Black bird watchers جلب توجه به مسائل نژادی در خارج از منزل

Jason Ward سقوط در عشق با پرندگان در سن 14 سالگی زمانی که او کشف یک peregrine falcon خارج از پناهگاه بی خانمان که او اقامت با خانواده اش.

در حال حاضر 33 ساله آتلانتا پرنده عاشق parlayed که شور و شوق را به یوتیوب سریال در سال گذشته است. یکی از مهمانان در اولین قسمت از “پرندگان از شمال امریکا” بود مسیحی کوپر, سیاه, فرشته پرنده که هدفمند در شهر نیویورک پارک مرکزی توسط یک زن پس از او به او گفت به دسته سه تایی سگ خود را.

یک ویدیو ضبط روبرو می شوند نشان داد که زن امی کوپر (بدون ارتباط), تلافی با تماس با پلیس و به وضوح ارجاع نژاد خود را به منظور بالا بردن سطح تهدید.

Ward, که سیاه و سفید است, گفت: این, ویدئو, حتی در حال حاضر است “نامطلوب” به تماشای. سرحد سر با صاحبان سگ است که مشترک میان birders اما او هرگز دیده می شود آن را مانند یک به نوبه خود.

“به خصوص دانستن مسیحی و چگونه اعتماد به نفس او است شنوایی خود را از عصبانیت و لرزش آن را روشن چقدر خطرناک است که می تواند وضعیت شده اند” بخش گفت.

آیا این اوج در هر گونه بازداشت و امی کوپر بعد از آن صادر شده عذرخواهی. اما آن را به ارمغان آورده است توجه به نحوه بزرگ در خارج از منزل می تواند به دور از بزرگ برای مردم سیاه و سفید. نگرانی در مورد تبعیض نژادی پروفایل و حتی ظریف پرخاشگری نگه داشتن برخی از دور. این ترس می تواند تداوم کلیشه ای که پیاده روی کمپینگ و تماشای پرنده ها “سفید” فعالیت.

مسیحی کوپر روبرو می شوند که اتفاق افتاده در 25 مه همان روز به عنوان جورج فلوید مرگ در دست یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس شده است ذکر شده است در سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی نظاممند و سفید امتیاز.

برای مردم حادثه بود تعجب آور نیست گفت: کارولین Finney نویسنده کتاب “چهره سیاه سفید فضاهای: Reimagining رابطه از آمریکایی های آفریقایی تبار به خارج از منزل بزرگ.”

“نژادپرستی نظاممند متوقف نمی شود در پارک گیتس” فینی گفت. “من کوله پشتی در سراسر جهان است. … وجود دارد در این کشور من هرگز در خود من. آن است که از دست دادن من. من فقط نمی اعتماد عمومی است.”

پرنده نگری می تواند شرکت کنندگان به پارک و جنگل و حومه خیابان. بسته به تنظیمات بخش گفت: او تنظیم رفتار خود به طوری که او به نظر نمی رسد تهدید می کند. او باعث می شود مطمئن شوید که صورت خود را تحت پوشش نمی باشد حتی اگر آن را سرد. او همیشه دوربین دوچشمی خود در چشم ساده به جای کشیدن آنها را از کیسه خود را.

“فقط چیزهای ساده مانند است که من مجبور به پرداخت توجه به این که افراد دیگر ممکن است بگو چه کنم ؟ بیا شخص! آنها فقط دوربین شکاری,'” بخش گفت. “اگر کسی به راحتی به رسمیت می شناسد و آنها را به عنوان دوربین شکاری, آن را هنوز هم یک مورد که در آن من باید ثابت کند که من در واقع به دنبال پرندگان گهگاه.”

مایک Parr, رئیس جمهور آمریکا Bird Conservancy, سفید است اما سه پسر خود را در حال نیمه سیاه و سفید. او جوانترین است که 12 تا بدست به کوهپیمایی. کوپر تجربه است که در حال حاضر در پشت ذهن خود را.

“ما شخصا نمی آیند در سراسر هر چیزی شبیه به این, اما به عنوان یک پدر و مادر من در مورد چیزهایی که می تواند به او اتفاق می افتد. پرنده نگری نیست که به خوبی درک شده توسط مردم” Parr گفت. “پرندگان نادر گاهی اوقات نشان می دهد تا در اطراف دیوانه ، من نگران او ممکن است چهره این نوع از چیزی.”

کیت راسل, 63, شهری, حفاظت, مدیر برنامه, برای, National Audubon Society فیلادلفیا بر اساس فصل گفت: به عنوان یک فرد او گارد تا اگر او را در جستجوی پرندگان با دوربین دوچشمی در نزدیکی خانه. اما او هرگز احساس ناامنی در میان هموطنان birders و امید کوپر تماس نزدیک نمی ترساندن دیگران است.

“من فکر می کنم این بسیار بسیار مهم است به پاک کردن برای هر کسی که ممکن است درک نمی کنند و این را یک سطحی نظر از این. … آن را خطرناک به یک مرغدار اگر شما یک فرد از رنگ” راسل گفت. اما او افزود: “وجود داشته است تاریخی با مشکلات دسترسی داشته باشید.”

