نرتهم: ویرجینیا را وارد فاز سه 1 جولای

ویرجینیا خواهد وارد فاز سه از بلند کردن اجسام از coronavirus محدودیت در یکشنبه, جولای 1, Gov. رالف نرتهم اعلام کرد.

شمال ویرجینیا و ریچموند به طور کلی عقب مانده بقیه کشورهای مشترک المنافع وقتی که می آید به گرفتن گام به سوی محدودیت های بلند اما آیا آنها نیز وارد فاز سه در جولای 1, Northam گفت: “تا زمانی که من می شنوید متفاوت آنها خواهد شد در حال حرکت رو به جلو است.”

“من گوش خواهد داد” اگر رهبران در این مناطق نگرانی فرماندار گفت: اما “تا آنجا که من شنیده ام آنها قصد حرکت رو به جلو با بقیه دولت است.”

نرتهم گفت که او ساخته شده حرکت به دلیل “ایالت ما داده و در ادامه به نگاه خوب است.”


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی


او افزود که موارد و بستری شدن در بیمارستان را در حالی که آزمایش است و درصد آزمون آمده است که مثبت است در 6.4 درصد. وجود دارد به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی برای بیمارستان ها و دیگر بهداشت سالن و حدود 1000 تماس با ردیاب در حال کار به عنوان به خوبی.

تغییرات زیر خواهد بود ساخته شده تحت سه فاز:

  • ظرفیت کلاه برای غیرضروری خرده فروشی و رستوران ها برداشته خواهد شد, هر چند اجتماعی فاصله است که هنوز هم مورد نیاز
  • مکانهای تفریحی مانند باغ وحش ها و سرگرمی های پارک می تواند به بازگشایی 50 درصد به ظرفيت 1000 نفر
  • ورزشگاه حرکت می کند به 75 درصد ظرفیت
  • امکانات مراقبت از کودک باز خواهد شد
  • استخرهای شنا را مجاز به باز کردن به 75 درصد ظرفیت است.

یک شب تابستان اردوگاه هنوز هم بسته شود.

پوشش صورت را هنوز هم مورد نیاز و teleworking و فیزیکی فاصله هنوز هم تشویق شود.

فرماندار وب سایت دارای اطلاعات دقیق در فاز سه از جمله راهنمایی های مختلف برای بخش های کسب و کار.

“هر کس باید همچنان به این بیماری همه گیر بسیار جدی” نرتهم گفت. “موارد در حال افزایش در کشورهای دیگر … من نمی خواهم برای دیدن که ما در کشورهای مشترک المنافع.”

اعلام در آمد یک روز که در آن ویرجینیا گزارش کرده است که بالاترین تعداد مرگ و میر در سه ماه.

افسر بهداشت دکتر نورمن الیور گفت: مرگ و میر “عقب مانده شاخص” از موارد گزارش شده در روز, در حالی که مرگ و میر ثبت شده “چند روز بعد”. مثبت بستری شدن در بیمارستان و موارد بیشتر “حساس” اقدامات که روند رو به پایین است.

پرسید که آیا یک به نوبه خود بد در اعداد می تواند منجر به دوباره اعمال مقررات نرتهم گفت: “بدیهی است که اگر ما دیدن موج در مشترک المنافع” رفتن به فاز دو و یا حتی فاز یک امکان پذیر است.

او گفت: پیشرفت “است که در همه ما دست همه ما مسئولیت داریم که” برای حفظ شستن دست و فاصله.

Northam, اما گفت که او تصمیم به رفتن به جلو و به دلیل درجه ای که ویرجینیایی باید به دنبال دستورالعمل های ایمنی و همچنین به عنوان “فوق العاده شغل” انجام شده توسط بیمارستان ها و افزایش قابلیت تست.

خانه سالمندان نام منتشر شود

نرتهم همچنین گفت که $246 میلیون بیشتر از فدرال مراقبت عمل خواهد بود در دسترس ساخته شده برای دراز مدت مراقبت از امکانات برای تست تجهیزات حفاظتی و عوامل دیگر.

او افزود که این نام از خانه های سالمندان که تجربه کرده اند شیوع منتشر خواهد شد.

ویرجینیا وزارت بهداشت را coronavirus صفحه آنلاین را نام خانه سالمندان است که تا به حال شیوع بیماری از جمله موارد و مرگ و میر غیر از “اعداد بسیار کوچک [که] در حال سرکوب به منظور محافظت از حریم خصوصی بیمار,” دکتر گفت: لوری Forlano مدیر دفتر دولت اپیدمیولوژی ایران.

نرتهم گفت: حرکت در آمد و در پاسخ به “بسیاری از اطلاعات غلط در بیرون آمدن از واشنگتن” به طور خاص فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات.

ریچموند تظاهرات

به تظاهرات و خشونت همچنان در ریچموند نرتهم گفت که ملاقات با معترضان “در یک محیط امن” به بحث در مورد “آنچه آنها می خواهند در حال حرکت رو به جلو است.”

محوطه Robert E. Lee بنای تاریخی در ریچموند در حال حاضر بسته شده و یک شبه.

“اکثریت بزرگی [تظاهرات] شده اند بسیار صلح آمیز” نرتهم گفت: “و ما همه حمایت از آن است. اما پس از خورشید پایین می رود به نظر می رسد مختلف در دستور کار است.”

او افزود: “این دیگر روشن آنچه [معترضان] اهداف و یا مسیر برای رسیدن به آنها.”

نرتهم دستور داده است تا لی بنای اما حرکت برگزار می شود تا در یک چالش قانونی.

Fardia electronics را Zeke Hartner کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de