COVID-19 مورد در 21 پادشاه Soopers و شهرستان فروشگاه بازار اتحادیه می گوید

یک سخنگوی Kroger, این مواد غذایی غول پیکر است که در عمل پادشاه Soopers و شهرستان فروشگاه بازار در کلرادو به تازگی اصرار به Westword که این شرکت انجام شده است همه از آن می تواند به ارائه یک محیط امن برای کارکنان و مشتریان با وجود ده COVID-19 شیوع بیماری شناسایی شده توسط گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست تا کنون بیشتر در ارتباط با یک خرده فروش در وزارت امور خارجه به تاریخ.

اما به گفته کیم Cordova جمهور ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 7 یک اتحادیه است که نشان دهنده بیش از 21,000 خواروبار کارگران در شاه Soopers, شهرستان, بازار Albertsons و Safeway فروشگاه در کلرادو وضعیت حتی جدی تر از CDPHE آمار نشان می دهد. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط اعضا به UFCW محلی 7, او می گوید: کارگران برای حداقل 21 پادشاه Soopers یا شهرستان فروشگاه بازار آمده اند با این رمان coronavirus.

این CDPHE نظر یک مرکز شیوع پس از دو یا بیشتر COVID-19 موارد در میان ساکنان کارکنان و یا مانند آن را تایید کرد در عرض چهارده روز یا دو یا بیشتر از دو مورد از بیماری تنفسی با شروع علائم در عرض چهارده روز زوج با حداقل یک اضافی COVID-19 تشخیص است. اما حتی در فروشگاه های رسمی تعیین شده به عنوان شیوع Cordova ترس است که این وضعیت می تواند بیشتر و بدتر به عنوان زمان می رود.

کروگر “ساخته شده است اظهارات که آنها می خواهند به محوری بازگشت به حالت عادی” کردوا می گوید و به عنوان یک نتیجه, او ادعا می کند: “آنها در حال شروع به مقیاس خود ایمنی ضروری است.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

کردوا نمی دهد کامل علائم برای هر یک از خرده فروشان که کارکنان UFCW محلی 7 نشان دهنده. اما او اشاره می کند که Safeway نصب شده از جنس پلکسی گلاس سپر در پرداخت می ایستد قبل از شاه Soopers فروشگاه را به عنوان به خوبی به عنوان جهت طبقه نشانگر برای ایجاد یک راه راهرو — یک رویکرد در حال حاضر در حال استفاده توسط برخی از, اما قطعا نه همه Kroger فروشگاه در مترو دنور. به همین ترتیب پادشاه Soopers شد و هنوز هم در دفاع از سیاست خود را به ماسک استفاده در میان کارکنان اختیاری در مارس 17 همان روز فرماندار Jared پلیس با صدور یک فرمان اجرایی ساخت صورت پوشش برای خواروبار کارگران در برخورد با مردم الزامی است.

هفت پادشاه Soopers فروشگاه در مترو دنور شناسایی شده اند که شیوع بیماری از جمله نمادین نهم و تاج محل که در آن CDPHE شمارش سیزده مثبت COVID-19 موارد در میان کارکنان و دو مرگ. کردوا اذعان دارد که در حالی که این فروشگاه بسته شد برای چند ساعت اجازه می دهد تا تمیز کردن عمیق و دیگران در شیوع لیست باز مانده است با وجود اتحادیه شکایت.

علاوه بر قرطبه اتهامات Kroger با دیگر محدود کردن فروشگاه ظرفیت به 50 درصد از نرمال — یک نفر برای هر 120 متر مربع از فضای فروشگاه. به جای استقرار یک کارمند در ورودی و پذیرش مشتریان در یک در یک-بر اساس زمانی که فروشگاه در حال شروع به گرفتن شلوغ بود به عنوان اتفاق می افتد در شاه Soopers فروشگاه در ماه آوریل “آنها با استفاده از این مانیتور به نام Que چشم انداز” او اشاره می کند. “آنها به من یادآوری از قرعه کشی علائم و زمانی که آنها بیش از ظرفیت آنها به نوبه خود از سبز به قرمز — و اگر شما رفتن به فروشگاه ها در مرکز شهر دنور آنها قرمز مقدار زیادی از زمان.”

به Cordova, نشانه دیگری است که Kroger قرار دادن سود بیش از ایمنی است که ممکن است در نهایت به اصطلاح “قهرمان” پرداخت — یک دست انداز از 2 دلار در هر ساعت برای خواروبار کارگران به دلیل خطرات آنها در زمان COVID-19 خط مقدم. تصمیم به از بین بردن این جایزه رخ داده است در حدود همان زمان که Kroger خود را نشان داد مدیر عامل رادنی McMullen دریافت کرده بود 21 درصد جبران افزایش در سال 2019 آوردن پرداخت خود را به $14.5 میلیون.

UFCW محلی 7 اقدام به جلب توجه به چه Cordova می بیند به عنوان Kroger ایمنی کمبود با برگزاری ژوئن 14 یادبود برای سه کلرادو کارکنان که فوت کرده اند از این ویروس به تاریخ; آن را انجام می دهند به همین ترتیب در 28 ژوئن به افتخار شش محلی 7 عضو در JBS گوشت گیاه در گریلی به تسلیم به COVID-19 تا کنون.

“ما نمی خواهیم به از دست دادن هر بیشتر کارگران” کردوا تنش. “این یک مشکل سیستمیک اما آنها در حال تلاش برای بازگشت به حالت عادی. ما خواسته ایم Kroger بالاتر یو پی اس برای بیرون آمدن و اعلام اورژانس ملی از این بیماری همه گیر است و آنها که نمی. اما آنها چرخد و دوباره حتی با اینکه تقریبا هر روز ما دریافت گزارشهای متعدد از موارد مثبت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>