کنگره آمریکا ویروس موارد افزایش ترس است که پیشرفت لغزش

ST. پترزبورگ فلوریدا. (AP) — Coronavirus موارد در فلوریدا پیشی گرفته 100,000 روز دوشنبه بخشی از هشدار دهنده افزایش در سراسر جنوب و غرب به عنوان متحده بازگشایی برای کسب و کار و بسیاری از آمریکایی ها مقاومت در برابر پوشیدن ماسک یا نگه داشتن فاصله خود از دیگران است.

اخلال نشانه ها در دولت آفتاب و همچنین مکان هایی مانند آریزونا, آلاباما, لوئیزیانا و تگزاس و کارولینای جنوبی — همراه با کشورهایی مانند برزیل و هند و پاکستان در حال افزایش ترس آن است که پیشرفت برنده پس از ماه از مستندات است لغزش دور.

“این است گلوله برفی. ما قطعا دیدن بیشتر مردم مرگ را به عنوان یک نتیجه از این سنبله,” دکتر گفت: Marc رونق مدیر عامل و رئیس هوستون متودیست بیمارستان اشاره کرد که تعدادی از COVID-19 بیمارستان پذیرش سه برابر شده پس از روز یادبود به بیش از 1,400 سراسر هشت بیمارستان سیستم در منطقه شهری هوستون.

او پیش بینی کرد که در سه هفته بیمارستان می تواند ضعف و او التماس کرد با مردم را پوشش چهره خود را و عمل اجتماعی فاصله.

“ممکن است برای باز کردن در یک عاقلانه سرعت و همزیستی با ویروس اما آن را نیاز به میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم را به انجام کار درست. در حال حاضر ما نمی اند که” به خاطر مردم اجازه گارد خود را پایین بوم گفت.

تعداد تازگی تایید coronavirus موارد در سراسر کشور در روز رسیده است بیش از 26,000 از حدود 21,000 دو هفته پیش با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل داده های گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این تجزیه و تحلیل در یک نگاه هفت روز نورد متوسط از طریق چهار شنبه.

بیش از 120 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده متهم شده است که در ویروس.

بیش از آخر هفته این ویروس به نظر می رسید همه جا در یک بار: شش عضو هیات کمک به راه اندازی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, اوکلاهما, آزمایش مثبت بود 23 دانشگاه کلمسون بازیکنان فوتبال در کارولینای جنوبی است. حداقل 30 نفر از اعضای دانشگاه ایالتی لوئیزیانا فوتبال تیم جدا شد پس از تبدیل شدن به آلوده یا تماس با کسی که بود. بسته بندی گوشت می آمد گیاهان نیز با آمار شیوع است.

در اورلاندو 152 coronavirus موارد مربوط به یک نوار در نزدیکی دانشگاه مرکزی فلوریدا در دانشگاه گفت: دکتر رائول پینو, دولت بهداشت افسر در شهر رفت و آمد مکرر.

“بسیاری از انتقال اتفاق افتاده است وجود دارد” پینو گفت. “مردم بسیار نزدیک است. مردم با پوشیدن ماسک. مردم در حال نوشیدن, فریاد, رقص, عرق کردن, بوسیدن و بغل کردن همه چیز است که اتفاق می افتد در میله های زندان. و همه آن چیزهایی است که اتفاق می افتد خوب نیست برای COVID-19.”

اگر چه او خواسته مقامات بهداشت به تمدید calls برای مردم به پوشیدن ماسک و نگه داشتن فاصله خود Gov. ران DeSantis است و نه نشانه های او را به عقب نشینی از بازگشایی دولت پس از سه ماه از خاموش شدن ناگهانی است که آسیب دیده و اقتصاد است.

دکتر مایکل رایان سازمان جهانی بهداشت در شرایط اضطراری رئیس گفت که شیوع این است که “قطعا شتاب” در آمریکا و تعدادی از کشورهای دیگر رد این تصور که رکورد روزانه سطوح جدید COVID-19 موارد به سادگی منعکس کننده تست بیشتر. او اشاره کرد که کشورهای متعددی اشاره کرده اند که مشخص شده را افزایش می دهد در بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

“این بیماری همه گیر در حال حاضر اوج و یا در حال حرکت به سمت قله در تعدادی از کشورهای بزرگ” او هشدار داد.

