برای روحیه بازی ؟ سعی کنید شهر ارواح دیسک گلف

برایان و بتنی o’donnell بودند به دنبال یک وسواس (گروه دانا بوفالو) هنگامی که آن را برخورد با یکی دیگر از وسواس (داشتن سطح زیرکشت در کلرادو) که پس از آن به آنها اجازه ایجاد و راه اندازی کامل برای خود اصلی وسواس (گلف دیسک).

“خوب, من نمی دانم در مورد وسواس,'” برایان می گوید چت از خود را به آرامی خالی از سکنه شهر ارواح دیسک گلف در راسل دره گود و باریک است که در واقع یک شهر ارواح در Gilpin شهرستان که در آن او و بتنی خریداری ملک در سال 1999 افتتاح شد و یک دیسک گلف عملیات در سال 2003. “اجازه دهید فقط می گویند که ما شده ایم به اندازه کافی خوش شانس برای ایجاد یک شیوه زندگی در اطراف این پایان کار عشق است.”

شهر ارواح دیسک گلف (با نام مستعار GTDG) یکی از حدود سه ده پرداخت-به-بازی بازی دیسک گلف در یک دولت است که نزدیک به 300 دوره های آموزشی رایگان — حدود یک سوم از آن ها در واقع کوه با توجه به حرفه ای دیسک انجمن گلف. آن را نیز اتفاق می افتد به O’Donnells’ خانه هجده هکتار است که میزبان یک تعداد انگشت شماری از معدن شهر-عصر ساختمان در مراحل مختلف تباهی همه جمع را ناهموار شیب دار زمین ماهیهای راسل دره گود و باریک در 9,150 پا, کمتر از ده دقیقه از آیداهو چشمه به جنوب (همراه بدنام Oh My God جاده) و حتی نزدیک به مرکز شهر و Black Hawk به شمال.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

این مکان از راه دور و وسیع زمین را GTDG یک مقصد برای اجتماعی فاصله — هیچ کس می خواهد به ضربه به سر با یک پرواز پلاستیکی بشقاب دسر, حتی اگر آن را ندارد البته سپاسگزار مرده سرقت چهره خود رابه سبک جمجمه لوگو بر روی آن — در بخشی از دولت که بسیار پرجمعیت برای شروع با. برای دیسک گلف بازان به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که شیفته تاریخ یکی از کلرادو یک بار پر رونق طلا-معدن شهرها تند و پر از تپه افزایش نیاز به حرکت تمام بیست و چاله ها ارائه می دهد یک جامد تمرین از طریق غرفه از lodgepole کاج و aspens و در سراسر گسترده مراتع با Pewabic کوه به عنوان یک پس زمینه.

راسل دره گود و باریک اساسا شد در حومه آیداهو بهار

gs در سال 1859 زمانی که اکتشاف ویلیام Greeneberry راسل را کشف طلا. این شهر در نهایت به رشد در مورد 2,600 و معمول ساختمان های ظهور در پشتیبانی: خانه انبارهای یک مدرسه آهنگر مستقل منظور از همراهان عجیب و غریب تسلیم و چند کارخانه از جمله یکی متعلق به جورج پولمن. حدود صد فرو ریختن ساختمان ها باقی می ماند در این شهر که در حال حاضر تعداد فقط چند ساکن خانواده ها است.

مانند بسیاری از کلرادو ghost towns — چند صد که هنوز هم به اندازه کافی باقی مانده برای جلب بازدید کنندگان به طور منظم — راسل دره گود و باریک برگزار شد به عنوان بهترین آن می تواند پس از عجله طلا متوقف شد, سوژه متحرک از روبرو, اما توسط 1900s اولیه آن قرار دارد کمتر از صد نفر که در میان آنها ماریون لوئیس که خانواده خریداری کرده آنچه در حال حاضر O’Donnells ملک ” در سال 1905. لوئیس آنجا متولد شده بود در سال 1910 و او مرگ وجود دارد, بیش از حد, پس از یک عمر طولانی است که شامل آموزش در مدرسه است که هنوز نشسته تا جاده.

