کالیفرنیا بهبود اقتصادی خواهد بود آهسته Nike swoosh’

کالیفرنیا بعید است که برای بازیابی آن قبل از coronavirus رفاه بیش از سه سال آینده اقتصاددانان می گویند حتی به عنوان دولت به آرامی بازسازی از یک فاجعه اقتصادی مستند.

گلدن استیت را بهبود تدریجی احتمالا آینه ملت مسیر با توجه به جدید UCLA هوا.

“بحران بهداشت و درمان این بیماری همه گیر بدل به افسردگی مانند بحران در [ایالات متحده] اقتصاد” نوشت: دیوید Shulman اقتصاددان ارشد در UCLA Anderson هوا.

مسیر اقتصاد کشور خواهد بود “Nike swoosh” Shulman نوشت: واقعی تولید ناخالص داخلی سقوط خواهد کرد این سه ماهه — در 42 درصد نرخ سالانه — و سپس به تدریج افزایش یابد و نه بازگشت به آن در اواخر سال 2019 اوج تا اوایل 2023.

تبلیغات

حتی که بازگشت تدریجی به فعالیت طبیعی است که بر اساس یک تا حدودی سناریوی خوش بینانه — که COVID-19 همه گیر فروکش خواهد کرد اجتناب از یک مکث در بهبود و یا موج دیگری از خاموش شدن ناگهانی.

“قوی فرض است که جلو گیری از این بیماری همه گیر در این تابستان” نوشته جری Nickelsburg مدیر UCLA Anderson هوا. “اما ما باید به خاطر داشته باشید که همه گیر فرض است که فقط: یک فرض است.”

کالیفرنیا نرخ بیکاری بود که 16.3 درصد در ماه مه به طور متوسط به 10.5 درصد در سال پیش بینی برآورد شده است. آن را به 8.2 درصد در سال 2021 و به 6.8 درصد در سال 2022 آن را پیش بینی کرد.

با مقايسه آن در ماه فوریه — قبل از همه گیر ناودان اقتصاد دولت — نرخ بیکاری بود 3.9%.

تبلیغات

دو دیگر پیش بینی ها نشان می دهد تا حدودی کندتر bounce-back برای گلدن استیت در این سال است.

“حتی با بهبود وجود خواهد داشت 800,000 شغل کمتر در کالیفرنیا توسط سه ماهه چهارم نسبت به سه ماهه اول” از سال 2020 با توجه به دانشگاه چپمن چشم انداز در هفته جاری منتشر شد. این پیش بینی به طور متوسط 11.3 درصد نرخ بیکاری در این سال است.

با اینحال چپمن اقتصاددانان پیشنهاد, پست-باز گشت همه گیر می تواند “سریع” در مقایسه با بازیابی از رکود بزرگ که “کشیده در هفت محله است.”

تبلیغات

بانک از غرب کالیفرنیا هوا منتشر شده در این ماه نشان می دهد افزایش بیکاری خواهد شد میانگین 10.5 درصد در سال جاری 9.1 درصد در سال 2021 و 7.3 درصد در سال 2022.

“کسب و کار کالیفرنیا خاموش شدن ناگهانی شده اند طولانی مدت و شدید تر از بسیاری از کشورها گفت:” اسکات اندرسون ارشد بانک اقتصاد. “بهبود در اوقات فراغت و مهمان نوازی و تجارت به احتمال زیاد خواهد شد آهسته تر از ملت است. و هزینه های بالا از زندگی متقاعد کردن بیشتر مردمی به ترک دولت برای مراتع سبزتر: مناطق با چشم انداز کار و کاهش هزینه های زندگی.”

فراتر از بخش خصوصی اثرات اندرسون با اشاره به سقوط دولت درآمد و مالیات بر فروش درآمد.

“مثل یک زلزله این تنها شروع,” او نوشت: در این بانک پیش بینی شده است. “دولت های محلی و هزینه های است که انتظار می رود به سقوط به شدت برای کمک به تعادل بودجه دولت بیشتر وزن در کالیفرنیا ایجاد شغل است.”

