کلانتر می خواهد دولت را به نظارت بر Gardena تیراندازی قرار می دهد اما نگه داشتن در کالبد شکافی یافته

لس آنجلس کلانتر در دوشنبه خواسته کالیفرنیا دادستان کل برای نظارت بر تحقیقات خود را از بحث تیراندازی یک مرد در گردنا بلکه مسدود عمومی از یادگیری نتایج کالبد شکافی پزشکی قانونی برنامه ریزی شده بود به انجام در 18 سال سن آندرس Guardado.

کلانتر الکس بیانوبا گفت در توییتر در روز دوشنبه که به او رسیده بود به Atty. ژنرال خاویر بکررا برای نظارت بر Guardado تحقیقات “از فراوانی از احتیاط.”

“من متعهد به شفافیت و تقویت جامعه ایمان در فرآیند تحقیقی,” او نوشت.

اما L. A. پزشکی قانونی شهرستان را سخنگوی سارا Ardalani گفت: بخش کلانتر قرار دادن یک “امنیت نگه دارید” در مورد Guardado بود که به بررسی در روز دوشنبه. او گفت:, دفتر پزشکی قانونی نمی تواند از انتشار نتایج کالبد شکافی — که نشان می دهد که چگونه بسیاری از بار Guardado زده بود تیراندازی و از کجا تا برگزاری برداشته شد.

تبلیغات

یک کلانتر سخنگوی نیست پاسخ به یک سوال در مورد چرا نگه دارید به دنبال, اما Ardalani گفت: این اداره گفته بود که “محققان مایل به حفظ یکپارچگی تحقیق و زودرس انتشار اطلاعات می تواند به خطر اندازد مورد است.”

آن را غیر معمول نیست برای سازمان های اجرای قانون به جای امنیت دارای مشخصات بالا در تیراندازی پلیس اما دارای همین حالا به طور خودکار منقضی خواهد شد و می تواند ماه ها یا حتی سال. در هر زمان داده شده ممکن است ده ها تن از موارد با امنیت نگه می دارد.

بیانوبا ارائه چند جزئیات در مورد آنچه که منجر به تیراندازی. شده اند وجود دارد رو به رشد تقاضا برای پاسخ از Guardado خانواده و رهبران جامعه برگزار شد که اعتراض یکشنبه به پایان رسید که با نمایندگان شلیک کمتر-از-سلاح های کشنده در آنها.

“چرا می خواهم شما را بکشند که بچه ؟” جمعیت شعار می دادند.

تبلیغات

کامپتون شهردار آجا قهوه ای در روز دوشنبه به نام در کلانتر برای پاسخ به آن خواسته است.

“مردم و صدمه زدن به آنها خسته از بهانه” او در بیانیه ای گفت. “من به شدت اصرار L. A. شهرستان کلانتر بخش برای رسیدگی به این حادثه بلافاصله و ارائه پاسخ برای خانواده و جامعه ما است.”

آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه Nanette Barragán (D-سن پدرو) و ماکسین واترز (D-لس آنجلس) همراه با لس آنجلس سرپرست مارک ریدلی-توماس نامیده اند مستقل تحقیقات.

Guardado به ضرب گلوله کشته شد در حدود 6 بعد از ظهر پنج شنبه در نزدیکی یک Gardena خودکار فروشگاه بدن گفت: سروان ، کنت Wegener از قتل اداره است. Guardado بود صحبت کردن با کسی که در یک ماشین که مسدود کردن محل سکونت زمانی که نمایندگان از کامپتون کلانتر ایستگاه کشیده تا Wegener گفت.

تبلیغات

Guardado “تولید handgun” و دور زد و دو معاون او را تعقیب و در Wegener گفت. زمانی که نمایندگان به او گرفتار یکی از آنها از کار اخراج شش دور در او. Guardado بود در صحنه مرده.

مقامات گفتند آنها نمی دانستند که آیا Guardado تا به حال اشاره کرد و سلاح خود را در این معاونت گفت: آنها “باور نمی کنم” Guardado اخراج هر عکس.

Guardado خانواده گفت: او به عنوان یک گارد امنیتی برای خیابان Dynamic Auto بدن نزدیک به جایی که او به ضرب گلوله کشته شد. مقامات گفتند Guardado بود که زیر 21 سال سن نیاز به یک گارد امنیتی در کالیفرنیا شد و پوشیدن لباس. گفتند 40 کالیبر نیمه تپانچه او حامل بود و نه مجاز.

صاحب خیابان پویا Autobody که خواسته می شود که تنها با نام کوچک خود را Slavin گفت: یکی دیگر از فروشگاه خودرو در اموال خودش Guardado. او گفت: ساختمان خانه را به حدود پنج خودرو دیگر مغازه ها.

تبلیغات

او گفت: محققان با لس آنجلس کلانتر در زمان DVR متصل به دوربین های نظارت در اموال آن را او و یا صاحب ملک با یک کپی از حکم جستجو و یا رسید.

Slavin گفت که پس از یک تیراندازی در حدود یک یا دو هفته پیش کارآگاهان با استفاده از یک حکم به انجام یک جستجو از اموال. او گفت: کارآگاهان او را با یک کپی از حکم و یک رسید برای یک DVR آنها در زمان.

“برای بار دوم در اطراف آنها نمی دهد من هیچ کاغذ بازی هیچ حکم به معنای واقعی کلمه هیچ چیز” Slavin گفت.

Wegener گفت: محققان کشف و ضبط حدود شش دوربین از بیرونی ساختمان. همانطور که از شنبه گفت: آنها تا به حال به دست آمده از هر فیلم که اسیر تیراندازی. نمایندگان پوشیده نیست دوربین بدن به این دلیل که کلانتر است و نه توزیع آنها را به زور.

تبلیغات

از شنبه گروه تا به حال ارائه نشده است واضح تر روایت که چرا Guardado به ضرب گلوله کشته شد.

“چه اتفاقی افتاد به آندرس شد نه تنها یک فاجعه آن بود آشکار جرم” گفت: Ron Gochez عضو اتحادیه del Barrio که سازماندهی تظاهرات. “این فقط یکی از بسیاری از افرادی که کشته شده اند توسط L. A. County sheriffs و پلیس…. این است که وحدت بین سیاه و سفید و قهوه ای جامعه گفت: ما خسته از این است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de