در COVID-19 عصر تبدیل شدن آنها به شهروندان در یک درایو-از طریق

برای نزدیک به سه دهه لوئیس Osorio رویای تبدیل شدن به یک شهروند ایالات متحده. در بهار Osorio که سمت چپ ال سالوادور 27 سال پیش فکر او در نهایت وجود دارد. بود که قبل از coronavirus تعطیل خیلی از کشور و دو مراسم در ماه مارس به تعویق افتاده بودند.

روز سه شنبه او در نهایت به سوگند برای تبدیل شدن به یک آمریکایی. آن را دقیقا نمی رفتن زن 47 ساله تا به حال خواب. آن را حتی به عنوان Osorio تا به حال تصور آن را در COVID-19 عصر: مردم به لحاظ اجتماعی فاصله در یک اتاق بزرگ با پرچم آمریکا و یک صفحه نمایش بزرگ برای مجازی مراسم است.

به جای Osorio رو به منظور بالا بردن دست خود را در آبی تویوتا Yaris در یک درایو-از طریق در Laguna Niguel که برخی از مردم به اشتباه برای یک coronavirus تست سایت. به عنوان او برگزار شد به گواهی و کوچک آمریکا پرچم Osorio بود ممنون همه یکسان است.

“من احساس می کنم مثل یک بخشی از این کشور است.” “من می تواند نشان دهنده کشور من است.”

تبلیغات

از اوایل ماه ژوئن, تازه ضرب آمریکایی ها ابداع شده است از طریق درایو-از طریق تابعیت مراسم راه اندازی توسط U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی برای محافظت در برابر مخوف coronavirus.

در این اورنج کانتی شهر در ایالات متحده پرچم آویزان از تن به تن تا چادر و ضعف صدا از “The Star-Spangled Banner” زد بیرون از ماشین. مهمان می تواند لحن خود را در رادیو برای شنیدن موسیقی میهنی و یک پیام از رئیس جمهور تهمت بود که به عنوان یک فیلم معمولی در طول مراسم. مقامات در ترافیک جلیقه هدایت بازدید کنندگان از طریق به یاد ماندنی فرایند است که در زمان کمتر از 10 دقیقه است.

در پایان خط می شود شهروندان خواهد بود با توجه به سوگند از یک فاصله امن.

تبلیغات

در این مراسم اتفاق افتاده و حتی به عنوان محدودیت های ویزا آن را سخت تر برای بسیاری از مهاجران برای آمدن به ایالات متحده

روز دوشنبه رئیس جمهور تهمت گسترش محدودیت های ویزا و بارها در کارت سبز به هدف کارگران مهاجر که مطرح “یک خطر جابجایی و disadvantaging ایالات متحده کارگران در طول زمان بهبود است.”

Osorio را Jossline باقی مانده امیدوار است که او مسیر به شهروندی ادامه خواهد داد.

“این دشوار است زیرا همه از ناگهانی آنها گفت: آنها می خواهم توقف پردازش برای کارت سبز” او گفت:. “من منتظرش بوده ام برای شش تا هفت ماه در حال حاضر.”

تبلیغات

همانطور که برای سریع درایو-از طریق فرایند سه شنبه صوفیه Wolters 52 ساله دانا پوینت اقامت از آلمان نمی باشید.

“این عجیب و غریب است. شما می توانید نگاهی به این رویداد منحصر به فرد است که شما را به شرکت در. این نوع تاریخی” Wolters گفت. “این یک منفی که شما نمی توانید تاثیر کامل مراسم, اما شما همچنین می توانید می گویند,” هی, من یک بخشی از COVID-19 روند.'”

غرابت از مراسم و عجیب فردی که تجربه آن ارائه شده خوشحال و برخی از آمریکایی ها و خانواده خود را.

ژاکلین Franciose یک توستین ساکن لنگ باز کردن پنجره از صندلی عقب به تصویری ناپدری او رفتن را از طریق سوگند.

تبلیغات

“وقتی که مامان من و من تابعیت ما نیست قادر به ویدئوها و ما در بسته بندی مانند ساردین پس حداقل آن را بیشتر شخصی” Franciose گفت.

Franciose خوشحال بود وجود دارد یک عکس در درایو-از طریق و حتی شادتر و پس از او با موفقیت درهم برای پیدا کردن یک پرچم آمریکا پین به زر و زیور اراستن ژاکت لوئیس سروانتس او 63 سال ناپدری که مهاجرت از مکزیک سه دهه پیش است.

Iman Hanouneh یک مرد 43 ساله یوربا لیندا اقامت مهاجرت از بیت المقدس در سال 2009 برای فرار از درگیری وجود دارد. او به ایالات متحده به منظور بالا بردن کودکان خود را که نمی تواند حضور در این مراسم به خاطر آنها دچار آسم یک بیماری است که می تواند آنها را در معرض COVID-19.

“این غم انگیز است. این بود که مراسم من انتظار می رود, اما آنها یک خطر بزرگ اگر آنها می آیند” Hanouneh گفت.

تبلیغات

در زمان عادی این مراسم ویژگی های یک ادم تنومند و بدقواره صفحه نمایش و بیش از 10000 نفر در مرکز کنوانسیون لس آنجلس USCIS امور عمومی افسر کلر نیکلسون گفت. در حال حاضر حدود 300 نفر با متوقف کردن چادر یک روز برای نهایی کردن فرایند شهروندی.

“این تابعیت مراسم یک اوج یک سفر زندگی برای برخی از مردم و فقط آغاز برای دیگران” گفت: Trung Vo, USCIS سانتا آنا در زمینه دفتر مدیر. “ما در حال افتخار به بخشی از این مهاجرت قانونی روند و از جمله در روز های خاص خود را.”

حتی به عنوان او یک شهروند Lindha لارسون یک زن 47 ساله ارواین ساکن تعجب که آیا او در سوئد خواهد بود قادر به مهاجرت به ایالات متحده زمانی که او بزرگتر می شود.

“من تنها فرزند او و من تنها کسی که می تواند مراقبت از او,” او گفت:.

تبلیغات

با وجود احساسات ضد مهاجران که به نظر می رسد تبدیل شده اند بیشتر تلفظ در سراسر ایالات متحده در سال های اخیر سروانتس گفت که او احساس با ارزش در کشور او به نام خانه برای چند دهه.

“من احساس می کنم رایگان در اینجا در این کشور است. من بیشتر فرصت” سروانتس گفت. “و من می خواستم که قادر به رای دادن هستند.”

برایان Gebel 26 ساله که مهاجرت از آرژانتین در سن 15 سالگی بود و خوشحالم که در نهایت به عنوان یک شهروند است. او گفت که او نمی تواند صبر کنید برای رای دادن.

“این احساس خوب در واقع باید یک صدا در حال حاضر. این یک برکت و رحمت” Gebel گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>