تبلیغات

UCLA هوا انتظار تنبل مسیر برای درآمد شخصی در کالیفرنیا که افت 0.9 درصد در سال جاری افزایش فقط 1.4 درصد در سال آینده و 2.2 درصد در سال 2022.

کارفرمایان نخواهد بود سریع برای اضافه کردن شغل جدید است. UCLA هوا انتظار اشتغال در کالیفرنیا به کوچک شدن 9.3% به طور کلی در این سال پس از آن رشد 0.4 درصد در سال آینده و 6.6 درصد در سال پس از.

از فوریه تا مارس, کالیفرنیا از دست 2.56 میلیون حقوق و دستمزد, مشاغل, 15% از دست دادن. که سخت تر از این کار ضرر و زیان ناشی از رکود بزرگ از 2007-09 زمانی که دولت ریختن 1.3 میلیون موقعیت یا 8 درصد بیش از 26 سال.

بر خلاف آن رکود اقتصادی بود که رانده شده توسط یک کاهش بی سابقه در صنعت ساخت و ساز به دو بخش اوقات فراغت و مهمان نوازی و همچنین خرده فروشی — سوار این سال را به همه گیر ناشی از بحران حسابداری برای نیمی از مشاغل از دست رفته.

تبلیغات

به عنوان رستوران, رویداد, فضاهای توریستی و جاذبه های بازگشایی کسانی که شغل نیست همه پشت UCLA هوا پیش بینی کرد.

“این COVID-19 همه گیر شده حس احتیاط در بخشی از عموم هر دو در کالیفرنیا و در میان گردشگران که ممکن است به دولت” UCLA هوا گفت. “مشتریان بالقوه برای این کسب و کار را می خواهید به احساس امنیت قبل از جسارت کردن.”

تا پایان سال 2022 آن پیش بینی اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش باقی خواهد ماند 20 درصد کمتر از اوج قبلی خود.

“که ترجمه به 200,000 نسبتا کم درآمد کالیفرنیا با بیکاری طولانی مدت 30 ماه” پیش بینی گفت. “برخی را پیدا خواهد کرد اشتغال در بخش های دیگر اما در اقتصادی که خواستار مهارت های فنی آن چالش برانگیز خواهد بود.”

تبلیغات

خرده فروشی اشتغال دارند با افزایش خرید آنلاین و ورشکستگی از آجر و ملات های زنجیره ای نیز ممکن است باقی می ماند و 20 درصد کمتر از پیش همه گیر سطح UCLA هوا پیشنهاد شده با 160,000 شغل کمتر.. اما با تاکید بر عدم پیش بینی آن: “آن بستگی دارد در یک راه بسیار مهم به عنوان به آنچه که اتفاق می افتد زمانی که اقتصاد باز می شود. آیا مصرف کنندگان بازگشت به بازار و یا انجام آنها اجتناب آن؟”

چپمن هوا اشاره کرد که غلظت زیان کار در خرده فروشی ها, رستوران ها, هتل ها و دیگر گردشگری مرتبط با کسب و کار به معنی کوچکتر از دست دادن درآمد از اگر شغل بودند به عنوان مثال در ساخت و ساز و یا فن آوری است.

کارگران در خرده فروشی و اوقات فراغت و مهمان نوازی درآمد نسبتا پایین دستمزد — حدود نیمی از این ایالت به طور متوسط. “از آنجا که آسیب اقتصادی به دولت خواهد شد به مراتب کمتر از آن است که کشورهای بزرگ از دست دادن شغل” با توجه به Chapman هوا.

ساخت و ساز است که انتظار می رود به بازگشت نسبتا سریع است و “متوسط حقوق سالانه یک کارگر ساختمانی است $71,300 در مقابل $30,400 در اوقات فراغت و مهمان نوازی” را چپمن اقتصاددانان نوشت. اطلاعات و خدمات کالیفرنیا صنعت است که باقی مانده است پایدار “دستورات و دستمزد به طور متوسط از $187,200 در مقابل $68,400 برای تمام صنایع.”

