بودجه پیش بینی: علف های هرز درآمدهای مالیاتی بازمانده COVID-19

کلرادو داروخانه فروش می تواند کمک بیشتری به بودجه دولت در طول COVID-19 همه گیر از اصل پیش بینی با توجه به یک به روز رسانی هوا از دفتر فرماندار از دولت برنامه ریزی و بودجه بندی.

آخرین طرح برای 2020-21 سال مالی (که 1 جولای شروع می شود و اجرا می شود از طریق 30 ژوئن 2021) پیش بینی کرد که دولت مالیات بر درآمد حاصل از فروش ماری جوانا را در واقع افزایش میزان متوسطی از 2019-20 به حدود 315 میلیون. در حالی که اندک سالانه bump — بیش از 1.5 درصد خواهد بود کوچکترین مالی پس از افزایش قانونی تفریحی گلدان فروش آغاز شد در کلرادو در سال 2014 آن را هنوز هم بهبود بیش مارس اولیه طرح.

دولت budgeters قبلا پیش بینی شده که کاهش گردشگری و دستمزد کارگر در طول و پس از COVID-19 همه گیر خواهد منجر به 2.7 درصد کاهش مالیات بر درآمد از داروخانه, فروش, بیش از سال آینده. اگر چه گردشگری کاهش یافته است در طول بیماری همه گیر (کلرادو گردشگری تازگی آغاز شده و تلاش برای جذب بازدید کننده دوباره) و نرخ بیکاری همچنان افزایش یابد داروخانه فروش قوی باقی مانده از طریق بهار و تابستان است.

ژوئن بودجه طرح در حال حاضر نشان می دهد که فروش ماری جوانا پمپاژ 2.9 درصد بیشتر مالیات بر درآمد به دولت نسبت به پیش بینی با توجه به قوی مجموعه در مارس و آوریل زمانی که درمانگاه ها به فروش می رسد بیش از $309.5 میلیون در گلدان, با توجه به وزارت امور خارجه درآمد — تقریبا 16 درصد بیشتر از آنچه که آنها به فروش می رسد در همان دو ماه طول سال گذشته است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

با وجود بهبود سال بیش از سال, تفریحی, فروش کاهش یافت و بیش از 12.5 درصد از مارس تا آوریل قابل توجهی کاهش داده است که 4/20 های غیر رسمی ماری جوانا تعطیلات در ماه آوریل است. آخرین بودجه پیش بینی پروژه های بیشتر از همان.

“این رشد پیش بینی شده است به رخ می دهد در نرخ آهسته تر از قبل به همه گیر با توجه به سرکوب فعالیت های توریستی در کشور و کاهش دستمزد در میان کلرادو کارگران” گزارش می خواند و اضافه کرد که داروخانه فروش در کوه جوامع مانند قله, Pitkin, Routt و عقاب کاهش قابل توجهی در این بیماری همه گیر. برخی از حومه جوامع — از جمله آدامز و Arapahoe — باید هر دو لذت می برد افزایش می یابد در ماری جوانا معاملات.

فروش ماری جوانا در حال انتظار برای صعود دوباره در طول 2021-22 سال مالی بودجه طرح یادداشت اما این رشد است به احتمال زیاد به ماندن در یک نرخ مشابه به 2020-21.

Budget Forecast: Weed Tax Revenues Surviving COVID-19

فرماندار دفتر امور برنامه ریزی و بودجه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de