برایان که در اصل از نیوجرسی نقل مکان کرد و به Gilpin شهرستان در سال 1972 زمانی که او 22 بود و فقط سه سال بعد کشف شادی از پرتاب یک دیسک برای اولین بار پس از مصرف بزرگسالان آموزش مداوم در کلاس Nederland دبیرستان از آن حاکم زنان آزاد فریزبی قهرمان. “این هزینه 20 دلار” او به یاد می آورد “و در آخرین شب او گفت:” بیایید بیرون بروید و من به شما نشان می دهد, فریزبی, گلف,’ بود که اساسا حول آن به سمت اهداف مانند درختان و پیگیری از سکته مغزی خود را.”

او آنقدر شیفته تجربه که روز بعد او و دوستان رفت و به نزدیکی جنگل ملی و ساخته شده است یک دوره ابتدایی در درختان و در نهایت قرار دادن مجسمه ها به عنوان اهداف و ایجاد موانع گردد یدکی از چوب و اشیاء دیگر. “در این روز آن را هنوز هم در این دوره در Nederland,” برایان می گوید.

در اوایل ’70s “ثابت” اد Headrick ایجاد کرده بود بسیار کوچکتر دیسک نسخه از خود را به ثبت رساند ضرب-O مدل حرفه ای فریزبی. او در سال 1976 تجاری عبارت “دیسک گلف” و او اختراع دیسک قطب سوراخ بیش از حد — که دایره قفسه فلزی در یک قطب صدر با حلق آویز زنجیر به گرفتن دیسک است که در حال حاضر شناخته شده به سادگی به عنوان “سبد خرید.”

سپس توسط برایان رسما قلاب و او بعد از پانزده سال و حد عالی رساندن او پرتاب مهارت حتی به عنوان او به جزیره سالیوان, کارولینای جنوبی در سال 1982. اگر چه او یک تجاری فیلمساز تجارت او کمک کرد تا طراحی و راه اندازی یکی از اولین دیسک گلف در کارولینای جنوبی در چارلستون شمالی.

چارلستون است که در آن او ملاقات بتنی که تا به حال نقل مکان کرد و در آنجا از, Fort Wayne, Indiana — و او تبدیل به یک زن است که دوست دارد به گرفتن و پاره کردن در وقت آزاد خود را حتی بیش از برایان می کند. “بث یکی از بهترین زنان دیسک گلف بازان در خارج وجود دارد, و او به من می زند تقریبا در هر زمان می گوید:” برایان. “او را در بالای بازی خود را در حال حاضر.”

از آنجا که زن و شوهر می دانستند که دیسک گلف خواهد بود بخش بزرگی از زندگی خود را در آنها غرق شد با پیدا کردن یک محل برای یک شخصی در دوره های خود را زمین. اما آنها نیز با وسواس دانا بوفالو مورد علاقه خود را bluegrass/folk rock/zydeco گروه در سال 1999 آنها به دنبال گروه تور متقابل کشور به اوج خود رسید در کلرادو. “ما تا به حال فقط به فروش می رسد خانه ما در کارولینای جنوبی و قرار دادن همه چیز در ذخیره سازی و ما تا به حال یک پیر هیپی ون” برایان توضیح می دهد. “من واقعا می خواستم برای نشان دادن بث جایی که من تا به حال زندگی می کردند در کلرادو دهه پیش است اما ما زخم تفکر چگونه فوق العاده آن را به یک محل بزرگ در اینجا که در آن ما می تواند قرار داده و البته خود ما.”

The O'Donnells found a home in a ghost town.گسترش

O’Donnells در بر داشت یک خانه در یک شهر ارواح.

شهر ارواح دیسک گلف Facebook

آنها در یک نگاه اموال است که از محدوده قیمت خود را و پس از آن مسکن خود را گفت: آنها از این اموال بود که در بازار به مدت دو سال از زمانی که ماریون لوئیس گذشته بود از یک حمله قلبی در خانه اصلی در حالی که شستن موهای خود را در سینک.

