اصلاح طلبان می خواهند پلیس به قدم به عقب از سلامت روانی می نامد. پلیس لس آنجلس می گوید: آن تلاش شده است

زن جوان راه رفتن در امتداد لبه از یک ساختار پارکینگ مرکز شهر هنگامی که افسر پلیس لس آنجلس Stacy پیرس-راجرز وارد شده است.

برای بیش از یک ساعت است که شب پیرس-راجرز و زن که به نظر می رسد در 20s خود را در مورد تیلور سویفت, کلیسا, کارت های تاروت و طالع بینی. در یک نقطه زن می خواستم به دعا بنابراین افسر برگزار شد دست او است.

“من شروع به دعا کردن با او واقعا نمی دانستند چه من می گفت اما فقط تلاش برای ایجاد احساس بهتر” گفت: پیرس-راجرز از سال 2017 حادثه است.

این قسمت به پایان رسید با افسران کشیدن زن به ایمنی. آن را در میان هزاران نفر از بهداشت روانی تماس پلیس لس آنجلس در پاسخ به سالانه است. افسران در سال 2018 اعزام شدند به بیش از 6000 تماس واقعی و ممکن است اقدام به خودکشی.

تبلیغات

که ممکن است به زودی تغییر کند. بازداشت معترضان به خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید را موجب یک جنبش برای تغییر مسیر اجرای قانون بودجه به خدمات اجتماعی و کاهش تماس با پلیس های عمومی از جمله در زمینه بهداشت روانی تماس و درگیری با بی خانمان ها.

لس آنجلس اعضای شورای شهر معرفی شده اند یک حرکت جدید به توسعه واکنش های اضطراری است که با استفاده از متخصصان آموزش دیده و نه از افسران پلیس لس آنجلس به ارائه کمک به افراد بی خانمان و کسانی که رنج می برند از سلامت روان و سوء مصرف مواد مسائل.

پلیس لس آنجلس در واقع در حال حاضر در حال حرکت است در این راستا و با برنامه ریزی برای منحرف کردن برخی از 911 خودکشی تماس به خط تلفن اجرا شده توسط دیدی هرش خدمات بهداشت روان شهرستان-قرارداد ارائه دهنده.

در نور از تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و دوباره تصور عمومی ایمنی پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور صحبت کرده است این بار از افسران پر کردن شکاف ها در خدمات اجتماعی.

تبلیغات

“ما باید در کار بعد از کار بعد از کار,” او گفت: در طول یک جامعه مجازی فروم. “من باور دارم که شما را به کسانی که کارهای دیگر را از ما دور و آنها را به مردم بدهد که می تواند اداره کند که کار به طور موثر تر و کارآمد آن اجازه خواهد داد که ما به عنوان یک اداره پلیس به تامین امنیت عمومی با ما توابع هسته.”

در حالی که افسران گاهی اوقات مدیریت بالا-موقعیت خطر مانند coaxing یک بلوز کردن لبه اغلب آنها به سادگی به بحث و ارائه منابع به کسی که رفتن را از طریق یک سلامت روانی بحران است. این نوع تماس ها ممکن است بهتر خدمت بدون مداخله پلیس گفت: ستوان برایان Bixler اجرا می شود که بخش بحران پاسخ بخش پشتیبانی.

“ما به طور پیش فرض اعزام به چیزهایی که ما باید برای مراقبت از آنجا که هیچ کس دیگری در راه است” گفت: Bixler. “گاهی اوقات صرف حضور یک افسر پلیس را افزایش می دهد [فرد] اضطراب و یا افزایش خود را حل و فصل. … یک فرد در یک خودکشی تدریس خصوصی در خانه می توانید به یک فرد برای ساعت ها و لینک آنها را به منابع و این که ترجیح داده شده است.”

نفوذ از COVID-19 همه گیر است مانع تلاش ها برای حرکت رو به جلو با تغییر سرعت.

تبلیغات

میریام قهوه ای, معاون توسعه اورژانس و تریاژ بخش در شهرستان وزارت بهداشت روانی گفت: یک پیشنهاد برای سازمان خود را به صندوق ابتکار “در انتظار قرار داده شد به دلیل COVID-19.”

Bixler اگر چه گفت که او را به جستجو برای دیگر حمایت مالی.

