هشدار دهنده سنبله در coronavirus جرقه ترس کالیفرنیا ‘شروع به از دست دادن این نبرد’

Coronavirus موارد در کالیفرنیا ادامه داد: یک مشکل سنبله در این هفته اما هنوز معلوم نیست چقدر بدتر شرایط باید قبل از مقامات حرکت آهسته به سریع بازگشایی اقتصاد است.

برای دومین روز متوالی, کالیفرنیا شکسته روزانه یک رکورد جدید برای موارد سه شنبه. بیش از 6,600 عفونت گزارش شده است — بزرگترین واحد-تعداد روز در دولت پس از همه گیر آمار ایالات متحده

California recorded a second-consecutive day of new daily coronavirus cases, recording 6,652 new cases statewide Tuesday.

کالیفرنیا ثبت دومین روز متوالی از جدید روزانه coronavirus موارد ضبط 6,652 موارد جدید ایالت شنبه.

(لس آنجلس تایمز)

بستری شدن در بیمارستان از COVID-19 نیز شروع به افزایش در برخی از بخش های دولت, یکی دیگر از نشانه نگران کننده است. مقامات در دره سیلیکون هشدار داد که پیشرفت در برابر coronavirus بود فرسایش. شهرستان سانتا کلارا در روز سه شنبه ثبت بزرگترین روزانه تعداد موارد جدید — 121 — بسیار بدتر از هر روز در ماه مارس یا آوریل است.

تبلیغات

“در حال حاضر ما قصد داریم تا در یک الگوی شبیه به بقیه امور خارجه گفت: شهرستان سانتا کلارا اجرایی دکتر جفری اسمیت. “ما در بالاترین قله در این نقطه است.”

دکتر سارا کودی سلامت افسر شهرستان سانتا کلارا گفت: افزایش موارد نگران کننده است.

“این افزایش ممکن است در حال شتاب گرفتن است. این افزایش نشان دهنده هر دو گسترده تست — ما در حال پیدا کردن بیشتر از این موارد است که وجود دارد — اما آن را نیز نشان دهنده افزایش موارد به دلیل این ویروس همچنان در حال گسترش است. آن را کمی زود به بگویید اگر این ترجمه به افزایش قابل توجهی در بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر رفتن به جلو” کودی گفت.

تبلیغات

در شهرستان ونتورا وجود دارد به طور متوسط 85 نفر در بیمارستان بستری روزانه با تایید و یا مشکوک به عفونت کروناویروس در هفته گذشته, 67 درصد افزایش از شش هفته پیش.

“ما در حال نشان دادن اولین نشانه های شروع به از دست دادن این نبرد در برابر COVID-19 در شهرستان ما” دکتر رابرت لوین شهرستان ونتورا افسر بهداشت گفت: هیئت ناظران. وجود دارد افزایش موارد ایالت به عنوان به خوبی. “این نگرانی های من. و آن را باید نگرانی شما,”او گفت:.

آخرین پیش بینی از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی کالیفرنیا می گویند ممکن است بیش از 15,100 مرگ Oct. 1 170% افزایش از زمان مرگ و میر بود که بیش از 5600 از شنبه بعد از ظهر.

تبلیغات

در لس آنجلس, مقامات روز شنبه گزارش داد بیش از 2000 مورد جدید برای بار چهارم در هفته گذشته باآوردن در عفونت مجموع به بیش از 88,500. مقامات همچنین گزارش 34 اضافی مرگ و میر و افزایش مرگ و میر به 3,171 — بخش عمده ای از دولت در کل.

در San Diego County, مقامات گزارش داد بیش از 300 مورد جدید در روز دوشنبه برای دومین روز متوالی پس از شکستن رکورد با بیش از 310 مورد در روز یکشنبه ، اضافی 198 مورد گزارش شد شنبه.

مورد تعداد تنها یک متریک در ردیابی گسترش ویروس. در حالی که افزایش تست ظرفیت ممکن است برای حساب کاربری بخشی از این افزایش ها گفته اند افزایش نمی توان ثابت به بیشتر تست به تنهایی.

تبلیغات

مقامات بارها هشدار داده است که آنها انتظار دارند نرخ انتقال به افزایش بیشتر کسب و کار بازگشایی و مردم از سرگیری فعالیت های عادی پس از ماهها اقامت در خانه سفارشات.

L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفته است که در حالی که آن را غیر ممکن است برای ردیابی منشاء گسترش در یک محیط عمومی است “بسیار محتمل” است که به طور کلی افزایش مربوط به تظاهرات توده ای که فوران بیش از مرگ جورج فلوید به عنوان به خوبی به عنوان خوشه از گردهمایی های اجتماعی در رستوران ها و احزاب خصوصی.

در سراسر این کشور رای مثبت در میان کسانی که تست شده برای coronavirus قبلی 14 روز افزایش یافته و از 4.5 درصد به 4.8 درصد در هفته گذشته و تعدادی از بستری شدن در بیمارستان از بیماران با تایید عفونت پرید 16 درصد بیش از دو هفته گذشته.

در L. A. County, روزانه, رای مثبت بیش از هفت روز به طور متوسط شروع به پریدن کرد به 8.8%. مقامات گزارش روز شنبه وجود دارد 1,515 افراد بستری با تایید coronavirus عفونت 27 درصد از آنها در بخش مراقبت های ویژه. در حالی که این تعداد یک far cry از اوج از 1,900 بیماران در آوریل بالاتر از آن است که روزانه بستری شدن در بیمارستان فقره 1,350 به 1450 در چند هفته گذشته.

تبلیغات

با وجود چشم انداز مثبت در موارد بیشتر شهرستانها و استان ها در ادامه به گسترش بازگشایی مجدد برنامه.

در سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد و سلامت مدیر دکتر گرانت Colfax این هفته اعلام کرد که شهر حرکت خواهد تا آن مرحله بعد از بازگشایی از اواسط ماه جولای تا ژوئن 29. مو و ناخن سالن آرایشگری, موزه ها و باغ وحش سرو خال کوبی, ماساژ, موسسات و میله های زندان خواهد بود قادر به بازگشایی ارائه آنها به دنبال پروتکل های ایمنی.

“با تشکر از سان فرانسیسکوییها’ تلاش برای پیگیری نیازهای بهداشتی سایش پوشش صورت و عمل اجتماعی فاصله ما COVID-19 شاخص سلامت در یک جای خوب و ما را می توانید در ادامه بازگشایی شهر ما” نژاد گفت. “ما می دانیم که بسیاری از کسب و کار و ساکنان در حال مبارزه مالی و این گام بعدی کمک خواهد کرد که بیشتر سان فرانسیسکوییها بازگشت به کار در حالی که هنوز متعادل کننده ایمنی است.”

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: مقامات بهداشتی دولت در حال نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی اعداد است. او اضافه کرد که او احساس اعتماد به نفس دولت قادر خواهد بود برای پاسخ به این ویروس در هفته ها و ماه های آینده.

تبلیغات

“ما همیشه به این با چشم باز. ما همیشه آماده برای افزایش,” او گفت:. “من احساس می کنم که ما پیش بینی این احتمال که ما بازگشایی شد و از این تعداد در حال افزایش است و آنها باید.”

بار کارکنان نویسندگان شان گرین و جنس زنبق و سوسن لی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>