به عنوان تلاش های سقوط به جای بی خانمان ها در هتل های, L. A. مقامات پیشنهاد جدید $800 میلیون طرح

حتی به عنوان COVID-19 همه گیر است که کاهش مالیات بر درآمد در سراسر هیئت مدیره مقامات جمعه پرده برداری از یک $800 میلیون برنامه به خانه لس آنجلس را بی خانمان افرادی که بیشتر در معرض این بیماری است.

این برنامه سه ساله پیشنهاد شده توسط لس آنجلس بی خانمان خدمات سازمان خواهد استخدام ترکیبی از پل مسکن, اجاره, یارانه و rehousing خدمات همه منجر به دائم و سرمایه گذاری برای 15,000 افرادی که در نظر گرفته می شوند بیشتر در معرض COVID-19 که به دلیل سن یا شرایط بهداشتی.

برنامه همگنی از شهرستان هدف به پناهگاه این افراد در اجاره هتل ها و متل ها به عنوان بخشی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پروژه Roomkey. که برنامه کوتاه کاهش یافته است با این شهرستان تامین به اندازه کافی اتاق برای نزدیک به 4000 نفر است.

در حالی که بی خانمان اقتدار باید شروع rehousing کسانی که از 4000 به عنوان اجاره شروع انقضای ماه آینده آن را نیز متعهد به پیدا کردن خانه برای باقی مانده 11,000 که هرگز به یک اتاق هتل.

تبلیغات

“ما نیاز به پایدار مسکن راه حل برای این جمعیت آسیب پذیر” LAHSA, مدیر اجرایی, هایدی Marston گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “ما مجموعه ای از هدف rehousing 15,000 مردم, چرا که تخمین زده می شود تعداد زیادی از مردم تجربه بی خانمانی که 65 ساله یا مسن تر یا کسانی که بیماری زمینهای آنها را بسیار مستعد ابتلا به بستری شدن در بیمارستان یا مرگ باید آنها قرارداد COVID-19. این است که در مورد صرفه جویی در زندگی. ما در حال حمایت به دور از این تعداد است. ما می دانیم که چگونه به آنها را. ما نیاز به منابع از شهرستان ایالتی و دولت فدرال به انجام آن است.”

بودجه برای این طرح نامشخص باقی مانده است. این گزارش به تشریح تعدادی از منابع بالقوه است که به شدت متکی به دولت فدرال و دولت coronavirus برنامه های امداد رسانی تا حد زیادی از طریق اداره شهر و شهرستان. LAHSA گزارش ارائه سهشنبه به هیئت ناظران تصدیق میکند که این سازمان باید در رقابت با دیگر مطالبات در آن وجوه است.

این طرح نیاز به 600 میلیون دلار از بودجه جدید در بالای 200 میلیون دلار از موجود بی خانمان برنامه های. کسانی که برنامه های موجود, اما, که به شدت تکیه بر اندازه گیری ثانیه بی خانمان مالیات بر فروش در حال مواجهه با یک بحران بودجه به دلیل از دست فعالیت های کسب و کار ناشی از کوروناویروس.

تبلیغات

شهرستان مقامات تخمین می زنند که 359 میلیون دلار انتظار می رود سالانه از اندازه گیری ثانیه قطع خواهد شد حدود 200 میلیون دلار در طول دو سال آینده.

اندازه گیری ثانیه پول می پردازد و برای طیف وسیعی از خدمات از جمله اجاره یارانه ها, پیشگیری, توسعه و مدیریت پرونده برای پناهگاه و مسکن دائمی.

“من متعهد به کار با همکاران من را پرداخت مهم در این طرح اما من نمی پوشیدن رنگ, عینک,” L. A. شهرستان سرپرست شیلا Kuehl گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

“L. A. شهرستان به تنهایی نمی تواند حفظ هزینه مسکن این هزاران بیمار و مردان و زنان سالمند ، برای حفظ مسکن برای این ساکنان آسیب پذیر ما نیاز به حمایت دولت فدرال و دولت به عنوان به خوبی.”

تبلیغات

LAHSA طرح پیش بینی اولیه مرحله از طریق ژوئن آینده به ارائه پل مسکن با اجاره موقت یارانه برای تقریبا تمام 15,000 با تعداد کمی در حال حرکت به طور مستقیم به مسکن دائمی با طولانی مدت یارانه.

در طول دو سال آینده کسانی که در پل مسکن خواهد بود ارزیابی دائم و سرمایه گذاری. کسانی که داشتن بالاتر نیاز را به حمایتی, مسکن, در حالی که دیگران خواهد دریافت طولانی مدت یارانه های طراحی شده برای اجازه دهید آنها را انتقال به مسکن دائمی.

حدود 45 میلیون دلار از این بودجه به معنای حفظ هتل و متل, اتاق پس از اولیه 90 روز اجاره منقضی خواهد شد. به سازمان مدیریت اضطراری فدرال بازپرداخت برای 75 درصد از این هزینه تنظیم شده است به اعتبار این ماه اما LAHSA امیدوار به حفظ حداقل برخی از اتاق ها برای کمک به انتقال.

خواستار طرح برای حدود 800 نفر در حال حاضر در آن اتاق به نقل مکان به پل مسکن در هر ماه برای تکمیل لیزینگ برنامه در ماه نوامبر. تلاش خواهد کرد همچنین می توان به خرید و یا اخذ طولانی مدت اجاره در برخی از این هتل ها و متل. هفته گذشته شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti صدا با احتیاط خوش بینانه است که شهر و شهرستان خواهد بود قادر به قفل کردن خواص بزرگتر یا خرید و یا اجاره آنها.

