کانادا باز به MLB در تورنتو اما MLB است و نه ارائه طرح

تورنتو (AP) — دولت کانادا باز است به لیگ اصلی بیس بال بازی در تورنتو در تابستان امسال اما لیگ است را مشاهده کنید مورد نیاز طرح به مقامات بهداشتی کانادا اعلام کرد.

یک مقام ارشد دولت فدرال گفت: اگر MLB فرستاده شده قابل قبول راه اندازی مجدد طرح به دولت معافیت نامه شبیه به یکی از ارائه به لیگ ملی هاکی می تواند ارائه شده است.

اما این مقام گفت: دولت دریافت نکرده اند یک پیشنهاد از MLB. رسمی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت علنی در مورد این موضوع.

انتاریو افسر ارشد پزشکی از سلامت دکتر دیوید ویلیامز گفت که او به عنوان خوانده شده یک MLB پیشنهاد اما آن “نیست ذکر است هر چیزی در مورد سفر به کانادا در این زمان است.”

“اگر وجود دارد برخی از علاقه ای است که ما را به دریافت یک پیشنهاد از آنها را به ببینید که چگونه آنها را انجام خواهد منحصر به فرد از آوردن این تیم و تیم های دیگر در اینجا به بازی و چگونه است که” ویلیامز گفت.

هر کسی از ورود به کانادا به صورت غیر ضروری دلایل باید قرنطینه به مدت 14 روز و در ایالات متحده و کانادا مرز باقی می ماند بسته به غیر از سفر ضروری است حداقل تا جولای 21.

شده است وجود دارد بحث جیز آبی می تواند بازی خود را در مرکز آموزش در Dunedin, فلوریدا, اما این تسهیلات بود که پس از توقیف یک بازیکن نشان داد علائم ممکن است coronavirus و این ویروس طرح میتوانست برنامه از بسیاری از باشگاه ها به ادامه آموزش در فلوریدا امکانات با توجه به افزایش موارد در دولت است. اکثر تیم ها قصد کار کردن در خود را به طور منظم فصل ballparks اما جایی که تورنتو در حال رفتن به بازی نامشخص باقی مانده است.

“این به طور منظم فصل locale است که هنوز یک کار در حال پیشرفت است. که همه ما می توانیم می گویند در این زمان” Blue Jays سخنگوی ریچارد گریفین گفت.

Blue Jays جمهور مارک شاپیرو گفت که او نمی خواهد با ارائه یک به روز رسانی تا زمانی که این برنامه شرکت است و MLB در حال حرکت است به جلو. شاپیرو شده است لابی دولت فدرال و اضافه شد به فدرال لابی رجیستری هفته گذشته است.

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر گفت: دولت فدرال صحبت به MLB اما هر گونه برنامه ریزی برای بازی در تورنتو است که مبتنی بر کاهش طرح است که تضمین ایمنی کانادایی.

“بازیکنان باید به گرد هم می آیند و مطرح بدون خطر برای خود و یا اطراف آن جمعیت” تام گفت. “همه چیز را به بررسی می شود. وجود تست های سخت و غربالگری و قرنطینه مورد نیاز است. تست های معمول است که بخشی از کاهش طرح است. که همه باید در ارزیابی زمان واقعی به عنوان به خوبی و محلی مقامات بهداشتی را راحت می شود.”

فدرال و محلی, مقامات بهداشت و درمان در کانادا را تصویب یک طرح برای NHL به بازی در هر دو تورنتو ادمونتون, آلبرتا یا ونکوور, بریتیش کلمبیا, اما این طرح شامل سفر به عقب و جلو بین ایالات متحده و کانادا است. که تصمیم هفته گذشته می آید به عنوان NHL وارد مراحل پیشرفته از انتخاب خود را hub شهرستانها — به احتمال زیاد دو از یک لیست از هفت در آمریکا و در کانادا است.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>