L. A. شورای شهر می گذرد $100 میلیون coronavirus اجاره امداد برنامه

حدود 50000 لس آنجلس خانواده های صدمه دیده و اقتصادی و بهداشتی خرید اینترنتی از COVID-19 همه گیر می تواند کمک به از 100 میلیون اجاره امداد برنامه به تصویب شورای شهر در روز سه شنبه.

پول ارائه می کنند تا به 2000 $در اجاره کمک برای خانواده های کم درآمد که از دست داده اند کار بد افتاده و یا تا به حال برای کمک به بیمار و اعضای خانواده در طول بحران.

“من به یاد دارم هر روز در طول این بیماری همه گیر در حال انجام است که مردم به خصوص کسانی که در محروم جوامع در حال مبارزه” رئیس شورای شهر Nury مارتینز که نوشته اندازه گیری در بیانیه ای گفت. “این برنامه کمک خواهد کرد که دهها هزار نفر از Angelenos و این خبر فوق العاده.”

این تلاش ها با هدف به آدرس اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس که منجر به حدود 21 درصد نرخ بیکاری در L. A. شهرستان است. در حالی که 100 میلیون دلار تلاش است بزرگترین گذشت هر شهر آمریکا برای کمک به مستاجران پرداخت اجاره خود را, آن را هنوز هم سقوط کوتاه از رسیدن به همه کسانی که آسیب دیده اند و همه گیر در لس آنجلس. به گفته یکی از برآورد توسط دانشگاه UCLA Luskin موسسه نابرابری و دموکراسی برای مثال در مورد 365,000 خانواده countywide باید شغل خود را از دست نمی دسترسی به مزایای بیکاری هستند و در خطر از دست دادن خانه های خود را یک بار ضد اخراج moratoriums منقضی خواهد شد.

تبلیغات

برای واجد شرایط برای برنامه های شهرستان مستاجران را به اثبات آنها تحت تاثیر قرار شده است از نظر مالی و یا تا به حال مشکلات با توجه به کوروناویروس. این شهرستان خواهد پرداخت مستاجر اجاره تا 1000 $در هر ماه با پرداخت حداکثر 2000 $در هر خانواده است. پول به طور مستقیم به مستاجران’ صاحبخانه.

مستاجران نیز باید بیش از 80 درصد از درآمد متوسط در منطقه — $83,500 برای یک خانواده چهار — به واجد شرایط. در تلاش برای هدایت پول به کسانی که بیشتر به آن نیاز نیمی از بودجه خواهد بود محفوظ است برای کسانی که بیش از 30 ٪ از منطقه درآمد متوسط و یا $31,300 برای یک خانواده چهار.

شهر انتظار دارد که بخش عمده ای از یارانه ها که از $694 میلیون شهرستان دریافت شده از دولت فدرال coronavirus محرک برنامه گذشت در ماه مارس داده می شود از بین ماههای اوت و اکتبر با توجه به یک گزارش از مسکن و جامعه سرمایه گذاری بخش است. حدود 16000 خانواده دریافت کمک در هر یک از این ماه در این گزارش برآورد شده است.

در حال حاضر تقریبا همه مشفق در کالیفرنیا در حال برگزاری چون دادگاه دولت سیستم پردازش موارد به جز برای کسانی که از نظر شرایط اضطراری. شهر لس آنجلس در گذشت اضافی مستاجر حمایت محرومیت اخراج برای کسانی که قادر به پرداخت اجاره بها با توجه به کروناویروس و اجازه می دهد مستاجرها یک سال پس از پایان وضعیت اضطراری به هر گذشته به دلیل اجاره. اگر مستاجر و صاحبخانه دریافت کمک های مالی از این شهر اجاره برنامه کمک صاحبخانه باید به توافق برسند به افزایش اجاره بها در طول آن دوره بازپرداخت.

تبلیغات

L. A. شهرستان نیز شروع به پیشرفت اجاره کمک و تلاش در روز سه شنبه ناظران درخواست کارکنان به منظور توسعه یک برنامه مشابه با 20 میلیون دلار در بودجه است.

تا کنون مستاجران در لس آنجلس و در سراسر کشور به نظر می رسد شده اند قادر به نگه دارید تا با پرداخت اجاره خود را بسیار بیشتر از بسیاری از تحلیلگران پیش بینی کرده بود با توجه به مشکلات اقتصادی ناشی از ویروس است.

ملی مسکن چند, شورای واشنگتن-بر اساس صاحبخانه گروه تجارت یافت که بیش از 92 درصد از مستاجران را مجبور به پرداخت حداقل بخشی از این ماه اجاره یک شکل بدون تغییر از ماه ژوئن گذشته. شورای بررسی پوشش 11.4 میلیون حرفه ای مدیریت آپارتمان — حدود یک چهارم از این کشور در بازار اجاره.

در کالیفرنیا نزدیک به 83 درصد از بزرگسالان زندگی در خانه های اجاره گزارش خود را به پرداخت اجاره ماه گذشته در یک سرشماری بررسی انجام شده بین ماه های ژوئن 4 و 9 ژوئن.

تبلیغات

به عنوان بخشی از طرح محرک اقتصادی فدرال کنگره افزایش مزایای بیکاری برای ارائه به کسانی که مشاغل از دست رفته با اضافی $600 یک هفته است که شورای مسکن اعتبارات با کمک به مستاجران خود را پرداخت. کسانی که گسترش مزایای بیکاری هستند که برنامه ریزی شده به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه منجر به نگرانی است که بسیاری از مستاجران را به سرعت سقوط.

“ما نیاز به قابل ملاحظه ای بیشتر از کمک های کاخ سفید و دولت فدرال ما اگر ما در حال رفتن برای دیدار با نیازهای مسکن Angelenos و مردم در سراسر کشور” مارتینز گفت.

بار نویسنده کارکنان Jaclyn Cosgrove کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>