سوالات معطل بعد از آپ لند رئیس پلیس قرار داده شده است در ترک

مرتفع مقامات همچنان به ارسال مخلوط پیام یک روز پس از رئیس پلیس از نزدیک به دو سال قرار داده شده بود در مرخصی با وجود برخی از کسانی که اعضای آواز ستایش خود را.

وجود دارد متفاوت پاسخ به اینکه آیا دارن سالار 54 است در پرداخت را ترک کنند و هیچ پاسخی به همین دلیل او در دفتر نیست که آیا او می تواند دوباره و یا حتی اگر یک فعال تحقیقات در جریان است.

شهرستان آپ لند مدیر رزماری Hoerning تایید در ایمیل فرستاده بیانیه روز شنبه که گودمن “در ترک” که از روز شنبه اما او مشخص نکرد اگر شرایطی بود پرداخت را ترک کنند.

این به دنبال یک پیام Hoerning گفت: Inland Empire روزنامه نگار الکس Vasquez گفت: “رئیس گودمن انجام داده است یک کار خوب برای شهرستان آپ لند. او شده است بسیار خوب رئیس برای ما. او در ادامه به رئیس ما از پلیس و در حال حاضر او فقط در یک مرخصی و خواهیم دید که در آن می رود.”

تبلیغات

وقتی پرسیده شد که برای وضوح شنبه Hoerning گفت: “هر زمان که یک کارمند می رود در ترک آن است محرمانه پرسنل مهم است. من قادر به ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر.”

Hoerning اضافه شده گودمن جایگزین شد به طور موقت توسط سروان. صخره متیوز.

“در آپ لند اداره پلیس فراهم می کند خدمات عالی به جامعه ما” Hoerning گفت. “من اعتماد به نفس کامل در این اقدام رئیس جمهور می دانم که بلند اداره پلیس ادامه خواهد داد برای خدمت به شهرستان ما با همان سطح از خدمات است.”

گودمن صرف 27 سال با سن برناردینو شهرستان کلانتر بخش ابتدا به عنوان معاون در سال 1991 قبل از بازنشستگی در مرتبه کاپیتان.

تبلیغات

او را استخدام کرد تا به عنوان مرتفع ارشد و قسم خورده در 16 جولای 2018.

یک تماس به یک شماره تلفن های ذکر شده برای گودمن بازگشت نیست.

مرتفع عضو شورای لایحه Velto اعلام کرد که این حرکت در جلسه شورای اواخر دوشنبه.

“مرتفع است که در حال حاضر در مواجهه با چالش دیگری گفت:” Velto که در زمان پنج ثانیه استراحت قبل از اضافه کردن: “یکی از بزرگترین چالش است. ما رئیس پلیس قرار داده شده در پرداخت های اداری را ترک کنند.”

تبلیغات

Velto اضافه شده است که از او پرسید: “ما ساکنان لطفا احترام” از سالار “شهر ما مدیر و این شورا به ما اجازه می دهد این روند تاسف به پایان خواهد رسید.”

Velto نیست پاسخ دادن به یک ایمیل برای کسب اطلاعات بیشتر و نه مرتفع شهردار دبی سنگ.

اما Councilwoman جانیس الیوت که همچنین گفت گودمن در پرداخت ترک ارائه شده خود را در حمایت از رئیس در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای گفت که او “است که پشتیبانی قوی از کارکنان خود را و جامعه ما است.”

او افزود: “ما خیلی خوش شانس هستند که او را به عنوان رئیس ما در این تلاش ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>