او فکر می کند برای برخی از خانواده ها در گذشته تبعیض و تفکیک در پارک ها و تفریح و سرگرمی سایت ممکن است آنها را در یک مسیر دور شدن از طبیعت است. که عدم اتصال به خارج از منزل و سپس در ادامه با نسل بعدی.

“این می تواند در حالی که به آن فرهنگ داخلی از بین برود. من فکر می کنم, آن را قطعا شروع به” راسل گفت.

تصور غلط است که بسیاری از مردم سیاه و سفید نیست outdoorsy ممکن است تقویت شده توسط کتاب های تاریخ. Finney, نویسنده گفت: اغلب تاریخ ایالات متحده حفاظت از مراکز در ارقام سفید مانند طبیعت John Muir. در ضمن کمتر توجه شده است به صدها نفر از سربازان حفاظت شده پارک های ملی پس از جنگ داخلی.

همان می رود برای جوامع اسپانیایی زبان. بسیاری از آنها بی اطلاع است که اسپانیایی ها باید در ارتباط با زمین های عمومی رفتن نسل و گفت: لیز Archuleta یک county هیئت مدیره و سرپرست در فلگستفف آریزونا و از بنیانگذاران اسپانیایی لذت بردن از کمپینگ شکار و خارج از منزل.

“مادرم می گوید داستان در مورد چگونه حداقل دو بار در ماه در روز شنبه تمام اسپانیایی پیشگام جامعه از چوب پرچم استفاده می شود به با هم و رفتن را از طریق جنگل و پیکنیک” Archuleta گفت. “این خارجی برای من وقتی که مردم می گویند ما به اسپانیایی ها برای لذت بردن از خارج از منزل بیشتر است.”

تغییر در حمایت از سوی Black Lives Matter فلوید پس از مرگ است و هر شرکت و سازمان های غیر انتفاعی دوباره ارزیابی چگونه آنها می تواند سیاه و سفید و قهوه ای با صدای.

در تماشای پرنده در جهان وجود دارد در حال حاضر تلاشی در سال های اخیر به انجام این کار است. The National Audubon Society, که تاسیس شد در سال 1905 برای حفظ پرندگان و زیستگاه آنها دارای 1.8 میلیون عضو دارد. حدود 198,000 شناسایی به عنوان مردم رنگ.; تنها 45,000 شناسایی به عنوان سیاه و سفید و یا آفریقایی آمریکایی.

“بدیهی است که انعکاسی از جایی که جمعیت ایالات متحده است” گفت: Rebeccah ساندرز معاون ارشد رئیس جمهور از سازمان برنامه های دولت است.

این گروه در تلاش برای جذب بیشتر اقلیت. آموزش کارکنان در حال حاضر شامل راه برای دخالت اگر یک تیم بازسازی زیستگاه و یک عضو جامعه است زیرا از مسابقه و یا صفت دیگری. در سال گذشته آنها تعیین کرده اند تا فصل در ده ها تن از کالج ها از جمله در طول تاریخ آنهایی که سیاه و سفید. در 2019, Audubon ارائه شده نزدیک به 100 کارآموزی و بورس. تقریبا نصف پر شد و مردم از زمینه های متنوع و یا جوامع است.

“به عنوان کارکنان ما و ما عضویت در پایگاه تبدیل به نماینده بیشتر این تغییرات که شما چه کسی هستید” ساندرز گفت. “کسانی که دیدگاه های ما را پرسیدن سوالات مختلف و تغییر برخی از تصمیم گیری های ما.”

سازمان محیط زیست در حال ساخت جهانی اظهارات که در خارج از منزل متعلق به همه اما فینی گفت: آنها باید به آدرس که آن را به سادگی همان سیاه و جوامع است.

“خدمات پارک های ملی و دیگران می خواهند به تعامل با جوامع مختلف و اغلب آوردن کودکان و نوجوانان در” فینی گفت. “چگونه آنها قرار است به احساس اگر یک مرد سیاه و سفید که به دانشگاه هاروارد رفت و نشسته در هیئت Audubon Society شدن مواجه? چگونه است که برخی از سیاه و سفید احساس می رویم به در مورد توانایی خود را برای احساس امنیت و استقبال می کنید؟”

پس از مسیحی کوپر ویدئو, سیاه و سفید حرفه ای رسیده به بخش از طریق رسانه های اجتماعی به پرس و جو در مورد پرنده نگری.

“‘ما قطعا بازخورد گرفتن از بسیاری از افرادی که گفت:” شما می دانید چه ؟ من قطعا می خواهید برای دریافت یک جفت دوربین دوچشمی در حال حاضر'” بخش گفت. “”من فکر می کردم این بود که خسته کننده و برای افرادی که به نظر نمی آید مثل من.'”

___ تانگ گزارش از ققنوس و یک عضو از آسوشیتد پرس نژاد و قومیت تیم. او در توییتر دنبال کنید در https://twitter.com/ttangAP

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>