول حوادث را مجبور به ماندن در وسایل نقلیه خود را به جز برای خرید امتیازات و یا استفاده از دستشویی.

زمانی که در خارج از اتومبیل های خود را به بازدید کنندگان باید پوشیدن ماسک و رعایت فیزیکی, فاصله, سازمان گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>