سهام باز بالاتر در وال استریت پس از دستاوردهای خارج از کشور

سهام باز بالاتر در وال استریت شنبه پس سود در اروپا که در آن به بازارهای گل رز زیر برخی از تشویق های اقتصادی. S&P 500 با افزایش 0.8% در اوایل رفتن. بازارهای اروپایی شد و حتی بیشتر. بازدهی اوراق قرضه افزایش کمی نشانه دیگری است که سرمایه گذاران به دست آوردن اعتماد به نفس در اقتصاد است. کوچک-سهام شرکت رشد بقیه بازار دیگر صعودی سیگنال. بازارهای آسیایی غلبه برخی از اوایل تلاطم ناشی از گزارش دیدگاه توسط کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو نشان تجاری ایالات متحده در مقابله با چین دچار مشکل شد. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت: توافق شد و هنوز هم در.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان زیر:

جهانی سهام روز شنبه به عنوان سرمایه گذاران به نظر می رسد به دنبال گذشته گزارش ها از افزایش coronavirus موارد در ایالات متحده و کشورهای دیگر به تمرکز بر شواهد بهبود اقتصادی.

سهام اروپا پیشرفته پس از اندازه گیری فعالیت های اقتصادی در منطقه یورو شاخص مدیران خرید گل رز به طور قابل توجهی در ماه ژوئن از ماه قبل است. این شاخص فقط خجالتی از سطح است که نشان می دهد اقتصاد در حال رشد است دوباره پس از یک ویرانگر شیرجه رفتن در بهار.

شاخص CAC 40 در فرانسه به دست آورده 1.6% به 5,027 در حالی که آلمان داخ بسیج 2.6% به 12,584. بریتانیا FTSE 100 به دست آورد 1.3% به 6,235.

سهام ایالات متحده راه اندازی شد برای شاخص های Dow آتی تا 1% و S&P 500 آتی تا 0.9 درصد بوده است.

بازارهای آسیایی در ابتدا باز پایین تر spooked با گزارش نظرات توسط کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو نشان تجاری ایالات متحده در مقابله با چین دچار مشکل شد.

اما ناوارو گفت: نظرات خود را خارج از متن گرفته شد و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت که توافق با چین اساس برای آتش بس در تعرفه جنگ بیش تکنولوژی و دیگر مشکلات است. مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “چین تجارت با ایران به طور کامل دست نخورده. امیدوارم آنها همچنان به زندگی می کنند تا شرایط این توافق نامه!”

دیدگاه توسط هر دو طرف نشان می دهد پیشرفت یا مشکلات با توافقنامه تجارت اضافه شده اند به عدم قطعیت حاکم در میان همه گیر هل دادن و کشیدن در قیمت سهم.

پس از برخی از ضرر و زیان در بازارهای فشرده بالاتر است.

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن اضافه شده 0.5% را به پایان برساند در 22,549.05. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص پرید 1.6% به 24,907.34 و کره جنوبی Kospi صعود 0.2% به 2,131.24. استرالیا S&P/ASX 200 لبه 0.2% به 5,954.40 در حالی که شانگهای کامپوزیت به دست آورد 0.2 به 2,970.62.

“آن را به عقب به طور منظم, منظور از کسب و کار است که تلاش برای کشف کردن که چرا سهام آنقدر بالا!” استفان Innes از AxiCorp گفت: در یک تفسیر. “شما می توانید اضافه کردن و تجدید حیات COVID-19 به فهرست لباس های شسته از همه چیز بازار مراقبت می کند بنابراین به نظر می رسد.”

سرمایه گذاران علاقه خرده فروشان و شرکت های دیگر که در حال آماده کردن خود برای انجام این کار به خوبی در حال حاضر که بیشتر کسب و کار داده شده است متهور برای بازگشایی شده است. اما معامله گران نیز در ادامه به پرچین شرط خود را توسط خوراکی به طور سنتی کمتر از دارایی های پر ریسک مانند اوراق قرضه دولتی و طلا نیز افزایش یافت.

روز سه شنبه وزارت بازرگانی را خدمت جدید فروش خانه آمار و ارقام ممکن است.

به روز رسانی بیشتر در اقتصاد ایالات متحده انتظار می رود در اواخر این هفته زمانی که دولت موضوع را داده و در هزینه های مصرف کننده هفتگی بیکاری کمک برنامه ها و سفارشات کالاهای بادوام.

معیار آمریکا نفت خام اضافه 78 سنت افزایش به $41.51 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد, افزایش 86 سنت افزایش به $43.93 در هر بشکه رسید.

دلار افزایش به 107.06 ین ژاپن از 106.90 ین اواخر دوشنبه. یورو معامله شد در $1.1297 از $1.1262.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net