آریزونا در خاص است شاهد روند نگران کننده در چند معیار از جمله درصد از آزمون است که اثبات مثبت برای ویروس. آریزونا است که بالاترین در کشور است.

دولت را مثبت تست میزان در هفت روز به طور متوسط از 20.4% خوب بالاتر از میانگین ملی از 8.4 درصد و 10 درصد سطح است که مقامات بهداشت عمومی می گویند یک مشکل است. زمانی که تست مثبت افزایش نرخ به این معنی است که شیوع بیماری وخیم تر شده است — نه فقط که بیشتر مردم در حال گرفتن تست شده است.

در مریلند فورت واشنگتن مرکز پزشکی در حومه پایتخت کشور کارگران توصیف یک تقلا برای پیدا کردن جدید تخت دلخراش تعامل با اعضای خانواده بیماران بدحال و سرخوردگی خود را با آمریکایی ها که باور نمی coronavirus تهدید واقعی است.

“همه از lounging در سواحل. فقط فکر آن را بیش از. و آن را نه” درمانگر تنفسی کوین کول گفت. “آن را به دور از بیش از. و متاسفانه آن کسانی که به خاطر ما این همه گیر می رویم.”

در ضمن شهر نیویورک پس از کشنده ترین نقطه داغ در ایالات متحده برداشته بیشتر از آن محدودیت دوشنبه, حرکت, یک گام نزدیک تر به حالت عادی.

حوا گونزالس 27-year-old صنایع غذایی و کارگر در نیویورک که کار تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است از سر گرفته گفت: آن را بیش از حد به زودی: “من در حال مرگ به بیرون رفتن اما سلامت مردم مهم تر است.”

نه میلیون نفر تایید شده است توسط ویروس آلوده در سراسر جهان و در مورد 470,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز هر چند کارشناسان می گویند تعداد واقعی بسیار بالاتر به دلیل محدود تست و موارد که در آن بيمار بدون علائم است.

در میان جهانی افزایش سر که هشدار داد که رهبران جهان باید نه سیاسی شیوع اما متحد برای مبارزه با آن است.

Tedros Adhanom Ghebreyesus که با آن مواجه انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک کنفرانس ویدئویی برای دبی مبتنی بر جهان حکومت اجلاس که در آن زمان بیش از سه ماه برای جهان برای دیدن 1 میلیون و تایید عفونت اما فقط هشت روز به دیدن اخیر 1 میلیون نفر.

Tedros ذکر نکرده تهمت اساس نام و یا عزم خود را به جلو و ایالات متحده در خارج از U. N. آژانس بهداشت اما هشدار داد در برابر “سیاسی” این بیماری همه گیر.

“بزرگترین تهدید ما در حال حاضر این ویروس خود به خود این عدم همبستگی جهانی و رهبری جهانی” او گفت:. “ما نمی توانیم شکست این بیماری همه گیر با تقسیم جهان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد کرده است که برای آن پاسخ اولیه به وقوع و آنچه به نظر او خود را بیش از حد ستایش از چین که در آن شیوع آغاز شد هر چند خود دولت پاسخ در ایالات متحده مورد حمله قرار می آیند. تهمت و تهدید کرده است که برای پایان دادن به تمام ایالات متحده کمک های مالی برای کسانی که.

شرکت در سراسر جهان در حال مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن وجود دارد و بحث شدید در بیش از چگونه به مطمئن شوید که آن است که توزیع نسبتا. که فرستاده ویژه در COVID-19 دکتر دیوید Nabarro گفت: او معتقد است از آن خواهد شد “2 1/2 سال تا زمانی که وجود خواهد داشت واکسن برای همه در جهان است.”

هند سیستم مراقبت های بهداشتی است ناودان شده توسط ویروس. این کشور caseload صعود نزدیک به 15,000 شنبه به بیش از 425,000 با بیش از 13000 مرگ و میر.

پس از کاهش در سراسر کشور مستند دولت هند در هفته های اخیر زد, قطار ویژه برای بازگشت هزاران نفر از کارگران مهاجر به روستا.

در پاکستان عفونت شتاب و بیمارستان ها نیاز به نوبه خود به دور از بیماران با موارد جدید به 6,800 در روز است. دولت آرام آن coronavirus محدودیت امید به نجات نزدیک به سقوط اقتصاد در کشور از 220 میلیون نفر است.

___

مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران از سراسر جهان کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>