“ملک بود در واقعا بد بیماری” برایان به یاد “اما ما فورا دیدم بالقوه است.” آنها بلافاصله پس از نصب به اهداف به هیچ وجه قصد از بازی البته با هر کسی اما دوستان و خانواده. Bethany مشغول به کار در قمار و برایان مشغول به کار در لاولند منطقه اسکی و آن را نمی کند به آنها رخ می دهد که آنها می تواند یک زندگی با باز کردن این دوره ،

که تغییر در سال 2003 زمانی که آنها در زمان سفر به دیدار خانواده در نیوبرانزویک مین مواجه می شوند و خود را برای اولین بار دیسک گلف که به اتهام پول است. “من بود وای مردم هستند و در واقع پرداخت به بازی این ورزش” برایان به یاد می آورد. “شما می توانید بازی دیسک گلف به صورت رایگان در پارک های سراسر کشور اما در یک بعد از ظهر جمعه مردم ریختن به این محل به پرداخت هزینه برای یک دور. بنابراین من گفت بث ” زمانی که ما به عقب بر گردیم به کلرادو ما در حال رفتن به باز کردن یک پرداخت به بازی البته در راسل دره گود و باریک.'”

این دقیقا کاری است که آنها انجام داد — اما دیسک گلف بود و در عین حال واقعا گرفتن در کلرادو. “من می خواهم بگویم آن سال های 2006 و 2007 وقتی بود که ناگهان این موج علاقه” برایان می گوید. “جوامع آغاز شده و قرار دادن آنها را در به صورت رایگان در پارک ها بیش از همه دولت های پس از آن, و آن را مانند است که گفته:” اگر شما آن را ساخت آنها خواهد آمد.’ چون ناگهان آنها شروع به آمدن.”

Bethany O'Donnell shows off her grip-and-rip style.

Bethany o’donnell کردن, گرفتن-و-rip ،

حسن نیت ارائه میدهد از شهر ارواح دیسک گلف

راسل دره گود و باریک یک بار دیگر رونق گرفت و O’Donnells نه تنها تا به حال به شروع به چرخش مردم دور, اما آنها تا به حال به قطع خود به خود بازی که تا به حال شده روزانه است. “ما هنوز هم در پرتاب #18 #19 در پایان هر روز به دلیل آن را درست در خارج از درب ما,” بتانی می گوید. “اما در کل دور یک چالش است چرا که همیشه مردم خارج وجود دارد در حال حاضر.”

گلف بازان به اینجا می آیند به آزمون مهارت های خود را در یک محیط منحصر به فرد نقطه چین با خرابه های در حال سقوط به پایین شمشیربازی و فرسوده اتومبیل های قدیمی در یک دوره است که بیش از سهم عادلانه خود را از OBs — در خارج از مرزهای مجازات — به دلیل استخراج از معادن ادعا می کند که مرز fairways. GTDG است که ویژگی های با خشک-استخر خطرات و چند mandos در درختان (اجباری نامگذاریهای که در آن دیسک به تصویب در سمت درست از مناطق مشخص شده) و خرابه های حمل امتیاز جریمه به صورت مستقیم بازدید. تماشاگران ممکن است شامل یک گله چرا بوقلمون های وحشی و محدوده انبار گربه به عنوان گلف بازان در اب راه رفتن را از طریق knee-high بومی علف تلاش سخت را به نقطه اضافی برای هدف قرار دادن آهنگر جیمی Shoelou را حدود-سال 1875 انبار یونجه.

البته علاوه بر دیسک گلف بازان GTDG نیز جذب کسانی که به سادگی می خواهید برای چک کردن شبح, شهر, اما O’Donnells در نهایت مجبور به محدود کردن looky-لوس به کسانی که پس از رسیدن با یک دیسک گلف گروهی برای 5 دلار هزینه. “ما در تلاش است که چون ما می دانیم که مردم وجود دارد که فقط به عنوان به شهر ارواح به عنوان دیسک گلف” برایان می گوید. “اما آن را فقط مانند اگر شما رفت و به آنچه ما تماس بگیرید” سفید توپ گلف و گفت: “ما فقط می خواهم به راه رفتن در اطراف سبزی امروز.’ منظورم این است که آنها می گویند هیچ راهی, راست?”

