پس coronavirus شیوع ورنون چهره county فشار خود را برای محافظت از کارگران

در پاسخ به شیوع کروناویروس فاکتورها باعث ایجاد پلاک های صنعتی شهرستان Vernon لس آنجلس هیئت ناظران در روز سه شنبه پرسید محلی مقامات بهداشت به انجام بیشتر برای محافظت از شهر کوچک کارگران بسیاری از آنها زندگی می کنند در اطراف طبقه کارگر جوامع است.

سرپرست هیلدا سولیس معرفی یک سفارش است که درخواست لس آنجلس در بخش بهداشت و درمان کار با ورنون مقامات و کالیفرنیا بخش ایمنی و بهداشت شغلی توصیه می شود اقدامات ایمنی.

بزرگترین شیوع اتفاق افتاده در اسمیتفیلد غذاهای متعلق به کشاورز جان گوشت خوک-پردازش گیاه که در آن بیش از 150 از 1,837 کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 بین آوریل و ژوئن. هشت دیگر ورنون امکانات تجربه شیوع در مجموع بیش از 200 شناخته شده عفونت در شهرستان.

ورنون تنها حدود 200 ساکنان آن حدود 2000 کسب و کار استخدام 54,000 مردم با توجه به این شهرستان است. اکثریت کارگران زنده در جنوب شرقی L. A. شهرستان شهرستانها مانند هانتینگتون پارک بل کوداهی و در جنوب دروازه.

تبلیغات

منظور می آید پس از یک ماه ژوئن 2 گزارش درخواست شده توسط Solis یافت که از 165 بیمار و کارکنان در ورنون گیاهان 157 از آنها در شهرستانها زندگی می کنند تحت این شهرستان صلاحیت و دو زنده در لانگ بیچ. این گزارش همچنین اشاره کرد که قبل از ژوئن 15, Vernon را در بخش بهداشت و درمان تنها در دولت نیست که یک پزشک در یک افسر سلامت نقش دارد.

چرا که اکثریت از آلوده کارگران را در زندگی طبقه کارگر به شدت لاتین جوامع که در حال حاضر به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19, “بیشتر حمایت و اقدامات ایمنی مورد نیاز برای اطمینان از ما ساکنان و کارگران در مراکز صنعتی و کسب و کارهای دیگر در ورنن از جمله کارخانه ها و گیاهان در حال محافظت” Solis گفت: در حرکت است.

حرکت درخواست که CAL/OSHA و ورنون مقامات شناسایی استراتژی است که اطمینان از کارگران هستند که به درستی مورد منابع در دسترس به آنها است و یک “استاندارد اطلاع رسانی پروتکل” تاسیس شود و یا بهبود یافته است. شهرستان انتظار یک گزارش از یافته ها و توصیه ها در عرض دو هفته با توجه به حرکت.

بار نویسنده کارکنان Jaclyn Cosgrove کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>