3 نخل کویر کسب و کار نزدیک برای تمیز کردن پس از کارکنان قرارداد COVID-19

یک رستوران و دو خرده فروشان در وست پالم دزرت بازار را به طور موقت بسته تحت عمیق تمیز کردن کارکنان پس از آزمایش مثبت برای coronavirus به گفته مقامات مرکز.

این کسب و کار هستند, وانت, M. Ruiz جواهرات و Stuft پیتزا با توجه به وستفیلد سخنگوی ژاک Eichman.

با توجه به گزارشمرکز خرید, مقامات مطلع از مثبت COVID-19 نتایج آزمون در 13 ژوئن ژوئن 17 نامه از Nino Rodriguez, Westfield, نخل کویر, معاون رئیس جمهور از مرکز خرید مدیریت. بازار فقط در حال بازگشایی در مه 29 در داخل خدمات.

“مستاجران شده است را به مشورت محلی بهداشت عمومی اقتدار و توصیه ما این است که محل خود قرار گرفته اند تمیز کردن کامل فرآیند” رودریگز گفت.

تبلیغات

سه کسب و کار در میان چند که تا به حال کارکنان به عنوان تست مثبت بیشتر موسسات بازگشایی در شهرستان ریورساید. مقامات گزارش سنبله در موارد و بستری شدن در بیمارستان بیش از دو هفته گذشته باعث این شهرستان به زمین در یک لیست سازمان دیده بان برای California Department of Public Health.

از شنبه بعد از ظهر وجود دارد 14,431 موارد تایید شده در شهرستان ریورساید — 631 بیش از روز قبل.

هنگامی که یک کارمند تست مثبت برای رمان ویروس, کسب و کار است که نه از نظر قانونی ملزم به نزدیک گفت: شهرستان سخنگوی بروک Federico. نخل کویر کسب و کار تصمیم خود را به طور موقت نزدیک است.

“من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از کسب و کار است که باید توسعه یافته پروتکل خود را در چگونه آنها پاسخ خواهد داد” او گفت:. “که ممکن است یا نه ممکن است شامل بسته شدن و یا آن را ممکن است شامل تمیز کردن ساعات خاموش و یا غیر عملیاتی ساعت.”

تبلیغات

Federico گفت: مقامات بهداشتی توصیه کارفرمایان تمیز کردن مناطق که در آن فرد آلوده مشغول به کار بود و به دیگر اقدامات احتیاطی برای اطمینان از ایمنی خود را برای مشتریان و کارکنان.

اگر چه California Department of Public Health صادر کرده است طولانی دستورالعمل در تمیز کردن و روش های ایمنی برای کسب و کار برای بازگشایی وجود ندارد مقدار راهنمایی در مورد چه باید بکنید اگر کسی قرارداد coronavirus.

“این دشوار است به حرکت به دلیل برخی از دستورالعمل های بسیار خاص بیشتر از آن چه اتفاقی می افتد زمانی که شما یک مورد وجود دارد کمی از انعطاف پذیری وجود دارد که شما چگونه می خواهید به آن رسیدگی” گفت: جان برترام صاحب Stuft پیتزا.

“واقعیت این است که من می خواهم تصور کنید تقریبا هر کسب و کار است که باید به مقابله با این کار در سال آینده و یا شش ماه و یا با این حال این طول می کشد,” او اضافه شده است.

تبلیغات

برترام به نام محلی در بخش بهداشت و درمان هنگامی که او دریافت اخبار که یکی از کارکنان خود را تا به حال تست مثبت برای coronavirus به دنبال جهت در مورد نحوه رسیدگی به این وضعیت است.

“شما نمی مجبور به بستن,” او گفت:. “وجود دارد دیگر رستوران ها که تا به حال مواردی که ما می دانیم و آنها تصمیم به بستن که من فکر می کنم برای ما فقط احساس می کردم که ما نیاز به داده های واقعی در مقابل ما و اطلاعات واقعی به درک چگونه برای ادامه به طوری که ما بزرگترین تصمیم در چرا ما [بسته شده] ناهار خوری طرف.

“ما بزرگ و رستوران ها و بسیاری از کارکنان وجود دارد بسیاری از مشتریان و نمی خواهیم به ایجاد یک مشکل بزرگ برای جامعه است.”

برترام بسته رستوران در ژوئن 13 به عمیق تمیز با یک شرکت شخص ثالث و نمی بازگشایی تا روز دوشنبه هنگامی که کارکنان دیگر تا به حال منفی دریافت نتایج آزمون. او نتایج را به عنوان یک نشانه آن است که رستوران پروتکل های ایمنی مشغول به کار بودند.

تبلیغات

“ما در حال حاضر برخی از اعتماد به نفس است که ماسک و تمام پروتکل ها و اقداماتی که ما در واقع کار,” او گفت:.

اگر چه M. Ruiz زرگران بسته شده بود از اواخر ماه مارس پیروی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را مستند نظم صاحب کارن رویز گفت که او فکر لازم بود به دوباره زمانی که او کشف شده در ژوئن 9 که یکی از کارمندان به حال قرارداد این ویروس.

“من احساس نمی کنم که ما تا به حال یک انتخاب” رویز گفت: در مورد به طور موقت بسته 40-year-old کسب و کار خانوادگی است که در پالم دزرت بازار برای یک سال. “من احساس نمی مانند این یک تصمیم دشوار است. من فکر کردم که آن را ضروری است. منظورم این است که من نمی خواهم به کسی که می خواهد ؟ … اما من نمی آن را پشیمانی.”

رویز از او خواست تیم کوچک — یک کارمند که تست مثبت شوهر و پسر او — برای دریافت تست شده است. وقتی نتایج آمد منفی او دوباره باز یک هفته بعد پس از داشتن فروشگاه عمیق تمیز, او گفت:.

تبلیغات

“شما فقط نمی دانم” رویز گفت. “این فقط یک چیز ترسناک برای همه تا زمانی که شما می دانم برای مطمئن شوید که شما یک حامل است.”

رویز گفت که او و کارکنان ادامه خواهد داد برای پاکسازی به طور منظم نیاز به استفاده از پوشش صورت و حد یک مشتری توانایی لمس کالا.

یک نماینده برای وانت فروشگاه نمی تواند نظر رسیده است.

فدریکو این شهرستان سخنگوی گفت که چرا این ویروس هنوز هم در حال حاضر کسب و کار باید ادامه به اقدامات احتیاطی لازم از قبیل تمرین های اجتماعی فاصله بین مشتریان پوشیدن پوشش صورت و مطابق با اصول بهداشتی به طور منظم.

تبلیغات

“وجود جامعه گسترش این بیماری در تمام شهرستان ریورساید و تمام جنوب کالیفرنیا و بسیاری از کسب و کار را باید کارکنان با موارد تایید شده,” او گفت:. “ما واقعا تشویق مردم به حمایت از کسب و کار است که مصرف این اقدامات احتیاطی برای حفاظت از کارکنان خود را به دلیل است که همچنین بدان معنی است که آنها نگران هستند در مورد حفاظت از مشتریان خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>