زلزله: 5.8 زلزله شدید کالیفرنیا را eastern Sierra

قدر-5.8 زلزله زده eastern Sierra منطقه از کالیفرنیا در نزدیکی Lone Pine در روز یکشنبه است.

این temblor آمار منطقه از راه دور, خاموش ایالات متحده 395 در 10:40 a. m. وجود دارد هیچ گزارش فوری از آسیب و یا آسیب اما لرزش احساس شد در این منطقه است.

زلزله آمار حدود 11 مایلی جنوب Lone Pine در Inyo County است. منطقه تجربه بزرگی 4.6-زلزله در حال حاضر در نظر گرفته foreshock, دو شب پیش زلزله شناس لوسی جونز گفت.

“ما نمی دانیم که اگر حتی بزرگتر زلزله می تواند آینده” جونز در توییتر نوشت. “مانند هر زلزله وجود دارد یک شانس 5 ٪ از چیزی بزرگتر است.”

تبلیغات

با توجه به بررسی زمین شناسی ایالات متحده لرزش احساس شد در فرزنو کالیفرنیا و Bakersfield.

“من فقط به جستجو در کامپیوتر و همه از ناگهانی و بدون پیش ماده دادن خشونت به مدت دو ثانیه و سپس آن را mellowed شده را به حرکت” گفت: Jaylen رایت میز منشی در بهترین غربی هتل در کنار خیابان اصلی در Lone Pine. “این فوق العاده خشونت آمیز در آغاز تقریبا بالا و پایین و سپس آن رفت سمت به سمت.”

رایت گفت که او احساس زلزله در تابستان گذشته در ریجی کرست اما ذکر این زلزله بود “خشن تر” از هر دیگر او می خواهم تجربه کرده است.

این هتل تا به حال دیده نشده از دست دادن قدرت و یا آسیب قابل توجهی است. یک زن و شوهر از اقلام در دفتر پشت به زمین افتاد و او را شنیده از دوستان است که آنها نیز تا به حال موارد سقوط به زمین است.

تبلیغات

“من از نوع فقط در جای خود یخ زد اما ما در نهایت خارج” رایت گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de