تبلیغات

UCLA اقتصاددانان پیش بینی بهداشت و درمان و خدمات اجتماعی که در آن پزشکی و مطب های دندانپزشکی و مهد کودک سالن دچار تند ضرر و زیان را جبران مشاغل “خیلی بیشتر به سرعت در حال” از خرده فروشی و یا اوقات فراغت و مهمان نوازی.

“پزشکی و دفاتر خواهد شد در حال حرکت به حالت عادی بازگشت آنها به عنوان موسسه پروتکل های است که اطمینان بیماران خود ایمنی در طول بازدیدکننده داشته است” UCLA اقتصاددانان نوشت. و به عنوان برای مراقبت از کودکان و حتی افراد بیشتر از حد معمول کار خواهد کرد از خانه “که ممکن است کاهش نیاز برای مهد کودک به عنوان یک حواس پرتی-محیط ممکن است مورد نظر است.”

مقایسه کالیفرنیا با کلی ایالات متحده UCLA هوا گفت: دولت نامتناسب تکیه بر گردشگری بین المللی را تا حدودی بهبود کندتر در اوقات فراغت و مهمان نوازی و خرده فروشی. حمل و نقل و انبارداری بخش نیز می تواند دیدن یک تنبل بازگشت در کالیفرنیا از سراسر کشور به دلیل ایالات متحده-چین تجارت جنگ است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار کالیفرنیا عظیم پورت.

از سوی دیگر طلایی دولت باید بهبود سریع تر از کل کشور در کسب و کار علمی و فنی در خدمات و اطلاعات بخش “با توجه به تقاضا برای فن آوری های جدید برای راه های جدید ما در حال کار و اجتماعی.”

تبلیغات

برای مثال Nickelsburg پیشنهاد “وجود خواهد داشت فن آوری های جدید برای افراد مشغول به کار در خانه. و پزشکی از راه دور وجود دارد.”

همانطور که برای بخش مسکن دانشگاه UCLA هوا پیش بینی ساختمان 94,000 واحدهای جدید در کالیفرنیا این سال 17.3% از سال گذشته است.

“به رغم رکود اقتصادی ادامه داد: تقاضا برای محدود سهام مسکن همراه با کم نرخ بهره منجر به پیش بینی های نسبتا بازگشت سریع از صفحه اصلی-ساختمان” Nickelsburg نوشت. اما حتی با بسیاری از مشاغل ساختمانی بازگشت او گفت, “چشم انداز برای بخش خصوصی ساختمان از قیمت مسکن مشکل بیش از سه سال آینده صفر است.”

در یک مقاله همراه با پیش بینی اقتصاددان از لیلا بنگالی پیشنهاد کرد که “همه گیر شده کوچک هر چند به طور کلی منفی و اثرات آن بر بازار مسکن به عنوان از آوریل سال 2020 …. [آن را] ممکن است تغییر ترجیحات مصرف کننده نسبت به یک خانواده در کاهش تراکم خانه ها و دور از متراکم تر چند خانه به خصوص اگر مصرف کنندگان قادر به زندگی می کنند بیشتر از کارفرمای خود را محل.”

تبلیغات

و اگر دولت را مستاجر قانون حفاظت که در زمان اثر در ماه ژانویه “منفی بر صاحبخانه’ هزینه های کسب و کار و درآمد آنها ممکن است پاسخ با خروج از بازار اجاره کاهش عرضه از خانه برای اجاره, اما به طور بالقوه افزایش عرضه خانه های برای فروش اگر ملک تبدیل به سرعت رخ می دهد.”

این بیماری همه گیر را اثر و مستاجر قوانین حفاظت در سراسر کشور “در حال تبدیل شدن به هم پیوسته به عنوان شهرها و ایالات متحده تصویب moratoria اخراج برای عدم پرداخت اجاره,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de