حتی بیشتر ممکن است سعی کنید برای دیدن اگر آنها می دانستند که شهر ارواح خالی از سکنه است. “من نه یک مؤمن” برایان می گوید. “من نمی spooked. اما ما تا به حال سه تجربیات تا اینجا که کاملا سرد.”

اولین اتفاق افتاد یک دهه پیش در اصلی خانه که در آن ماریون درگذشت. “ما می خواهم در خانه برای حدود ده سال در آن نقطه” برایان می گوید. “یک روز در آشپزخانه, آن را فقط همه از ناگهانی به حال این maggoty بوی مرگ. مانند چیزی است که فوت کرده در دیوار و صادقانه آن را نگه داشته اتفاق می افتد به من که از آن بوی مانند پوسیدگی ، او و بتنی کشیده لوازم پاره کابینت ها و دیوارهای جدا ریخته و سفید کننده پایین تخلیه فایده ای نداشت. “این خیلی عجیب و غریب به دلیل آن خواهد بود واقعا قوی و گاهی اوقات آن خواهد بود بسیار ضعیف.”

The course travels hrough the old ghost town.گسترش

البته سفر hrough قدیمی شهر ارواح.

شهر ارواح دیسک گلف Facebook

یک روز زن و شوهر در بازگشت از یک سفر خرید به به بوی بد و برایان به اندازه کافی داشت. “فریاد من به بث بود که در اتاق دیگری که من فکر کردم یک روح گرفته تا اقامت در خانه ما. و من به یاد فیلم جن گیرکه در آن کشیش سفارشات روح و بنابراین در یک شرکت, صدای, من فقط گفت: ‘روح شما اینجا خوش آمدید.'”

فقط به عنوان او به پایان رسید از جمله پل های خود را در غیر این صورت دست نخورده بینی خود به خود باز میکنه و شروع به خونریزی. “این بود که از من سوراخهای بینی شما را در درک. من دستم بالا بود و آن را آغشته در خون و وجود خون ریختن را بر روی پیراهن من. آن را مانند پوست من فقط پاره پاره از هم جدا اما من احساس آن را در همه” او به یاد می آورد. و در آن لحظه بوی رفته بود — هرگز به بازگشت.

دو نفر دیگر تجربیات رخ داده در باشگاه وانجمن اخیرا و در حالی که آنها کمتر خشونت آمیز آنها کمتر دراماتیک — هر چند برایان و بتنی می گویند که آنها هرگز احساس ترس. “دو بار ما رفته به محل باشگاه وانجمن و متوجه شد که همه درها همه چیز شده بود از داخل قفل می گوید:” برایان. “ما به معنای واقعی کلمه تا به حال به درب به داخل ساختمان به دلیل وجود دارد هیچ keyholes در خارج است.”

با شروع در ماه جولای مهمان می تواند با صرف زمان و حتی بیشتر کاوش راسل دره گود و باریک زمانی که آنها اقامت یک شبه در یک سال 1895 کلبه که زن و شوهر بازسازی و ارائه خواهد شد به عنوان یک “تخت و سبد” که از آنها امید جلب خواهد شد بیشتر مردم به اتمام ورزش است.

“دیسک گلف یک بازی مردم” برایان می گوید. “شما می توانید به آن را برای حدود 20 دلار ارزش دنده و هر کس خوش آمدید. آن را فقط یک زمان خوب است. من نمی دانم که بیش از حد بسیاری از مردم که آن را تلاش کرده اند و نمی قلاب کنید.”

در حال حاضر اگر آنها فقط می تواند دریافت دانا بوفالو به بازی این دوره است.

شهر ارواح دیسک گلف واقع شده است و در 190 راسل دره گود و باریک جاده; البته باز از 8:30 صبح تا 5:30 p. m. روزانه. هزینه $10 در هر دور یادبود روز به روز کارگر و 5 دلار در هر دور پاییز زمستان و بهار است. در تعطیلات آخر هفته رزرو ضروری است. به یک و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تخت خواب و سبد معاملات تماس 303-582-3083; اطلاعات بیشتر در این دوره در Facebook صفحه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de