Coronavirus عفونت در میان لس آنجلس افسران پلیس مشخصی در هفته های اخیر بازتاب گسترده تر افزایش در موارد منطقه ای و بالا بردن تازه سوال در مورد نقش در اعتراض به گسترش است.

مقامات پلیس گفته اند که ماموران قرار گرفتند در زد و خورد خطوط به عنوان آنها کار کرده و برای متفرق کردن جیغ جمعیت. معترضان می گویند افسران بی پروا بازداشت مردم یکهو بدون پوشیدن ماسک, افشای نه تنها خود بلکه دیگران است.

در هفته گذشته موارد مثبت در داخل نیروی پلیس لس آنجلس شروع به پریدن کرد از 170 به 206 رئیس میشل مور گفت: پلیس غیر نظامی کمیسیون در روز سه شنبه.

“این بود که 21 درصد افزایش و در حدود دو برابر نرخ تاریخی ما میزان تغییر طول تاریخ از این بیماری همه گیر” او گفت:.

تبلیغات

مور گفت: بخش عمده ای از کارکنان پلیس لس آنجلس که تست مثبت بودند سوگند افسران هر چند ده ها غیر نظامی بودند کارکنان. سه نفر در بیمارستان بستری شده است با COVID-19 در حالی که بسیاری از بهبود و بازگشت به کار.

پس از جلسه کمیسیون مور گفت: او نسبت افزایش در بخش “به چالش کشیدن شرایط افسران رو” در جریان تظاهرات اخیر و تظاهرات.

دهها هزار نفر از مردم در راهپیمایی, در هفته های اخیر در لس آنجلس و در دیگر شهرستانها در سراسر کشور و جهان برای اعتراض به کشتار سیاه مردان و زنان از جمله جورج فلوید در مینیاپولیس و Breonna تیلور در Louisville, Ky. برای چند روز در پایان در اواخر ماه مه و اوایل این ماه, افسران پلیس, کردن مربع با معترضان در زد و خورد خطوط جیغ سفارشات و استفاده از زور برای متفرق کردن جمعیت.

“افسران در بسیاری از موارد اقدام به پوشیدن پوشش صورت اما به چالش کشیده شد در برقراری ارتباط موثر با یکدیگر و یا از طریق رادیو با توجه به شرایط” مور گفت.

تبلیغات

معترضان و حامیان آنها در ضمن باید مورد پلیس لس آنجلس و فرد ماموران برای هفته ها برای پوشیدن ماسک در تظاهرات که به گفته آنها قرار داده و آنها را در معرض خطر. چندین پرونده های حقوقی بیش از LAPD اعتراض پاسخ استناد به عدم ماسک در افسران و ازدحام از بازداشت معترضان به بسته بندی اتوبوس ها در طول یک بیماری همه گیر به عنوان نمونه از گروه ستمگران پاسخ.

در یک اظهار نظر عمومی بخشی از پلیس کمیسیون حاضر در جلسه سهشنبه, چند تماس گیرنده پاره پاره به مور بر سر این موضوع گفت: او نباید تعجب کرد که افسران به حال قرارداد این ویروس با توجه به این که بسیاری از آنها تا به حال رد نگرانی های ایمنی عمومی و حاضر به پوشیدن ماسک در میان اعتراض سرکوب.

دوره کمون برای coronavirus می تواند تا زمانی که دو هفته به معنی عفونت در هفته گذشته ممکن است به عنوان سرچشمه خروشان اعتراضات در سراسر منطقه است.

L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر به تازگی گفته است که “بسیار محتمل” است که اخیر به طور کلی افزایش موارد مثبت مربوط به تظاهرات توده.

تبلیغات

فرر همچنین پیشنهاد کرد که یک افزایش در گردهمایی های اجتماعی و باز کردن بیشتر کسب و کار پس از دو هفته اقامت در خانه و بسته شدن سفارشات به احتمال زیاد نقش داشته است. مور همچنین با اشاره به عوامل.

لس آنجلس مقامات گزارش داد بیش از 2000 جدید COVID-19 موارد در جمعه آوردن تعداد به بیش از 88,200. تقریبا از 3200 فوت کرده اند.

چند معترضان که دستگیر شدند و یا در غیر این صورت تعامل با پلیس در جریان تظاهرات گفت: ماموران خندید و آنها را یا رد نگرانی های خود را زمانی که آنها پرسید که چرا افسران نیست با پوشیدن ماسک.

کامیلا Baran, 24, از, استودیو, شهرستان دستگیر شد مرکز شهر شب از 1 ژوئن با یک دوست و صدها نفر دیگر بر نقض مقررات در آنچه که او به عنوان یک اعتراض مسالمت آمیز.

تبلیغات

در طول این فرایند بسیاری از معترضان بود, ماسک, اما هیچ یک از افسران پلیس بود, Baran گفت. این یک نقطه از مشاجره او گفت:.

“یک دختر در واقع پرسید:” آیا هیچ یک از شما با پوشیدن ماسک? شما با قرار دادن همه ما در خطر است.’ و یک افسر بود ‘ما نمی بر این باورند که ماسک کسی کمک خواهد کرد'” باران گفت. “این دختر بود که اساسا مبارزه با این افسر گفته بود” آنچه که در مورد حقایق و آمار و علم؟’ و یکی از افسران بود ‘به خوبی آن را می سازد آن را سخت تر برای ما برای انجام کار ما است.'”

مور گفت: افسران دستور به پوشیدن ماسک در هر زمان ممکن است و بسیاری را تحت سپر چهره های متصل به شورش کلاه. مور همچنین گفت که این گروه افزایش یافته است تمیز کردن مناطق کار می کنند و تحت فشار قرار دادند برای شستن دست و منظم از دستکش استفاده کنید.

در همه پلیس لس آنجلس است که تجویز 1,900 آزمون در کارکنان. نتایج مثبت افزایش یافته و بیش از حد مثبت میزان افزایش به 11.7 درصد در دو هفته گذشته به مور گفت: انعکاس افزایش در سراسر L. A. شهرستان است. این شهرستان را مثبت نرخ مشخصی از 5.8% دو هفته پیش به 8.4% این هفته است.

تبلیغات

لس آنجلس تایمز گزارش خبرنگار کالین Shalby کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de