Cavs’ دروموند چیدن $28 میلیون گزینه برای فصل آینده

کلیولند (AP) — کاوالیرز مرکز Andre Drummond برنامه ای برای ورزش خود را $28.7 میلیون بازیکن گزینه برای 2020-21 فصل و اقامت با کلیولند.

Drummond بود که به دست آورد در تجارت از دیترویت پیستونز در ماه فوریه گفت: در یک ESPN پادکست شنبه که او در نظر دارد به انتخاب کنید تا گزینه. Drummond تصمیم انتظار می رود شده بود اما این اولین بار است که او اعلام کرد قصد خود را.

“آره که رفتن به بسیار سخت به طوری که شما می توانید روی من حساب بودن در کلیولند هنوز” Drummond گفت: با خنده در این مصاحبه که در آن او در مورد آبجو عشق خود را از موسیقی و که او تا به حال شروع به گرفتن اقدام درس. “من قطعا خواهد شد در کلیولند.”

Drummond باید به اطلاع Cavs در نوشتن در مورد این گزینه توسط Oct. 17. NBA offseason تقویم شده است تحت فشار قرار دادند با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

Cavs تعجب بسیاری از سراسر لیگ هنگامی که آنها به دست آمده دروموند دو زمان همه ستاره در دیترویت. ورود او به نظر می رسید برای ایجاد یک logjam در مقابل دادگاه پس از کلیولند در حال حاضر Kevin Love تریستان تامپسون لری Nance جونیور و حوش Zizic.

Drummond پیوست Cavs فقط پس از سال اول مربی جان Beilein پایین پا و جایگزین شد J. B. Bickerstaff. در هشت بازی با کلیولند دروموند به طور متوسط 17.1 امتیاز و 11.1 ریباند به عنوان Cavs رفت 4-4 و نشان داد برخی از وعده.

“رفتن به کلیولند بود و رفتن پایین خیابان” گفت: دروموند پیش نویس توسط پیستون با نهم کلی انتخاب در سال 2012. “من لذت بردن از بودن در کلیولند. من فکر می کنم مردم برجسته وجود دارد. فن پایه فوق العاده پیش بینی نیست. ورزشگاه پیش بینی نیست. من عاشق بازی وجود دارد. کادر مربیگری خوب است. این تیم جوان است به طوری که آن را خوب به کار است.”

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/tag/NBAbasketball

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de