تماس برای حذف پلیس از رفاه اجتماعی وظایف آمد به ادارات پلیس در سراسر کشور گزارش تعداد رو به رشد بهداشت روانی تماس و جستجو برای یافتن راه های بهتر به پاسخ می دهند. در 2019 در LAPD سلامت روانی تریاژ میز دریافت 20,758 تماس.

“مردم خواستار چرا که پلیس یک سرویس 24 ساعته” گفت: چاک Wexler اجرایی, مدیر اجرایی پلیس تحقیقات در فروم واشنگتن فکر می کنم تانک. “شما می توانید تمام این تماس ها از آمدن به مرکز اعزام و سوال این است که مناسب ترین آژانس به مقابله با آن؟”

تبلیغات

Protesters against police violence stop at the site where Charly "Africa" Keunang was killed on skid row in 2015.  

(مارکوس یام / لس آنجلس تایمز)

در حال حاضر تحت پروتکل های یک پلیس لس آنجلس گشت واحد اعزام به خودکشی تماس ثبات صحنه دستبند فرد و در برخی موارد تعیین اگر آنها واجد شرایط برای یک 5150 نگه دارید, بازداشت تا 72 ساعت برای کسانی که از نظر یک تهدید برای خود و یا دیگران و یا برای کسانی که به شدت معلول به علت یک بیماری روانی است.

پلیس لس آنجلس را 24 ساعته تریاژ میز روانی ارزیابی جفت افسران و شهرستان متخصصان سلامت روان و ارزیابی خواهند کرد که آیا برای اعزام کوچک موتور فناوری هوافضا یا هوشمند است.

پیرس-راجرز هوشمند افسر سابق تکنسین فوریتهای پزشکی, تلاش برای آرام کردن مردم تکرار کرد که آنها دچار مشکل نمی شوند.

تبلیغات

اما می توان آن را دشوار است به قطعات یک فرد از ناراحتی دیده می شود توسط همسایگان در دستبند و یا داشتن ماشین های پلیس نشان می دهد تا در خانه خود را. افسران ممکن است سعی کنید برای پوشش دادن به کسی که با یک ژاکت یا هدایت آنها را از طریق یک مسیر.

“من درک می کنم که چگونه آنها احساس; من می توانم آن را در آنها گفت:” پیرس-راجرز. “آنها به ما گفتن ما در حال ساخت آن بدتر اما ما باید به دنبال ما پروتکل و سیاست های ما. … گاهی اوقات آنها فقط می خواهم به صحبت و آنها مانند ” من احساس بهتر در حال حاضر.”

تحت یک طرح جدید توزیع کننده می تواند دست کردن یک تماس از یک خودکشی فرد یا شخص ثالث به دیدی هرش مشاوران. یک تماس و نمی توان گفت اگر یک فرد بود و تهدید به پرش از یک ساختار و یا اجرا به ترافیک مورد نیاز اورژانس های پزشکی, توجه, تا به حال یک سلاح در یک محل عمومی و یا با مردم در حال حاضر و یا مطرح شده یکی دیگر از امنیت عمومی خطر است. دیدی هرش همچنین می تواند انتقال تماس به 911.

این سیستم با هدف به حداقل رساندن موارد که در آن مردم ممکن است برای جلوگیری از به دنبال کمک در آینده به این دلیل که آنها را در دستبند و یا غیر ارادی در بیمارستان بستری گفت: ایتالیا Kramer پروژه و کمک های مالی مدیر دیدی هرش پیشگیری از خودکشی ،

تبلیغات

“وجود خواهد داشت sirens درگیر و چراغ چشمک زن — آن را قطعا نه آرام راه برای به دست آوردن کسی به کمک” گفت: Kramer. “شما می توانید تصور کنید که یک فرد در بالا پریشانی عاطفی — آخرین چیزی است که آنها نیاز خواهد بود.”

در سال 2018, کمتر از 3 درصد از بهداشت روانی تماس و یا حدود 550 حوادث درگیر استفاده از زور توسط پلیس لس آنجلس افسران. اما چندین بالا مشخصات افسر-درگیر تیراندازی از مردم ظاهر می شود در بهداشت روانی بحران را برانگیخت outcries. در سال 2018 به عنوان مثال یک هیئت منصفه در بر داشت دو افسر مسئول در 2015 حمله Charly “آفریقا” Keunang یک مرد 43 ساله مرد بی خانمان. این حادثه تعیین روز اعتراض و باعث انتقاد شدید از نحوه برخورد پلیس با ذهنی ناپایدار در مرکز شهر را skid row.