تبلیغات

“اگر اجاره پایین آمده اگر گزینه های مسکن بالا برود, این می تواند انجام شود بیشتر ارزان تر و سریع تر به واقعی مسکن است که در حال حاضر ساخته شده است امروز” Garcetti در هفته گذشته گفت: پس از ساخت ظاهر در ایالات متحده در منطقه قاضی David O. کارتر دادگاه.

کارتر در هفته گذشته اعلام کرد توافق بین شهر و شهرستان که شهرستان صندوق خدمات برای ایجاد 6,000 تخت برای افراد بی خانمان در شهر لس آنجلس بیش از 18 ماه آینده. این روشن نیست که چگونه این توافق را با هم مخلوط کرده LAHSA طرح اعلام کرد.

نه Garcetti و نه خود تیم اتحاد در عین حال گفت: آنچه که انواع خاصی از پناهگاه خواهد بود در دسترس ساخته شده اما این توافقنامه تصریح شده است که مردم ساکن در نزدیکی بزرگراه و مردم بیش از سن 65 خواهد بود در اولویت قرار گیرد. تاکید بر این گروه حداقل در کوتاه مدت می تواند جابجا کردن دیگران که در حال حاضر دریافت بالاترین اولویت برای مسکن در یک مجموعه بر اساس سیستم نمره دهی است که طول می کشد را به حساب ناتوانی مانند بیماری های روانی و استفاده از مواد مخدر.

تبلیغات

“این ما با پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ همسایه ما با معلولیت و شرایط مزمن — ما باید آنها را اجازه نمی دهد” گفت: LAHSA کمیسیون صندلی سارا Dusseault. “هر چیزی کوتاه از مسکن 15,000 آسیب پذیر ترین مردم دچار بی خانمانی قرار می دهد این جمعیت در حال حاضر پس از در معرض, در معرض خطر از یک COVID-19 شیوع. ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد.”

عناصر دیگر این طرح شامل افزایش 50 ٪ در LAHSA را پیشگیری برنامه افزایش تا مستاجر حمایت و تلاش برای سرعت بیشتری پر کردن جای خالی موجود در مسکن حمایتی که گاهی اوقات خالی باقی می ماند برای سال بعد از مستاجران را ترک کنند.

بی خانمانی به رسید دوباره در لس آنجلس این سال است. سالانه نقطه-در-زمان تعداد منتشر شده در اوایل این ماه تخمین زده شهرستان جمعیت بی خانمان در 66,433 تا نزدیک به 13 درصد از سال قبلدوم متوالی دو رقمی در صد افزایش دهد. برآورد برای شهرستان بود 41,290 تا تقریبا 14% — فقط کمی کمتر از سال گذشته افزایش 16 درصد است.

تعداد کسانی که از ژانویه قبل از همه گیر مجبور مردم در داخل و زمین اقتصاد به توقف. اقتصاددانان و کارشناسان مسکن انتظار می رود که افزایش بیکاری معنی خواهد بود که بیشتر مردم مجبور به زندگی در خیابان.

تبلیغات

“هفته گذشته به شهرستان و شهرستان به یک نقطه عطف جدید در بلند مدت همکاری به آدرس بی خانمانی — ارتکاب بی سابقه منابع را بیشتر Angelenos داخل خانه که در حال حاضر زندگی می کنند در خیابان” گفت: سرپرست مارک ریدلی-توماس. “در حال حاضر زمان برای ساخت این پلت فرم این حرکت و این همکاری و فدرال و دولت منابع باید بخشی از این تلاش جمعی است.”

ساعت پس از اعلام دیوید رودریگز, 45, straddled دوچرخه خود را در بلوار هالیوود در لس فلیز در نزدیکی یک اردوگاه است که به تدریج تبدیل شدن به بیشتر متراکم در طول بیماری همه گیر. آن را یک حسن نیت و در سراسر از یک سایت ساخت و ساز است که تحت فشار قرار دادند تا چادر هم نزدیک است. رودریگز که بی خانمان است و این نزدیکی زندگی می کند گفت که پس از همه گیر شروع این شهر به ارمغان آورده توالت های قابل حمل و دو ایستگاه های شستشو. مرد دیگری تمیز و پیاده رو با یک mop و صابون است.

همه آنها کاملا آگاه چگونه به سرعت این ویروس می تواند اعتصاب رودریگز گفت. داوطلبان ادامه به دل کردن مواد غذایی, اما او گفت: آن را هنوز هم سخت است برای دریافت وعده های غذایی. او دریافت امداد رسانی عمومی از دولت است اما در عین حال برای دریافت $1,200 محرک چک از دولت فدرال است.

بی خانمان ها در هالیوود برای 12 سال رودریگز خواهد خوش آمدید اتاق یک هتل است که می تواند تبدیل به چیزی دائمی است. به اعتقاد او بسیاری از دوستان خود را به عنوان به خوبی تا زمانی که آن را آمد و بدون بسیاری از رشته های متصل.

تبلیغات

رودریگز تا به حال شنیده پروژه Roomkey و گفت: او به تازگی با کمک رسانی کارگر مورد استفاده برای یک اتاق. او نیز دیده می شود تابلوهای تبلیغاتی شعار دائمی حمایتی مسکن ساخته شده از گزاره HHH بودجه. عدم پیشرفت قابل مشاهده سرخوردگی او ساخته شده و او را کمتر خوش بینانه است که او می خواهم یک فرصت برای حرکت در داخل خانه.

“دوستان من ندارم مستقر نشده است. هیچ یک از آنها” رودریگز گفت. “اگر وجود دارد یک فرصت و مردم نیست مجبور داخل من فکر می کنم آنها می خواهم آن را به. من را امتحان کنید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de