هفته گذشته شهر دنور بسته Larimer بین خیابان 14 و 15 خیابان به عنوان به خوبی به عنوان Glenarm بین 15 و 17 در خیابان اجازه می دهد تا رستوران خود را گسترش پتیس به از دست رفته را جبران اتاق ناهار خوری صندلی که coronavirus محدودیت قرار داده شد و در محل توسط دولت است. در Larimer, مربع, eateries را آغاز کرده اند که گسترش پاسیو خود را بر روی پیاده رو و خیابان اگر چه هر یک از نگه داشتن آن در جداول جداگانه باقی مانده بیشتر یا کمتر در خط با نمای.

اما همه چیز متفاوت در Glenarm محل از آنجا که بسیاری از کسب و کار صورت نمی خیابان بلکه بخشی از دنور غرفه مرکز خرید. بنابراین دنور مالیات غیر مستقیم و مجوز وزارت تایید کرده است که برای اولین بار مجوز در یک برنامه جدید به نام, هوای آزاد, اجتماعی مناطق ناهار خوری که اجازه می دهد تا چندین رستوران به مشتریان خدمت می کنند همه در یک فضا. جدید منطقه واقع در 500 16th, خیابان نام Glenarm پاسیو و رستوران شرکت شامل آهک Maggiano کوچولو, ایتالیا, 5280 برگر نوار و هارد راک کافه.

جمعی ناهار خوری در مناطق نمی آیند با قوانین مهم ترین آنها که یک بار نشسته و مشتریان نمی توانید سفارش غذا و نوشیدنی از بیش از یک استقرار — بنابراین شما نمی خواهد بود قادر به ایجاد خود را ترکیبی برگر/لازانیا ساخت و ساز. این قانون نمی آید از شهر که فقط پیروی از مقررات دولت در این مورد است. پاسیو نیز باید واقع هیچ بیشتر از 1000 متر از ورودی به تمام رستوران های شرکت کننده. آن هم نه یک رایگان برای همه مانند دادگاه های غذایی غذاخوری; مهمانان نشسته و با ارائه یک منو از رستوران خود را انتخاب.

این شهر برای اولین بار اعلام کرد طرح خود را برای تسریع در گسترش صندلی در فضای باز در مارس 18, اضافه کردن فرم درخواست به denvergov.org. و در حالی که روند تصویب شد کندتر از ابتدا پیش بینی شده (در بخشی به دلیل تعداد سازمان های مختلف درگیر و در بخشی به دلیل قریب به اتفاق تعدادی از برنامه های کاربردی را مشاهده کنید) بیشتر و بیشتر فردی رستوران طرح های تایید شده اند. با توجه به مالیات و مجوز 227 برنامه های کاربردی کامل دریافت شده و 146 نفر از کسانی که تایید شده اند.

“به طور معمول ما در حدود 100 تا از این [مصوبات] یک سال” توضیح می دهد که مالیات غیر مستقیم و مجوز مدیر اجرایی, اشلی, Kilroy “اما ما در حال حاضر انجام می شود بیش از 140 در این ماه به دلیل آن را بسیار مهم برای حفظ حیات رستوران ما میباشد.”

در این بخش راه اندازی یک حساب ایمیل در tempexpand@denvergov.org برای گروه ها و رستوران ها برای ارسال غذاخوری جمعی درخواست شبیه به Glenarm پاسیو. اما آنها نه فقط در حال انتظار در اطراف برای برنامه های کاربردی. “ما مثبت رسیده به گروه های که ما می دانیم ممکن است علاقه مند” Kilroy یادداشت بنابراین شما ممکن است بیشتر پاسیو ناهار خوری در آینده نزدیک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net