سال 2020 را تغییرات بزرگ برای ماری جوانا در کلرادو

کلرادو رابطه با شاهدانه همچنان به تکامل با چند تغییرات بزرگ در آینده برای ماری جوانا کسب و کار, کاربران و مجرمان سابق در سال جاری و آینده.

پس از باز کردن درب برای گلدان تحویل و کسب و کار مهمان نوازی در سال 2019, کلرادو, قانون گذاران انتظار می رود به دنبال که تا این سال با پتانسیل قوانین پرداختن به تنوع در صنعت و محو سابق سطح پایین ماری جوانا مجرم. پس از موانع عمده در COVID-19 قانونگذاران قادر به تصویب یک لایحه پرداختن به هر دو و همچنین اقدامات پرداختن به ماری جوانا کسب و کار بانکداری, کارمند الزامات و کنف کشاورزی. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چه جلوتر زیر.

توده ماری جوانا را میبخشد
در اصل پیش نویس به تعریف عدالت اجتماعی متقاضیان در صنعت ماری جوانا, خانه, لایحه 1424 همچنین به فرماندار Jared پلیس قدرت به اعطای عفو به مردم به اتهام در اختیار داشتن 2 اونس ماری جوانا یا کمتر در کلرادو قبل از دولت قانونی این گیاه در ماه نوامبر 2012. اگر پلیس نشانه این لایحه به عنوان انتظار می رود, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات به آهن توسط دولت او و دولت دادستان عمومی مانند هزینه های مربوط به پر کردن همه این عفو و چگونه این عفو منجر به ثبت expungement.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اگر چه پلیس می تواند موضوع این عفو در جرم در سطح سابق مجرم هنوز به دنبال رکورد خود تسویه ها به دلیل وجود دارد هیچ دولت پایگاه داده است که می توانید لیست در اختیار داشتن ماری جوانا جنایات. این روند انتظار می رود که نسبتا ارزان و ساده در مقایسه با دیگر تلاش های دولت در نوادا و کالیفرنیا و نمی خواهد نیاز به تایید از وکلای منطقه.

عدالت اجتماعی ماری جوانا کسب و کار در حال حاضر تعریف شده
آخرین لحظه متمم HB 1424 اجازه می دهد ماری جوانا عفو ممکن است بدست تیتر, اما آن را نمی خواهد موفق بوده است و بدون لایحه چفت در را. که لایحه معرفی شده توسط دولت نماینده James Coleman ایجاد یک متقاضی تعریف دولت ماری جوانا کسب و کار شتاب دهنده مجوز و آینده عدالت اجتماعی برنامه: متقاضی باید یک کلرادو ساکن که بازداشت شده اند و یا محکوم به ماری جوانا جرم بود به مدنی دارایی جریمه مربوط به ماری جوانا بررسی و یا زندگی در یک منطقه تعیین شده کم فرصت های اقتصادی و یا جرم و جنایت بالا; هر کسی با یک عضو خانواده که موضوع را به ماری جوانا-جرائم مربوط خواهد بود همچنین واجد شرایط به عنوان خواهد متقاضیان زندگی در زیر یک عنوان-هنوز-به-می شود-تعیین سطح درآمد خانوار است.

بانک های دولتی و اتحادیه های اعتباری می توانید پول وام به ماری جوانا کسب و کار بیشتر به راحتی
چرا که این نیروگاه فدرال ممنوعیت بسیاری از بانک ها و موسسات مالی نمی خواهد کار با ماری جوانا کسب و کار از ترس از فدرال مواد مخدر و یا قاچاق اتهامات عنوان شده علیه. قانونگذاران ایالتی و تنظیم کننده اعلام کرده اند تلاشها برای سهولت بانکی و وام موانع برای صنعت ماری جوانا در کلرادو از طریق طرح های مختلف. خانه بیل 1217 معرفی شده توسط تکرار مت خاکستری و هیو McKean, گسترش دامنه چه کلرادو موسسات مالی می توانید با گلدان کسب و کار بیان کرد که “دولت اجاره بانک و یا اتحادیه های اعتباری ممکن است پول وام” متقاضیان “برای بهره برداری از مجوز پزشکی یا خرده فروشی ماری جوانا کسب و کار.” این لایحه در حال حاضر امضا شده است توسط پلیس و قانون تبدیل خواهد شد در ماه سپتامبر.

خارج از دولت کارگران می تواند پیوستن به کلرادو گلدان صنعت
ماری جوانا در کلرادو مقررات موظف است که هر کسی با صنعت ماری جوانا نشان — کار نشان مورد نیاز از تمام گلدان کارکنان دولت — اقامت. نوشته وقتی کلرادو تنها دولت تفریحی قابلمه قانون در نظر گرفته شده بود به حد خارج از دولت انحراف و فعالیت های بازار است.
خانه بیل 1080 نیز معرفی شده توسط خاکستری و امضا شده توسط پلیس به پایان خواهد رسید و شرایط اقامت برای شاهدانه کارکنان زندگی در کشورهای دیگر و اجازه می دهد آنها را به درخواست برای مجوز کار در کلرادو. خارج از دولت و کارگران هنوز هم باید برای انجام یک چک پس زمینه; اندازه گیری نمی خواهد اجازه می دهد تا کارکنان خود را به استفاده از مجوز و یا مدالها از کشورهای دیگر.

فدرال خواهد بود بیشتر مربوط به کلرادو کنف
آن بوده است که بیش از هجده ماه پس از کنگره قانونی کنف کشاورزی در سطح فدرال و پس از دو سال از rulemaking این وزارتخانه است که در نهایت رفتن به آن را در کلرادو کنف کشاورزان در سال 2021. اگرچه برخی از unescapable تغییرات آینده متحده مجاز به ارسال خود را در چارچوب های قانونی. کلرادو طرح — پیشنهاد فندک قوانین در اطراف کنف نمونه تست اداره مبارزه با مواد مخدر مشارکت و نظم و انضباط برای کشاورزان که گیاهان بیش از 0.3 درصد THC حد در میان دیگر ترفند — ارائه شد در ماه ژوئن خواهد حکومت 2021 فصل اگر تایید شده است.

قانونگذاران ایالتی همچنین به تصویب مجلس سنا در لایحه 197 بیشتر هماهنگی با دولت کنف قوانین با قانون فدرال قبل از وزارت کشاورزی اطراف می آید در سال آینده. اندازه گیری شامل چک های پس زمینه برای کنف در حالی که کشاورزان نیز “به [دولت وزارت کشاورزی] کمیسیون کشاورزی تحقیق و احضاریه و اقتدار” با توجه به این لایحه را خلاصه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de