Bixler امید کمتر برخوردهای کاهش خواهد یافت “خودکشی توسط پلیس” تلاش موارد است که در آن فرد تلاش می کند به تحریک ماموران برای استفاده از نیروی مرگبار. افسران پلیس لس آنجلس گزارش داد در پاسخ به 105 قسمت چنین در سال 2019 به پایین از 163 در سال 2015. آنها شناسایی حوادث توسط فرد اقدامات و یا اظهارات کلامی مانند یک فرد درخواست یک افسر به آنها را بکشند.

“ما حتی نمی رویم” گفت: Bixler “ما در حال کاهش بالقوه مرگبار از این رویداد.”

تبلیغات

این یک نگرانی برای ادارات پلیس. در یک مطالعه 2009 بیش از 700 افسر-درگیر تیراندازی در سراسر کشور 36 درصد از حوادث شد و مردم در تلاش برای تحریک نیروی پلیس. اما یک 2019 مطالعه لس آنجلس پلیس همکاری توسط پلیس لس آنجلس و Cal State فولرتون گزارش نرخ پایین مرگ و میر ناشی از این برخورد. در 419 مورد بررسی بین سالهای 2010 و 2015, افسران با استفاده از نیروی کشنده در تعداد کمی از حوادث و کشتن چهار نفر. حدود 80 درصد از موارد نمی شامل نیروی.

هوستون اداره پلیس است که در میان تعدادی از شهرستانها که منحرف کردن برخی از 911 تماس به سلامت روان حرفه ای. آن را ممکن است دو ساعت برای گشت زنی ماموران برای پاسخ به بهداشت روانی تماس بگیرید در حالی که متوسط مکالمه تلفنی برای منحرف تماس حدود 12 دقیقه بخشند. Patrick Plourde از وزارت بهداشت روانی را بدست آورد.

در میان اعتراضات فلوید مرگ, سان فرانسیسکو, شهردار لندن نژاد اعلام کرد که افسران پلیس جایگزین خواهد شد با آموزش غیر مسلح حرفه ای برای پاسخ به تماس برای کمک در noncriminal مسائل از جمله سلامت روانی بی خانمان و نظم و انضباط مدرسه. که تغییر و دیگران هستند و بخشی از یک طرح توسط شهردار به تلاش برای کاهش درگیری پلیس با جامعه.

قهوه ای که نظارت L. A. شهرستان سلامت روان خط گفت: کمبود منابع مانع از تلاش برای اتصال 911 سیستم بیشتر به طور مستقیم به خط تلفن و قراردادن پزشکان با 911 dispatchers.

تبلیغات

“این آسان نیست, رفع,” او گفت:.

شیدا Estrada هوشمند افسر که مشغول به کار به عنوان یک اورژانس تکنسین قبل از پیوستن به پلیس لس آنجلس است در پاسخ به تماس او معتقد است که می شده اند بهتر مناسب برای یک خط تلفن.

در ماه فوریه او در پاسخ به 911 تماس از کسی که در یک رابطه با یک زن است که با یک چاقو در خانه اش. تماس گیرنده می دانست که این زن اقدام به خودکشی کرده اند و قبل از رویارویی با افسردگی است.

زن در نظر گرفته شد به یک ایستگاه توسط افسران جایی که او نشسته دست به دستبند در یک اتاق مصاحبه و صحبت با Estrada.

تبلیغات

“او bawling; او واقعا گوش دادن به ما,” او گفت:. “او نبود که نمیتوانند — او به حداقل رساندن کل حادثه است.”

پس از چند ساعت او مصمم بود وجود دارد هیچ خطر خودکشی. اما این برخورد ممکن است اجتناب شده است اگر تماس گیرنده تا به حال شده است در ارتباط با سلامت روان حرفه ای که ممکن است کمک به خنثی کردن وضعیت Estrada گفت.

“این قطعا باید آرام کردن اعصاب خود را,” او گفت: از این تماس گیرنده. “من فکر می کنم کسی گزارش نمی دانم چه چیزی برای انجام با آن وضعیت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>